search
Підписатися

logo

Олександр Жиляєв: «Сміливість – синонім креативності»

19 Квітня, 2018, 12:17 6

У своєму виступі на XI Українському маркетинг-форумі, який пройшов 3-4 квітня у столичному КВЦ Парковий, Олександр Жиляєв говорив про сміливість, яка є синонімом креативності. У рецепті креативності маркетингової команди COMFY Олександр називає «5С» – 5 сміливостей.

У рецепті креативності маркетингової команди COMFY ми використовуємо нашу систему «5С» – 5 сміливостей. Щоб досягти значних результатів, треба зібрати однодумців, які приймають сміливі рішення і готові йти вперед. Перша «С» – це команда.

Друга «С» – формат. Ще три роки тому всі говорили, що роздрібні магазини треба закривати, тому що всі будуть купувати в інтернеті. COMFY сміливо шукали формат, експериментували і впровадили багато змін. Результат – перший в Україні мультиканальний формат.

Третя «С» – партнер-однодумець, який повинен бути таким же сміливим і мислити нестандартно. Для COMFY приклад такого партнерства – Banda Agency. Кілька років тому компанія повірила в невелике агентство з дивним логотипом, не менш дивною назвою і командою  всього з 8 осіб. Сьогодні спільні роботи COMFY і Banda – найбільш обговорювані рекламні кампанії на ринку.

Четверта «С» – реклама. COMFY дійсно виділяється серед конкурентів. Дифференціюйся або вмирай – правило, яке працює і сьогодні. Щоб залишатися актуальним, треба відрізнятися від інших. Тоді ваш бренд буде яскравим і незабутнім.

Остання «С» – результат. Сміливість у комунікаціях призводить до сильних результатів. У 2017 році 3,5 мільйони чоловік вибрали COMFY як місце для покупки побутової техніки та електроніки. А у Black Friday, наприклад, COMFY відвідали 10% всіх домогосподарств України. Retail Awards 2017 відзначили компанію нагородою «Вибір споживача», а на Effie Awards 2017 COMFY визнали найефективнішим рекламодавцем України.

51096 0 cookie-check Олександр Жиляєв: «Сміливість – синонім креативності»

Читайте також:

Ігор Хижняк на XI Українському маркетинг-форумі: «На які педалі тиснути, щоб не наздогнали»
Ігор Хижняк на XI Українському маркетинг-форумі: «На які педалі тиснути, щоб не наздогнали»
11 Квітня, 2018, 02:23 900 6
XI Український маркетинг-форум – місце зустрічі професіоналів, які пропонують нові ідеї, формують стратегії, продукти та клієнтський досвід. CEO COMFY Ігор Хижняк розповів про свіжі кейси...
Смотреть результаты
Відкриваємо новий магазин COMFY разом! Квест, знижки та подарунки чекають на вас!
Відкриваємо новий магазин COMFY разом! Квест, знижки та подарунки чекають на вас!
Отже, ми відкриваємо новий магазин COMFY у Києві! Безліч крутих акцій, знижок, подарунків, найцікавіші моделі техніки і довгоочікувані новинки вже підготовлені й чекають приходу покупців!...
Смотреть результаты
Бийся як дівчина: за підтримки COMFY у Дніпрі організовано курси самооборони для жінок
Бийся як дівчина: за підтримки COMFY у Дніпрі організовано курси самооборони для жінок
Громадський рух «Gender Stream» на чолі з Ольгою Поляковою допомагає жінкам протистояти проявам агресії у свій бік. За підтримки всеукраїнської мережі магазинів техніки та електроніки...
Смотреть результаты