search
Підписатися

logo

Без графіки: AMD працює над відеокартою для майнінгу

10 Березня, 2021, 12:49 0

Портал PC Gamer повідомив обнадійливу для геймерів новину. За інформацією з їхніх джерел компанія AMD активно працює над створенням спеціальної відеокарти, що буде призначена виключно для майнінгу криптовалют. Таке рішення, як вважають у компанії, має допомогти знизити шалений ажіотаж навколо геймерських відеокарт, який призводить до стрімкого зростання цін на таке обладнання.

Корисна стаття: ПК для майнінгу або як займатися криптовалютою та багатіти

Базою нових відеокарт для майнінгу стане система на основі чипів Navi 10 (підтримують тип пам’яті GDDR6) та Navi 12 (підтримують тип пам’яті HBM2), котрі оснащені 2560 потоковими процесорами спільно із 40 обчислювальними одиницями. Пропускна здатність у чипа Navi 10 складає 448 ГБ/с, а у чипа Navi 12 — и 394 ГБ/с.

Comfy рекомендує: Моделі ПК для майнінгу

Також нова модель відеокарти для майнінгу буде позбавлена підтримки технологій VCN та DCN, котрі забезпечують виведення на екран потокового відео. Пристрій в принципі не передбачатиме можливості виведення графічної інформації на екран.

Така система дозволить підвищити продуктивність відеокарти AMD у процесі обчислювальних операцій, що зробить її більш цікавою для майнерів, аніж геймерське обладнання. Звісно, що такі відеокарти представлятимуть інтерес виключно для майнерів — геймерам та, тим паче, звичайним користувачам вони будуть непотрібними.

Про подібні плани раніше повідомляли й у компанії NVIDIA. Цей бренд анонсував вихід двох окремих лінійок відеокарт: виключно для майнінгу та виключно для геймерів. Тобто компанія планує взагалі розділити ці два напрямки, щоб знизити протистояння користувачів за їхню продукцію.

112982 0 cookie-check Без графіки: AMD працює над відеокартою для майнінгу

Читайте також:

Чутки щодо появи в новому сезоні «Відьмака» жриці Неннеке та храму Мелітеле
Чутки щодо появи в новому сезоні «Відьмака» жриці Неннеке та храму Мелітеле
10 Березня, 2021, 12:10 971
Інтернет-портал Redanian Intelligence викотив свіжесеньку порцію цікавих чуток щодо нового сезону серіалу «Відьмак». Посилаючись на власні джерела, хлопці з редакції Redanian Intelligence повідомили, що в...
Смотреть результаты
Інтернет на землі, на морі й у небі — Starlink забезпечить інтернетом великий транспорт
Інтернет на землі, на морі й у небі — Starlink забезпечить інтернетом великий транспорт
Компанія SpaceX планує забезпечити доступом до свого супутникового інтернету мережі Starlink великі транспортні засоби у всьому світі — літаки, кораблі, автомобільний та залізничний транспорт. Як...
Смотреть результаты
Онлайн-презентація новинок від Samsung — дивимося прямо сьогодні!
Онлайн-презентація новинок від Samsung — дивимося прямо сьогодні!
Пс-с-с, друже, як щодо крутих новинок від Samsung? О так, нових гаджетів забагато не буває! Тож ось тобі свіжесенька новина, котра однозначно припаде до душі...
Смотреть результаты