search
Підписатися

logo

COMFY підтримує рух «Детінізація – це цивілізація» і спростовує фейки про загрози фіскалізації для малого бізнесу. 

12 Листопада, 2020, 02:24 0

Кампанія «Детінізація – це цивілізація» створена з метою економічної справедливості та європейських стандартів для всіх підприємців України https://detinizaciya.org.ua/ Національні виробники та офіційні імпортери, які сплачують податки в повному обсязі обурені тим, що їм доводиться конкурувати з псевдоФОПами, які реалізують контрабандні товари, не сплачуючи податки та уникаючи сервісних зобов’язань перед споживачами.

COMFY розуміє тези малого бізнесу про занепокоєння, пов’язане з фіскалізацією. Підприємці складають велику частку клієнтів COMFY і рівень доходів цього сегменту покупців впливає на продажі.  Інформаційний тиск, який відбувається   через розповсюдження фейків, вводить підприємців в оману. І дає зацікавленим недобропорядним учасникам ринку можливість для маніпулювання питаннями цивілізованого ведення бізнесу.

16 листопада на бізнес-форумі «Детінізація – цивілізація»  до обговорення проблем нелегальної торгівлі споживчими товарами та створення цивілізованих правил ведення бізнесу приєднається голова наглядової ради COMFY Генадій Вербиленко. Серед іншого, мова буде йти про спростування фейків, які вводять в оману  малих підприємців. Головні серед них:

  • Фіскалізація це дорого. Не правда. В Україні замість класичного касового апарату запроваджено програмне РРО. Тобто це додаток. Його можна БЕЗКОШТОВНО завантажити можна з сайті ДПС. Обслуговування також безкоштовне.
  • Фісклізація вимагає складного обліку та штату. Не правда. Норми законів не зобов’язують підприємців на спрощеній формі оподаткування вести облік. Обов’зкова звітність стосується лише деяких категорій.

Натомість фіскальний чек – головний бар’єр для контрабандного товару на ринку. Корупція на митницях є наслідком того, що всередині країни є попит на нелегальний товар. Якщо правила ведення бізнесу будуть регулюватися на рівні законодавства, а реалізація та інформація про походження товару будуть прозорим, попит на контрабанду суттєво зменшиться. Тож, розуміла мотивація тих, хто сидить на «темних»  схемах. Вони намагаються зберегти статус-кво та збурюють середовище добропорядних підприємців  на протести,  залишаючись осторонь.

108821 0 cookie-check COMFY підтримує рух «Детінізація – це цивілізація» і спростовує фейки про загрози фіскалізації для малого бізнесу. 

Читайте також:

П’ять якостей успішного директора з маркетингу
П'ять якостей успішного директора з маркетингу
11 Червня, 2020, 03:18 842
Наталія Кошова в презентації на Українському маркетинг-форумі розповіла про роль CMO (Chief Marketing Officer) в діяльності компанії. Йшлося про успішні якостi маркетинг-директора, командну роботу талантів...
Смотреть результаты
Коли супергерої серед нас – Banda запустила челлендж # Стрижусявдома
Коли супергерої серед нас - Banda запустила челлендж # Стрижусявдома
Бро, ти все ще віриш, що супергерої носять плащі? Ні – справжні супергерої нашого часу носять маски і медичні халати! І, якщо ти колись заздрив...
Смотреть результаты
Як працює самовивезення інтернет-замовлень з магазинів Comfy
Як працює самовивезення інтернет-замовлень з магазинів Comfy
Друзі, нагадуємо вам, що фізичні магазини Comfy працюють в спецрежимі – тільки на видачу товарів по інтернет-замовленнях. Щоб дізнатися, які магазини торгової мережі «Комфі» відкриті...
Смотреть результаты