search
Підписатися

logo

Ідеально чисті і вже сухі речі – пральні машинки з функцією сушки економлять час

18 Вересня, 2018, 08:37 8

Якщо ви скажете, що у вас вдома є пральна машина, то ви, мабуть,  не здивуєте нікого. Цей побутовий прилад вже давно не є предметом розкоші і став ледь не повсякденним і необхідною складовою будь-якої сім’ї. Його використовують якщо не щодня, то через день-два, так точно – особливо у великих сім’ях. А набір функцій і місткість поліпшується з кожним роком, додаючи все більше можливостей для якісного прання.

Однак, варто задуматися, що відбувається з білизною після прання? Навіть супер ефективні пральні машини з неймовірно потужним віджиманням зможуть, у кращому випадку, видати вам вологу білизну, та ще й зім’яту. Що з нею потім робити – справа кожного. Хтось розвішує на балконах і лоджіях, хтось, маючи приватний будинок, використовує для цього мотузки на вулиці, взимку ж часто використовують сушарки-підставки прямо вдома. Все це є рішенням, але якимсь не універсальним і вже точно не елегантним. Як сушили ми 100 років тому білизну, так і сушимо зараз, тільки менш мокре воно стало. І, як вирішення цього питання пропонуємо вам розглянути найбільш універсальний засіб – кращі пральні машини з сушкою. Це повністю автоматичний прилад з повноцінними можливостями пральної машини і функціями сушильної – 2 в 1. І це прекрасний варіант для тих, хто цінує свій час і сили. Сподіваємося, цей огляд пральних машин з сушкою допоможе вам визначитися у даному питанні.

Зміст:

Функція сушки – «модна опція» чи допомога для господині?

Пральні машини з сушкою – в чому особливості?

На скільки ефективна сушка в пральній машині?

ТОП моделей в COMFY

Рейтинг брендів по надійності, ціні та функціональності

Функція сушки – «модна опція» чи допомога для господині?

стиральные машинки с функцией сушки 2

При виникненні думок за і проти  пральної машини з сушкою, найбільше значення має яким чином і наскільки легко ви сушите білизну. Якщо ви володієте великим балконом, безліччю білизняних мотузок на вулиці або ж просто любите піднімати вологість в квартирі таким чином, то в традиційному розвішуванні білизни для сушки немає нічого страшного. Основними мінусами цього процесу, проте, залишаються витрати часу і сил. То ж, якщо навіть пральна машинка, наприклад, здатна автоматично випрати білизну і видати вам її чистенькою – така сушка, з розвішуванням, не відбудеться сама і вам обов’язково потрібно буде в ній брати участь.

На відміну від перерахованих вище особливостей сушіння своїми силами, пральні машини з сушкою забезпечують найкращий і автоматизований процес. По суті, ви кладете в машинку брудну білизну, а дістаєте суху і чисту. Усе! Вам не потрібно її розвішувати, досушувати – якщо ви вибираєте режим максимальної сушки білизни, то вона, по закінченню програми, буде повністю суха і готова до того, щоб її поклали у шафу.

Пральні машини з сушкою – в чому особливості?

стиральные машинки с функцией сушки 3

Навіть попри те, що виробникам пральних машин довелося додати ще одну складну функцію в звичну нам пральну машину, її корпус і габарити істотно не змінилися. Звичайно, коли ви шукайте таку 2 в 1-машину, то вже буде складно знайти «вузьку» модель на 45 см. Вони все ще присутні, але їх асортимент вже істотно менше. Та й взагалі, відверто кажучи – пральні машини з сушкою не стоять у перших рядах рейтингів, бо їх купівля пов’язана зі збільшеним бюджетом покупки.

Крім цього, сушка працює від електрики, а це означає, що його витрата у вас вдома значно зросте. Який би нагрівальний електроприлад ви не представили – фен, радіатор, конвектор, тепловентилятор всі вони споживають величезну кількість електроенергії. Звичайно в істотні витрати це для вас не перетвориться, і ми сумніваємося, що це взагалі стане помітно, бо замість цієї сушки ви цілком би могли використовувати праску в подальшому. Але одну важливу особливість необхідно відзначити – для підключення функції сушки вам доведеться виділити окрему лінію до лічильника і переконатися, що ваша проводка витримає таке навантаження. Оскільки споживання подібних пристроїв може досягати 2,5-3,5 кВт / год. Навіть якщо ви підключите правильно саму машину переконайтеся, що лінія, якою ви під’єднані до електромережі (за межами вашого лічильника і за умовами договору з постачальником електричної енергії) забезпечує вам відповідний рівень потужності.

На скільки ефективна сушка в пральній машині?

стиральные машинки с функцией сушки 4

Функціональність пральних машин від бренду до бренду має властивість різнитися – це саме можна сказати і про функцію сушки. Спочатку, на зорі створення подібних апаратів, ідея сушити речі гарячим повітрям була реалізована досить примітивно. Але з кожним роком ця технологія удосконалювалася і сьогодні, навіть такі 2 в 1-пристрої як пральні машини з сушкою мають прекрасний функціонал сушильного блоку. Скажемо навіть більше – сушити речі до повного висихання (що функція сушки, найчастіше, зробити може) вважається шкідливо для структури тканини. Для стану легкої «недосушеності» існує навіть спеціальний режим, після якого речі дуже зручно прасувати.

