search
Підписатися

logo

Інтернет на землі, на морі й у небі — Starlink забезпечить інтернетом великий транспорт

10 Березня, 2021, 12:04 0

Компанія SpaceX планує забезпечити доступом до свого супутникового інтернету мережі Starlink великі транспортні засоби у всьому світі — літаки, кораблі, автомобільний та залізничний транспорт. Як повідомляє видання CNBC, SpaceX вже подала заявку на отримання відповідного дозволу від Федеральної комісії зв’язку США. Якщо цю заявку буде схвалено, то супутниковий інтернет SpaceX стане доступним усім різновидам великого пасажирського та вантажного транспорту в будь-якій країні.

Дізнайтесь більше: Супутниковий інтернет Starlink — швидкість, тарифи та якість роботи

При цьому у 2020 році компанія SpaceX подавала запит на отримання дозволу для проведення тестування такого зв’язку на власних транспортних засобах — водних та повітряних, що належать компанії Ілона Маска. А оскільки подана цього року заявка стосується вже не продовження тестів, а роботи в штатному режимі по повній ліцензії, то тогорічний етап тестування, судячи з усього, було завершено цілком успішно.

Донині не повідомляється, як саме буде виглядати обладнання для підключення транспортних засобів до мережі бездротового інтернету Starlink. Проте деякою інформацією представники SpaceX з громадськістю все ж поділилися.

Це цікаво: SpaceX запустила Falcon 9 з турецьким супутником зв’язку Türksat 5A

Наприклад, у технічній документації SpaceX, котра була подана разом із заявкою на отримання повної ліцензії, повідомляється, що обладнання для доступу до мережі Starlink буде «електрично ідентичним раніше авторизованим користувацьким терміналам». Також у супровідних документах зазначено наявність спеціальних «кріплень для установки таких станцій на транспортних засобах, судах і літаках».

Також рекомендуємо: Нове слово в хмарних мережах — Microsoft об’єднується зі SpaceX в Azure Space

Що стосується питання щодо кількості станцій, котрі SpaceX планує встановити на транспортних засобах компаній-клієнтів, то це питання цілком залежить від авіаперевізників, логістичних служб та компаній, які займаються морськими перевезеннями. І оскільки саме компанії-клієнти вирішуватимуть, які саме транспортні засоби будуть оснащені станціями для доступу до мережі Starlink, то жодних конкретних цифр та прогнозів щодо очікуваної кількості підключеного до супутникового інтернету транспорту компанія SpaceX поки що не дає.

112971 0 cookie-check Інтернет на землі, на морі й у небі — Starlink забезпечить інтернетом великий транспорт

Читайте також:

Онлайн-презентація новинок від Samsung — дивимося прямо сьогодні!
Онлайн-презентація новинок від Samsung — дивимося прямо сьогодні!
02 Березня, 2021, 05:20 939
Пс-с-с, друже, як щодо крутих новинок від Samsung? О так, нових гаджетів забагато не буває! Тож ось тобі свіжесенька новина, котра однозначно припаде до душі...
Смотреть результаты
Дивимося презентацію крутих гаджетів від Xiaomi. Лютневі новинки!
Дивимося презентацію крутих гаджетів від Xiaomi. Лютневі новинки!
Ну що, скучив за крутими гаджетами, й душа бажає чогось свіженького та обов’язково дуже цікавого? Що ж, тоді Блог Comfy має для тебе просто чудову...
Смотреть результаты
Весняні знижки в Comfy на ляльок L.O.L. Surprise!
Весняні знижки в Comfy на ляльок L.O.L. Surprise!
Весна нарешті-таки настає, тож саме час для чудового настрою та чудових добрих подарунків близьким. Тому Comfy приготував для вас дещо цікавеньке. На честь початку весни...
Смотреть результаты