search
Підписатися

logo

Користувачі зможуть редагувати та покращувати карти Google Maps

15 Березня, 2021, 03:44 0

 

В Google готують чергове покращення свого фірмового сервісу Google Maps, з яким користувачі отримають можливість масштабніше редагувати інформацію на картах. Це оновлення, як вважають у компанії, зробить мапи Google інформативнішими та кориснішими. Подібний функціонал раніше був доступним користувачам іншого гуглівського сервісу — Map Maker. Проте після того, як у 2017 році цей майданчик було закрито, можливості для редагування істотно скоротилися. І ось зараз на нас чекає повернення дечого цікавенького.

Також рекомендуємо: У Google Maps з’явиться розмітка світлофорів — нова опція вже почала тестуватися

Найважливіша зміна Google Maps зі списку майбутніх нововведень торкнеться саме функції редагування інформації щодо місцевості. Наприклад, відтепер користувачі отримають значно ширші можливості для зміни та видалення вже нанесених на мапу об’єктів — будівель, доріг, пам’яток. Нові об’єкти на карті також можна буде розміщувати самостійно.

Інструмент для розширеного редагування місцевості на картах Google буде доступним у браузерній версії сервісу. За допомогою меню «Редагувати карту» користувачі зможуть змінювати назви об’єктів, коригувати розмітку земельних ділянок, видаляти вже зниклі в реальності об’єкти, «стирати» неактуальні фотографії та вносити інші подібні правки.

Подивіться наш відеоогляд: Google Maps vs Apple Maps vs Waze: які карти зручніші?

Особливо цікавий функціонал, котрий призначений для коригування доріг на карті. З його допомогою можна не просто міняти напрямок доріг та додавати-прибирати повороти, але й вносити більш серйозні правки до Google Maps. Наприклад, відтепер будь-який користувач зможе нанести на мапи Google нову дорогу або видалити вже закриту для використання трасу. Проте вся інформація, що внесена користувачами на карти Google, проходитиме обов’язкову попередню перевірку перед фінальною публікацією, оскільки поява недостовірних даних на загальнодоступних картах може стати серйозною проблемою для дуже великого числа людей.

Ще одна цікава фішка торкнеться завантаження фотографій та описів для різних організацій — користувачі зможуть заливати фото та коротку текстову інформацію, не залишаючи при цьому оцінки або відгуку. Робити це можна буде з мобільних версій програми Google Maps на пристроях Android та iOS через менюшку «Завантажити оновлення з фотографіями».

Це цікаво: Для Apple Watch повернули сервіси Google Maps

Терміни появи функції розширеного редагування карт на сервісі Google Maps досі доволі розмиті. Розробники обіцяють інтегрувати новий інструмент до «Карт» протягом найближчих декількох місяців. Нова функція спочатку запрацює у 80 країнах світу, а надалі вона має стати доступною абсолютно всім зареєстрованим користувачам сервісів Google Карт.

113091 0 cookie-check Користувачі зможуть редагувати та покращувати карти Google Maps

Читайте також:

Перископні камери та вісім лінз в об’єктивах — чутки щодо нових iPhone
Перископні камери та вісім лінз в об’єктивах — чутки щодо нових iPhone
10 Березня, 2021, 01:29 1549
Мін-Чі Куо, один з найавторитетніших інсайдерів, котрі регулярно видають дуже точні прогнози щодо гаджетів Apple, потішив поціновувачів техніки бренду новою порцією смачних чуток. І цього...
Смотреть результаты
Без графіки: AMD працює над відеокартою для майнінгу
Без графіки: AMD працює над відеокартою для майнінгу
Портал PC Gamer повідомив обнадійливу для геймерів новину. За інформацією з їхніх джерел компанія AMD активно працює над створенням спеціальної відеокарти, що буде призначена виключно...
Смотреть результаты
Чутки щодо появи в новому сезоні «Відьмака» жриці Неннеке та храму Мелітеле
Чутки щодо появи в новому сезоні «Відьмака» жриці Неннеке та храму Мелітеле
Інтернет-портал Redanian Intelligence викотив свіжесеньку порцію цікавих чуток щодо нового сезону серіалу «Відьмак». Посилаючись на власні джерела, хлопці з редакції Redanian Intelligence повідомили, що в...
Смотреть результаты