Виходячи з вищесказаного, можна сказати, що сушка у пральних машинах більш ніж ефективна і повністю справляється зі своїми завданнями. Більш того, за рахунок того, що гаряче повітря, циркулюючи по внутрішньому простору барабана, проникає крізь все речі, це допомагає повністю освіжити кожен шматочок тканини, виконати знезаражувальну дію і видалити будь-які неприємні запахи.

ТОП моделей в COMFY

стиральные машинки с функцией сушки 5

Топ пральних машин з сушкою формується з моделей, які завоювали найбільшу популярність на українському ринку і не тільки. А також мають весь необхідний арсенал можливостей, щоб задовольнити навіть найвибагливішого покупця.

LG F2J6NM0W

Як і у випадку зі звичайними пральними машинами, найпопулярнішою і продаваною моделлю прально-сушильної машини є модель від компанії LG. Крім того, що це досить доступна за вартістю машина, вона ще одна з небагатьох, яка має невелику глибину корпусу в 45 см і при цьому має місткість 6 кг. З урахуванням, що в цьому невеликому просторі встановлений ще й сушильний апарат, то компанії можна тільки поаплодувати.

Candy HGSW 485DSW / 1-S

Ця неймовірно доступна модель прально-сушильної машини може захопити не тільки своєю вартістю, а й доступним, для даного цінового сегмента, функціоналом. Місткість 8 кг прання і 5 кг сушка, 4 функції сушки, клас прання і віджиму найвищі все це при глибині корпусу машини в 52 см.

Samsung WD80K5410OW / UA

Ще один прекрасний варіант сушильно-пральної машини – це практично аналог пристрою від LG, про який ми говорили вище, тільки виробник, на цей раз Samsung. Ця машинка більша, але і більший її вміст – вміщує 8 кг для прання і 6 для сушки. Також має інверторний двигун і відрізняється високою якістю роботи і надійності.

Hotpoint-Ariston AQD1070D 49 EU / B

Дуже хороша модель від італійського виробника. Надійна, містка (10 кг може випрати і 7 кг висушити), а також має безліч сертифікованих програм – наприклад, для прання вовни.

Indesit IWDE 7105 B EU

Beko HTV8733XS0

Ці дві моделі прально-сушильних машин стануть прекрасним придбанням для будь-якої сім’ї. Адже крім помірної вартості, вони можуть запропонувати вам відмінну місткість як для прання білизни, так і для сушіння. А модель від Beko, крім усього іншого, ще й забезпечена інверторним двигуном.

Рейтинг брендів по надійності, ціні та функціональності

стиральные машинки с функцией сушки 6

Складаючи рейтинг пральних машин з сушкою, ми, звичайно ж, не могли згадати всі популярні бренди, що виробляють якісну техніку. Крім вже відомих Бош, AEG, Електролюкс, Вірпул, Samsung, Арістон і LG, увагу варто звернути також на такі пристрої як Indesit, Candy, Beko, Ардо, Ханса, Зануссі, Hoover і Sharp. Вони здатні продемонструвати більш ніж конкурентоспроможні моделі, які якщо і будуть чимось відрізнятися від більш відомих пристроїв, то найчастіше в кращу сторону. Крім цього, хочемо відзначити кілька важливих моментів, пов’язаних з використанням пральних машин з функцією сушіння:

Так технологічно склалося, що подібні прилади роблять лише з фронтальним типом завантаження білизни – вертикальних пристроїв ми не бачили у продажу.

Встановлювати прально-сушильну машину під раковину буде проблематично, бо їх практично немає малогабаритних і невисоких. У кращому випадку ви можете вибрати вбудовану у шафу модель.

Асортимент подібних машин дуже невеликий. І якщо звичайні пральні машини обчислюються сотнями видів, то машини з функцією сушки мають в асортименті лише кілька десятків пристроїв. У цьому є певний плюс – вибрати з такої невеликої кількості моделей буде простіше.

58493 0 cookie-check Ідеально чисті і вже сухі речі – пральні машинки з функцією сушки економлять час

Читайте також:

Духова шафа з конвекцією або без: розбираємося у питанні
Духова шафа з конвекцією або без: розбираємося у питанні
17 Вересня, 2018, 08:47 1365 8
Як ви думаєте, з яких предметів або пристроїв складається сучасна кухня? З красивих кухонних меблів? – можливо. Гарного підсвічування? – частково. Холодильника, стільниці, витяжки? –...
Смотреть результаты
Огляд кращих варильних поверхонь зі склокераміки
Огляд кращих варильних поверхонь зі склокераміки
Сучасна кухня зовсім не схожа на ту, яку ми знали ще десятиліття тому. Видозмінює її вбудована техніка. Зміст: Типи варильних панелей зі склокераміки Переваги склокераміки...
Смотреть результаты
Що робити, якщо гальмує ноутбук: прості поради щодо поліпшення швидкості
Що робити, якщо гальмує ноутбук: прості поради щодо поліпшення швидкості
Завжди неприємно, коли ноутбук починає “втомлюватися”: довше завантажується, повільніше працює. Таке може статися з будь-яким лептопом – новим або старим, під Windows або MacOS. Для...
Смотреть результаты