search
Підписатися

logo

Ігор Хижняк на XI Українському маркетинг-форумі: «На які педалі тиснути, щоб не наздогнали»

11 Квітня, 2018, 02:23 6

XI Український маркетинг-форум – місце зустрічі професіоналів, які пропонують нові ідеї, формують стратегії, продукти та клієнтський досвід. CEO COMFY Ігор Хижняк розповів про свіжі кейси з життя компанії, про любов до швидкості і до своєї команди. Ділимося найяскравішими цитатами його виступу.

Від того, з якою енергією ви приїдете на роботу, залежить робота компанії в цей день. Як ви зайдете, як відкриєте двері, який вітер внесете – так все й закружляє.

Після того, як стало зрозуміло, що світ непередбачуваний і неможливо будувати великі стратегії, ми постійно шукали форму, в якій буде існувати компанія. Шукали форму, а знайшли суть.

Ми з командою будуємо самоналаштовну адаптивну організацію. Раніше були глобальні проекти з трансформації. Багато років тому ми розробляли перший формат протягом року, потім півроку його пілотували і ще два роки поширювали на всю мережу. Зараз ти помреш, якщо будеш так довго все робити.

На які педалі потрібно тиснути, щоб бути успішним?

Педаль 1. Об’єктивно оцінювати реальність.

Ми часто живемо в своїй реальності. Коли нам здається, що ми створюємо цю галузь і впливаємо на неї, ми втрачаємо деталі, які завтра виявляться дуже важливими. Головне – перемогти в собі переможця.

Педаль 2. Команда.

Ми працюємо на дуже конкурентному ринку. Унікального немає нічого – не всі локації найкращі, товар один і той самий, через пару годин після запуску акцій вони вже працюють у твоїх конкурентів. Немає нічого унікального, крім цих людей. Коли я говорю про команду, в голову приходять такі слова як «довіра», «делегування», «любов» і «мотивація».

Comfy_ (69) (2)

– Довіра.

Я довіряю своїй команді і навіть співбесіди проводжу не один, а з усіма топ-менеджерами. Я вибираю не собі підлеглого, мені важливо, щоб хлопці сказали: «Ми йому віримо, він розділяє наші цінності, завтра встане з нами пліч-о-пліч і буде досягати результатів».

– Делегування.

Мене часто запитують: «Ігорю, ти стверджуєш рекламні ролики, які ви потім показуєте?» Ні, я їх не стверджую. Тому що у мене професійна команда, якій я делегую повноваження. Коли люди знаходяться на своїх місцях і ти делегуєш свободу в прийнятті рішень, – звичайно ж, разом з відповідальністю, – у тебе виходить хороший продукт.

-Любов.

Чому любов? Коли ми говоримо про зміни, про штучний інтелект, мені здається, саме любов дозволить нам залишатися в бізнесі. Це потрібно і це працює. Не забувайте говорити своїй команді: «Люблю!» Любити своїх клієнтів неймовірно важливо, але і команду свою любити – дуже важливо. Не стримуйте себе, коли говорите про любов. Командо, ви найкращі, я вас дуже люблю!

– Мотивація.

У нас є Іван Живицький, який будь-який магазин може зробити одним з найкращих по обороту в країні. Унікальна людина вимагає унікальних підходів. У минулому році я з задоволенням вручив Вані ключі від нового автомобіля.

GUSAK-9133

Педаль 3. Здоров’я системи.

Як сказав власник компанії Станіслав Роніс: «Право на благодійність треба заробити». Для того, щоб займатися благодійністю, робити експерименти, запускати пілоти, шукати себе, треба бути ефективним, стійким і прибутковим.

Педаль 4. Креативність.

Креативність для нас – сміливість, яка народжує унікальність. Пам’ятайте, що креативність породжують тільки творчі люди. А творчі люди в неволі не розмножуються. Щоб народжувалися ідеї, ви повинні створити для них таке середовище, яке надихає.

Коли ми говоримо про адаптивну систему, важливо не випустити слово «активна».

В адаптивній системі ми швидко розучуємося, вчимося чомусь новому, змінюємося всередині. В активній адаптивній системі ми своїми змінами пушимо інших і пушимо галузь змінюватися за собою.

Будьте гнучкими, але не прогинайтеся по суті.

90182 0 cookie-check Ігор Хижняк на XI Українському маркетинг-форумі: «На які педалі тиснути, щоб не наздогнали»

Читайте також:

Відкриваємо новий магазин COMFY разом! Квест, знижки та подарунки чекають на вас!
Відкриваємо новий магазин COMFY разом! Квест, знижки та подарунки чекають на вас!
27 Березня, 2018, 10:52 1118 5
Отже, ми відкриваємо новий магазин COMFY у Києві! Безліч крутих акцій, знижок, подарунків, найцікавіші моделі техніки і довгоочікувані новинки вже підготовлені й чекають приходу покупців!...
Смотреть результаты
Бийся як дівчина: за підтримки COMFY у Дніпрі організовано курси самооборони для жінок
Бийся як дівчина: за підтримки COMFY у Дніпрі організовано курси самооборони для жінок
Громадський рух «Gender Stream» на чолі з Ольгою Поляковою допомагає жінкам протистояти проявам агресії у свій бік. За підтримки всеукраїнської мережі магазинів техніки та електроніки...
Смотреть результаты
«Ключові компетенції на аутсорсі не народжуються!» Інтерв’ю з Сергієм Гавриловим
«Ключові компетенції на аутсорсі не народжуються!» Інтерв'ю з Сергієм Гавриловим
16 березня в Дніпрі відбулася конференція IDC Day Roadshow 2018 під назвою «Інновації як бізнес-пріоритет». Сергій Гаврилов, IT-директор COMFY, поділився своїм досвідом і розповів про...
Смотреть результаты