search
Підписатися

logo

Роль Філіпи Ейльхарт у «Відьмаку» отримала Кессі Клер

17 Березня, 2021, 02:32 0

Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація, що другий сезон «Відьмака» від Netflix покаже нам події, пов’язані з храмом Мелітеле та его жрицею-настоятелькою Неннеке, і ось зараз нас радують ще однією порцією цікавих чуток. Отже, як повідомляють ЗМІ, стала відома особа актриси, яка зіграє роль чародійки Філіпи Ейльхарт.

ессі Клер.

Інформаційний портал Redanian Intelligence, посилаючись на власні джерела, вказав на Кессі Клер, заявивши, що саме її кандидатуру було затверджено на роль Філіпи. Редакції Redanian Intelligence наразі не відомо, скільки саме екранного часу буде відведено цьому персонажеві в новому сезоні The Witcher.

Це цікаво: Анонсовано новий серіал по світу Сапковського. Більше відьмаків від Netflix!

Цілком вірогідно, що в другому сезоні серіалу її роль буде чисто епізодичною, оскільки нетфліксовський «Відьмак» і так вже має забагато переплетених різних сюжетних ліній та часових відрізків. Але не можна заперечувати і ймовірність того, що пов’язані з долею Філіпи Ейльхарт події стануть однією з основних сюжетних ліній нового сезону.

Раніше Кессі Клер ми могли бачити у «Смертельній гонці 4», «Мегре на Монмартрі», «Дивному новому світі», «Красуні і чудовиську», «Тремтінні землі 7», «Mamma Mia! 2» та деяких інших кінострічках. Це британська театральна актриса й модель, яка почала зніматися у кіно у 2016 році.

Хто така Філіпа Ейльхарт? Знаменита чародійка, одна з найсильніших магинь-поліморфів свого часу, вона вміла перетворюватися на сову. Філіпа Ейльхарт з Третогора заснувала та очолила Ложу чародійок, також довгий час вона була радницею при реданських королях — Візімірі ll та його сині-спадкоємцеві Радовіді. Філіпа була причетною до загибелі Візіміра та деяких інших королів. Згодом її було засліплено за наказом Радовіда. Одна з найстаріших чародійок Континенту.

113211 1 cookie-check Роль Філіпи Ейльхарт у «Відьмаку» отримала Кессі Клер

Читайте також:

Сині помилки через оновлення KB5000802 усунено — Microsoft випустила новий патч
Сині помилки через оновлення KB5000802 усунено — Microsoft випустила новий патч
16 Березня, 2021, 03:48 856
Оновлення для ОС Windows 10, що вийшло 9 березня 2021 року, неабияк попсувало нерви користувачам — патч приніс низку вкрай неприємних помилок та проблем. Наприклад, чимало користувачів...
Смотреть результаты
Apple VR окуляри
Apple VR окуляри
Судячи з усього, найближчими роками компанія Apple потішить своїх шанувальників цілою серією цікавих гаджетів для віртуальної реальності — про це повідомив, посилаючись на власні джерела,...
Смотреть результаты
Перший смартфон Tesla. Розповідаємо все, що відомо щодо Tesla Model Pi
Перший смартфон Tesla. Розповідаємо все, що відомо щодо Tesla Model Pi
Підтримка супутникового інтернету Starlink та майнінгу криптовалюти Marscoin — про Tesla Model Pi, перший смартфон компанії Ілона Маска, ходять найфантастичніші чутки. А останніми днями до...
Смотреть результаты