search
Підписатися

logo

HBO та Warner Bros. хочуть зняти серіал по всесвіту Гаррі Поттера

27 Січня, 2021, 11:16 0

Свіжі чутки про зйомки серіалу за мотивами всесвіту Гаррі Поттера сколихнув мережу, і тепер фанати щиро радіють, а кіностудії, яким приписують роботи над франшизою, посилено заперечують навіть сам факт обговорення цієї ідеї. Що ж відбулося насправді та звідки пішли такі цікаві чутки? Розбираємося!

Отже, днями одразу два досить авторитетних портали, котрі раніше не зловживали недостовірними чутками — Variety та The Hollywood Reporter — з посиланням на інформацію із власних джерел повідомили, що зараз вже ведуться переговори щодо зйомок серіалу за світом Гаррі Поттера. Причому обговорюють цей проект два визнаних гіганти кіноіндустрії: стрімінгова платформа HBO Max та кіностудія Warner Bros., котрі, як відомо, володіють правами на цю франшизу.

Інсайдерська інформація: На нову гру Harry Potter RPG варто чекати у 2021 році

Автори обох порталів стверджують, що процес обговорення нового проекту поки що знаходиться на ранніх етапах. За їхніми даними, кіностудія та стрімінгова платформа поки що тільки шукають найкращого для серіалу про Гаррі Поттера сценариста, який зможе запропонувати цікаві ідеї для сюжету.

Також обидва видання стверджують, що всі переговори щодо майбутнього серіалу проводяться за участю автора книг про Гаррі Поттера, оскільки Джоан Роулінг за умовами контракту має право голосу у розв’язанні будь-яких питань, пов’язаних як з екранізаціями, так і будь-якими іншими способами використання сюжету її книг. Крім того, в цій грі є ще один учасник — кінокомпанія NBCUniversal, котра володіє правами на трансляції будь-якого відеоконтенту та фільмів, що зняті за мотивами всесвіту Гаррі Поттера.

Також рекомендуємо: Список найкращих фантастичних книг

Так що, якщо HBO Max та Warner Bros. дійсно розпочнуть роботу над серіалом про хлопчика-чарівника, їм доведеться попередньо заручитися не тільки повною підтримкою Джоан Роулінг, але й згодою від NBCUniversal. І якщо чутки щодо зйомок серіалу підтвердяться, то цей проект стане другим після серії фільмів «Фантастичні звірі» спінофом франшизи про Гаррі Поттера.

Але треба визнати, що майже відразу ж після появи у мережі інформації про роботу над новим проектом, представники обох компаній виступили зі спростуванням, заявивши, що ані стрімінговий сервіс HBO Max, ані кіностудія Warner Bros. не беруть участі у роботі над новими проектами по «Гаррі Поттеру». І хоча ця заява була зроблена офіційно, шанувальники всесвіту Гаррі Поттера, звичайно ж, йому не повірили, тож можливий вихід нового серіалу все одно продовжують активно обговорювати.

 

 

110961 0 cookie-check HBO та Warner Bros. хочуть зняти серіал по всесвіту Гаррі Поттера

Читайте також:

Дивись Samsung Galaxy Unpacked 2021 на Youtube-каналі Comfy та вигравай новенький Samsung Galaxy!
Дивись Samsung Galaxy Unpacked 2021 на Youtube-каналі Comfy та вигравай новенький Samsung Galaxy!
14 Січня, 2021, 02:54 953
Ну що, вже чекаєш, вже в передчутті того, що нам сьогодні покажуть на такій довгоочікуваній презентації Samsung Galaxy Unpacked 2021? Йой, в Comfy також з...
Смотреть результаты
Сьогодні на First Look 2021 Samsung покаже «дисплеї майбутнього»
Сьогодні на First Look 2021 Samsung покаже «дисплеї майбутнього»
6 січня о 18:00 за київським часом компанія Samsung проведе віртуальну конференцію The First Look 2021 (відео). Це вже дев’ята конференції First Look, на якій...
Смотреть результаты
Оголошено дату проведення Samsung Galaxy Unpacked 2021. Дивимося разом!
Оголошено дату проведення Samsung Galaxy Unpacked 2021. Дивимося разом!
Цей рік тільки-но почався, а Samsung вже радує своїх фанатів приємними новинами. Так, компанія офіційно оголосила дату проведення першої у 2021 році онлайн-презентації нових гаджетів,...
Смотреть результаты