search
Підписатися

logo

У Telegram тепер можна переносити чати з WhatsApp

06 Лютого, 2021, 07:15 0

Telegram оновив месенджер. І тепер користувачі можуть переносити в нього повідомлення з інших месенджерів: WhatsApp, Line і KakaoTalk. Це стосується як особистих чатів, так і груп.

WhatsApp-в Telegram

Перенесення чатів з WhatsApp в Telegram – вже реальність. Оновлення Telegram під номером 7.4.1 дозволяє переносити історію спілкування з трьох месенджерів: WhatsApp, Line і KakaoTalk. Для експорту відкрийте месенджер, виберіть чат і створіть його архів. Після чого виберіть «Поділитися» в стандартному меню і відправте переписку в Telegram. При цьому повідомлення перенесеного чату будуть відображені не датою первісної відправки, а датою імпорту. Співрозмовника система повідомить про перенесення листування за допомогою окремих повідомлень

Для перенесення даних досить експортувати чат з іншого месенджера і поділитися ним з Telegram.

Щоб перенести чат з WhatsApp для iOS, потрібно перейти на сторінку з інформацією про контакт або групу, вибрати «Експорт чату» і в пункті «Поділитися» – Telegram. Можна експортувати дані прямо зі списку чатів, свайпнувши потрібний чат вліво і вибравши «Експорт чату».

Щоб перенести чат з Android-версії месенджера, потрібно натиснути «Ще», потім «Експорт чату» і вибрати Telegram в меню «Поділитися».

Telegram-перенос чатов из WhatsApp как сделать

Відзначається, що експортований в Telegram чат фактично не займає додаткову пам’ять. При цьому месенджер позбавляє від необхідності зберігання в смартфоні повідомлень і фото з листування, надаючи їх користувачеві в будь-який зручний момент.

Також в оновленні Telegram з’явилися:

  • Можливість безслідного видалення для всіх учасників листування звичайних і секретних чатів і створених груп, а також можливість очищення інформації в історії дзвінків з обох сторін.
  • Регулювання гучності учасників окремо в голосових чатах. Активні голосові чати тепер у вкладці з дзвінками.
  • Покращення в музичному програвачі. Мова про можливість переходу до списку всіх треків виконавця з чатів користувача – просто після натискання на ім’я виконавця. Звук плавно затихає і з’являється знову при перериванні і відновленні аудіо. Кнопки «Наступний трек» і «Попередній трек» затискаються для перемотування вперед або назад.
  • Нові анімації для Android-пристроїв.
  • Удосконалена підтримка TalkBack і VoiceOver.

Також цікаво:

ТОП-7 прихованих можливостей Telegram (відео)

10 функцій Telegram, про які корисно знати (відео)

Бета-версія Telegram 7.3 отримала функцію групових аудіозвонков

111271 0 cookie-check У Telegram тепер можна переносити чати з WhatsApp

Читайте також:

HBO та Warner Bros. хочуть зняти серіал по всесвіту Гаррі Поттера
HBO та Warner Bros. хочуть зняти серіал по всесвіту Гаррі Поттера
27 Січня, 2021, 11:16 1281
Свіжі чутки про зйомки серіалу за мотивами всесвіту Гаррі Поттера сколихнув мережу, і тепер фанати щиро радіють, а кіностудії, яким приписують роботи над франшизою, посилено...
Смотреть результаты
Дивись Samsung Galaxy Unpacked 2021 на Youtube-каналі Comfy та вигравай новенький Samsung Galaxy!
Дивись Samsung Galaxy Unpacked 2021 на Youtube-каналі Comfy та вигравай новенький Samsung Galaxy!
Ну що, вже чекаєш, вже в передчутті того, що нам сьогодні покажуть на такій довгоочікуваній презентації Samsung Galaxy Unpacked 2021? Йой, в Comfy також з...
Смотреть результаты
Сьогодні на First Look 2021 Samsung покаже «дисплеї майбутнього»
Сьогодні на First Look 2021 Samsung покаже «дисплеї майбутнього»
6 січня о 18:00 за київським часом компанія Samsung проведе віртуальну конференцію The First Look 2021 (відео). Це вже дев’ята конференції First Look, на якій...
Смотреть результаты