search
Підписатися

logo

Apple VR окуляри

15 Березня, 2021, 04:22 0

Судячи з усього, найближчими роками компанія Apple потішить своїх шанувальників цілою серією цікавих гаджетів для віртуальної реальності — про це повідомив, посилаючись на власні джерела, один із популярних яблучних інсайдерів. Вже впродовж найближчих двох років ми зможемо побачити шоломи змішаної реальності, а в майбутньому — віртуальні окуляри та навіть контактні лінзи із підтримкою AR від Apple.

 

Отже, як повідомляє авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо, гаджети Apple із підтримкою технологій доповненої та змішаної реальності з’являтимуться в три етапи. За даними цього інсайдера, вже до 2022 року яблучний бренд планує випустити на ринок перший свій шолом із підтримкою технологій змішаної реальності.

Дізнайтеся більше: Що таке доповнена реальність і чим вона відрізняється від віртуальної реальності?

Цей гаджет буде оснащений 15 камерами виробництва бренду Largan. 8 камер у шоломі змішаної реальності Apple візуалізуватимуть доповнену реальність, ще шість — працюватимуть над «інноваційною біометрією». 15-та камера в цьому пристрої призначена для виявлення навколишнього середовища.

Також пристрій обладнають екранчиком на базі матриці Sony Micro-OLED, кількома власними чипами та потужною системою охолодження. Модель підтримуватиме популярні сервіси бренду — Apple TV+ та Apple Arcade. Ймовірно, що ці окуляри поставлятимуться разом із новою платформою та операційною системою, котрі дозволять запускати розроблені спеціально для них ігри та додатки.

Мінг-Чі Куо стверджує, що наразі ця портативна модель вже знаходиться на стадії розробки. Прототип пристрою має вагу близько 300 грамів, проте до моменту офіційного релізу вагу гаджета планують скоротити до 200 або навіть до 100 грамів. До речі, мережею зараз вже на повну силу гуляють зображення концепту нової моделі, нібито відмальовані зі злитих в інтернет макетів Apple. Ймовірна роздрібна вартість шолома змішаної реальності Apple складатиме близько 1000 американських доларів.

VR окуляри

Наступний гаджет із цього напрямку — окуляри доповненої реальності Apple. Вони стануть другим етапом освоєння купертіновцями «віртуального» напрямку. Мінг-Чі Куо прогнозує, що цей пристрій побачить світ не раніше 2025 року. Третій гаджет із віртуального напрямку Apple — це унікальні контактні лінзи з підтримкою AR-технології. Вони стануть найскладнішим гаджетом в цій лінійці, тому не дивно, що орієнтовні терміни виходу лінз озвучуються дуже неблизькі — вже після 2030 року.

До цього ж повідомляється, що й окуляри доповненої реальності, й лінзи із підтримкою AR від яблучного бренду наразі існують лише на папері. Прототипів цих гаджетів у реальності досі не існує.

113109 0 cookie-check Apple VR окуляри

Читайте також:

Перший смартфон Tesla. Розповідаємо все, що відомо щодо Tesla Model Pi
Перший смартфон Tesla. Розповідаємо все, що відомо щодо Tesla Model Pi
15 Березня, 2021, 04:06 3912
Підтримка супутникового інтернету Starlink та майнінгу криптовалюти Marscoin — про Tesla Model Pi, перший смартфон компанії Ілона Маска, ходять найфантастичніші чутки. А останніми днями до...
Смотреть результаты
Користувачі зможуть редагувати та покращувати карти Google Maps
Користувачі зможуть редагувати та покращувати карти Google Maps
  В Google готують чергове покращення свого фірмового сервісу Google Maps, з яким користувачі отримають можливість масштабніше редагувати інформацію на картах. Це оновлення, як вважають...
Смотреть результаты
Перископні камери та вісім лінз в об’єктивах — чутки щодо нових iPhone
Перископні камери та вісім лінз в об’єктивах — чутки щодо нових iPhone
Мін-Чі Куо, один з найавторитетніших інсайдерів, котрі регулярно видають дуже точні прогнози щодо гаджетів Apple, потішив поціновувачів техніки бренду новою порцією смачних чуток. І цього...
Смотреть результаты