search
Підписатися

logo

Як виглядає інтерфейс Android 12 — у мережі з’явилися скріншоти

15 Лютого, 2021, 12:42 0

Нові теми, індикатор приватності та крутий віджет дзвінків — у мережі з’явилися перші скріншоти того, як буде виглядати інтерфейс Android 12, і вони дійсно цікаві. Зображення злив у інтернет користувач форуму XDA під ніком RKBD. Джерелом цих макетів стали, імовірно, брифінги Google з OEM-партнерами.

Добірка скріншотів

Отже, як видно з показаних нам скріншотів, нова версія операційної системи Android зазнає ряд істотних змін. По-перше, стане менше прозорості на плашках та у шторці, проте теми для Android 12, схоже, зможуть широко оперувати кольоровою гамою з обраної користувачем заставки на робочий стіл. Колір підложок залежатиме від шпалер та обраної теми. Щодо того, що незабаром в інтерфейсі Android з’явиться така опція, чутки ходили давно, і ось зараз вони, схоже, таки підтверджуються практикою.

Новина за темою: Google поверне в Android 12 підтримку управління за допомогою постукувань по корпусу пристрою

По-друге, скріншот Android 12 демонструє нам ще одне нововведення: віджети Conversations, що повідомляють про важливі події, наприклад, нагадування з календаря, записи про пропущені дзвінки та повідомлення. Дизайн таких віджетів, як і їхнє розташування, досить незвичні — це вже не карусель, а список із можливістю прокрутки. Плашки з повідомленнями на шторці отримали кругліші форми у порівнянні з інтерфейсом Android 11, а фон став повністю непрозорим.

Що стосується налаштувань конфіденційності, то ОС Android 12 інформуватиме власника гаджета про активність камери, мікрофона та GPS за допомогою маленької зеленої плашки, що розмішена праворуч у верхньому куті екрану. Залежно від того, які розділи інтерфейсу наразі розгорнуті на дисплеї гаджета, ця плашка може змінювати свій зовнішній вигляд. Стиль індикатора приватності в новій ОС стане схожим на аналогічний за функціоналом маркер в пристроях, що працюють під управлінням iOS 14.

Дата та час на смартфонах з ОС Android 12 змінять дизайн і розташування. Також скоротиться кількість кнопок для налаштування гаджета у швидкому доступі шторки.

Щодо термінів появи перших версій Android 12 Developer Previews офіційної інформації поки що не повідомлялося, проте якщо орієнтуватися на торішній графік випуску версії Android 11 Developer Previews, то перші варіанти нової ОСі повинні з’явитися вже до кінця цього місяця. Й у такому випадку на стабільний реліз ОС Android 12 можна чекати вже до кінця 2021 року.

111635 0 cookie-check Як виглядає інтерфейс Android 12 — у мережі з’явилися скріншоти

Читайте також:

Qualcomm презентувала 5G-модем зі швидкістю до 10 Гбіт
Qualcomm презентувала 5G-модем зі швидкістю до 10 Гбіт
15 Лютого, 2021, 12:30 805
Компанія Qualcomm анонсувала свої нові модеми 5G четвертого покоління, і серед представлених новинок є дещо справді цікаве. Нові моделі 5G-модемів Qualcomm — Snapdragon X65 і...
Смотреть результаты
Instagram працює над вертикальною стрічкою Stories
Instagram працює над вертикальною стрічкою Stories
В Instagram можуть з’явитися вертикальні Stories — приблизно такі самі, як у Tik-Tok. Інформацію про це опублікував інтернет-ресурс TechCrunch, посилаючись на публікацію Alessandro Paluzzi, користувача...
Смотреть результаты
Чому PlayStation 5 немає у продажу — офіційне пояснення від Sony
Чому PlayStation 5 немає у продажу — офіційне пояснення від Sony
У компанії Sony нарешті-таки дали офіційне пояснення ситуації зі зникненням нових ігрових консолей PlayStation 5 із продажу. Як повідомляє інтернет-видання ArsTechnica, посилаючись на слова Хірокі...
Смотреть результаты