search
Підписатися

logo

Що таке Clubhouse та як зареєструватися в ньому — Блог Comfy розповідає про новий тренд

22 Лютого, 2021, 07:18 1535 0

Минулого тижня інтернет-контент буквально заполонили мемчики, жарти та новини про Clubhouse. За ці дні галас навколо Clubhouse не те що не вщухнув, а навіть набрав обертів. І поки одні користувачі захоплено обговорюють чергову партію жартів щодо «голосів у голові», інші шукають той самий заповітний інвайт настільки азартно, що готові навіть платити за нього реальні гроші.

Редакція Блогу Comfy ніколи не проходить повз таких яскравих трендів, і новини про «Клабхаус» не стали винятком. Тож сьогодні ми розберемося, що таке цей Clubhouse, чому він настільки популярний та навіщо для нього потрібен цей самий інвайт. Отже, поїхали!

Що таке Clubhouse

Clubhouse — це соціальна мережа, не схожа на жодну іншу. Проте її не можна назвати зовсім новою, оскільки з’явилася вона вже доволі давно — майже рік тому, у квітні 2020 року. Просто в нас цей проект засвітився лише цього місяця.

Це цікаво: Ілон Маск навчив мавпу грати у відеоігри силою думки

Головна відмінність Clubhouse від інших соціальних мереж полягає в доволі незвичному принципі взаємодії між користувачами. Якщо на таких майданчиках, як, наприклад, Facebook або Twitter, користувачі можуть обмінюватися з іншими людьми та публікувати на своїх сторінках текстовий контент, відео та фотоматеріали, то в «Клабхаусі» такого функціоналу немає взагалі. Усе спілкування в Clubhouse зводиться до 100% звуку. Така собі глобальна говорилка для фанатів голосового спілкування.

Дискусії

Інвайти — як зареєструватися у Clubhouse

Однією з причин такого гучного галасу навколо цієї соціальної мережі є особливість реєстрації в ній. Щоби зареєструватися у Clubhouse, новим користувачам потрібно спеціальне запрошення. Такий інвайт до Clubhouse можуть видати лише вже зареєстровані на цьому майданчику учасники. Новий учасник повинен дістати десь такий приглос, і тільки після цього він зможе створити свій власний профіль.

Корисна інформація: Скільки інвайтів до «Клабхаусу» може роздати користувач? Уже зареєстровані користувачі соціальної мережі Clubhouse зазвичай можуть роздати до трьох інвайтів новим учасникам.

Реєстрація в Clubhouse

Другий спосіб реєстрації в Clubhouse одночасно і простіший, і складніший. Ті, хто бажає зареєструватися в «Клабхаусі», можуть створити свою анкету з бажаним ніком самостійно, проте для її активації однаково потрібне підтвердження, видане вже наявним профілем. За такого варіанта реєстрації схвалення твоєї заявки має видати хтось зі списку контактів твого смартфона. У чомусь цей спосіб реєстрації на Clubhouse простіший за варіант з інвайтом, проте очікування цього підтвердження може затягнутися.

Через такий порядок реєстрації увесь інтернет виявився буквально забитий пропозиціями купити інвайт до «Клабхаусу» — спритні користувачі пропонують видати бажане запрошення за гроші. Наприклад, в Україні тільки на майданчику оголошень OLX на момент написання цього матеріалу було опубліковано понад чотириста пропозицій продажу цих інвайтів. Вартість одного інвайту коливається від декількох десятків до декількох сотень гривень.

Залишайся на зв’язку: Добірка найкращих месенджерів для ПК та смартфона

До речі, творці Clubhouse нещодавно заявляли, що найближчим часом ця соціальна мережа може стати загальнодоступною, і вже до кінця цього року новим користувачам більше не знадобиться добувати запрошення для створення профілю на цьому майданчику. Проте скептики мають певні сумніви щодо такого рішення, оскільки раніше вже були прецеденти, коли популярні проекти, котрі відмовилися від системи інвайтів та стали загальнодоступними, дуже швидко втрачали свої позиції.

Як працює Clubhouse

Користувачі Clubhouse можуть створювати окремі канали — кімнати — та запрошувати до них своїх друзів. Також можна приєднуватися до будь-яких уже створених відкритих кімнат. У таких голосових чатах учасники можуть або тільки слухати, або і слухати, і брати участь у дискусіях.

У власника кімнати, тобто людини, котра створила її, є права модератора. Модератор може відкривати або закривати доступ до чату для пасивних слухачів, а також дозволяти або забороняти кожному учасникові голосове спілкування всередині каналу.

Реєстрація в Clubhouse

Щоб отримати дозвіл на голос у Clubhouse, учасник кімнати зі статусом слухача має «підняти віртуальну руку». Якщо модератор схвалить його запит, такий учасник зможе не тільки слухати, але і взяти активну участь у розмові.

Конфіденційність у Clubhouse

Більшість розмов у Clubhouse конфіденційні. Додаток не зберігає дискусій користувачів, а його правилами заборонено вести запис під час розмови як власникам, так і відвідувачам кімнат. Ще одна цікава фішка — повна відсутність анонімності. Користувачі під час реєстрації в цій соціальній мережі повинні вказувати свої справжні ім’я та прізвище, оскільки акаунти з очевидно вигаданими ніками блокуються. Не одразу, звісно ж, і не всі, але факт.

Також рекомендуємо: У Telegram тепер можна переносити чати з WhatsApp

Реєстрація в Clubhouse

На яких платформах доступний Clubhouse

Clubhouse поки доступний не всім власникам смартфонів — нині використовувати цей майданчик можуть лише ті, у кого є яблучна техніка. Додаток Clubhouse для iPhone можна завантажити через App Store. Він безкоштовний для користувачів. Що стосується Clubhouse для Android, то розробники рапортують, що роботи над цією версією програми та над розширенням серверів уже ведуться. Проте конкретних термінів не озвучують — тільки досить розмиті обіцянки запустити підтримку Android до кінця року.

Реєстрація в Clubhouse

Теми спілкування в Clubhouse

У користувачів Clubhouse є майже необмежений простір для фантазії у виборі тем. Це можуть бути приватні бесіди та спілкування за інтересами, музичні кімнати, у яких учасники влаштовують для слухачів спільні віртуальні концерти, гумористичні, літературні та наукові кімнати. У деяких кімнатах «Клабхаусу» проводяться справжні майстер-класи та різні навчальні курси. Одночасно на цьому майданчику можуть вестися тисячі різних дискусій.

Що ж стосується свободи слова, то в Clubhouse вона настільки широка, що зловити бан може будь-який користувач, якщо на нього почнуть надходити скарги. 😁 Наприклад, мережею вже обговорювалися досить резонансні історії банів Clubhouse, котрі отримували політики та відомі медійні особи.

Але в будь-якому випадку, на майданчику Clubhouse кожен користувач може або знайти для себе кімнату за інтересами, або створити її. Головне — не порушувати правил та бути ввічливим. 😉

111965 1 cookie-check Що таке Clubhouse та як зареєструватися в ньому — Блог Comfy розповідає про новий тренд

Читайте також:

YouTube Music або Spotify — в iOS 14.5 Siri зможе використовувати їх як сервіс за замовчуванням
YouTube Music або Spotify — в iOS 14.5 Siri зможе використовувати їх як сервіс за замовчуванням
15 Лютого, 2021, 01:07 1434
Минулого тижня Apple викотила до бета-тесту наступні оновлення операційних систем для своїх гаджетів — iOS 14.5 та iPadOS 14.5, і користувачі вже знайшли в них...
Смотреть результаты
В Google Photos реалізували можливість масштабування відео
В Google Photos реалізували можливість масштабування відео
Свіжесеньке оновлення мобільного додатка Google Photos принесло користувачам нову функцію, і, треба визнати, довгоочікувану функцію — відтепер під час перегляду на смартфоні збережених на цьому...
Смотреть результаты
Як виглядає інтерфейс Android 12 — у мережі з’явилися скріншоти
Як виглядає інтерфейс Android 12 — у мережі з’явилися скріншоти
Нові теми, індикатор приватності та крутий віджет дзвінків — у мережі з’явилися перші скріншоти того, як буде виглядати інтерфейс Android 12, і вони дійсно цікаві....
Смотреть результаты