search
Підписатися

logo

Honor – історія почесного бренду Славне ім’я, правильні цілі

15 Червня, 2018, 11:04 13

У 2013 році і народився бренд Honor.

У якості своєї основної ідеї розвитку і світогляду компанія Honor дотримується трьох принципів, які вже допомогли їй в досягненні небувалих висот:

Молодіжність. З огляду на досить недовге, але дуже бурхливе минуле, бренд Honor, будучи сам як підліток або студент, акцентує свою увагу на молоді.

– Технологічність. Як будь-який проект, який народився вже в 21-столітті, в компанії звикли цінувати все технологічне, сучасне і практичне. Саме тому цими якостями наділені всі їх пристрої, і чим смартфон вище класом, тим яскравіше вони видні.

– Слідування трендам. Бути модним, стильним і в той же час солідно виглядати завжди було в пріоритеті у компанії Honor. Багато в чому, ця риса «фамільна» і передалася у спадок, але у Honor вона придбала якесь молодіжне забарвлення, щоб стати ще більш популярним в цих колах.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Молодіжність

Під даним терміном компанія Honor має на увазі значно більше, ніж просто відповідність молодіжному стилю. Вона організовує безліч заходів в різних країнах світу і сферах діяльності – спортивні, музичні, художні (малюнок) і геймерські. Причому, організовуючи такого роду зустрічі, компанія також сприяє пошуку ентузіастів і талановитих людей для спілкування один з одним. Адже однією з неприємних особливостей сучасного віртуального світу є дистанційованість людей і особливо молоді, які можуть спілкуватися роками, але так і не вийти на вулицю і не зустрітися вживу зі співрозмовником.

Технологічність

 

Бренд Honor з першого дня свого існування робив ставку на технології, які він використовує в своїх пристроях. Адже створити просто хороший смартфон, що нічим не виділяється, для нової компанії все одно, що потерпіти фіаско. Розробники постійно були зайняті пошуком нових інноваційних рішень, які не тільки залучать нових клієнтів, але і зроблять використання смартфона для кожного користувача абсолютно новим і незабутнім досвідом.

Так, у 2014 році Honor випустив перший телефон Honor 6 Plus зі здвоєною біонічною камерою, потім Honor V8, який вийшов у 2016 році, став першим смартфоном з 2K-екраном і здатністю подвійної камери по 12 Мп. Також відмінною рисою стала застосована технологія штучного інтелекту, названа Magic Live System. Honor View 10, оснащений 20 + 16 Мп камерами на задній панелі корпусу був здатний самостійно розрізняти сцени, що знімаються, автоматично налаштовуючи камеру на один з 13-встановлених режимів. Знову ж таки, на допомогу прийшли нейронні мережі, штучний інтелект і креативність інженерів Honor.

Слідування трендам

История Honor 4

Використовуючи відкритий батьком центр дослідження естетики в Парижі, Honor отримує величезну перевагу перед конкурентами. Особливі розробки, які зачіпають навіть звичайне скло з 2.5D закругленими гранями, допомагають створювати в нових моделях смартфонів абсолютно незвичайні колірні рішення.

Вже відомий Honor V9, виконаний з алюмінієвого сплаву, відображає частину творчого підходу компанії – його матова поверхня корпусу і глянсово-дзеркальна поверхня екрана прекрасно доповнюють один одного і створюють неповторний ефект. Honor 9 – це перша модель, яка має чудову і унікальну структуру задньої панелі. Вона складається з 15 різних шарів, кожен з яких особливим чином оброблений. Саме такі технології і увага до деталей має важливе значення як для Honor, так і для його фанатів. Адже, врешті-решт, кожен з нас звертає увагу на аксесуари, тим більше на ті, які у нас часто в руках. І значно приємніше якщо це не просто прямокутна «цеглина», а яскравий і стильний аксесуар.

За допомогою технології металевої наногравіровки, застосованій на задній частині Honor V10, робиться акцент на спеціальному покритті закруглених граней корпусу V10, щоб дозволити світлу грати з ними і переміщатися то на дзеркальне скло, то на особливо-матову поверхню задньої частини смартфона.

Правильний підхід до ведення справ

Однією з важливих рис бренда Honor є постійний розвиток – інвестування в дослідження і розробку безлічі корисних інновацій, а також різноманіття патентів в цій області говорить про значні успіхи в ній. Більш того, в компанії дотримуються методики об’єднаних міжнародних можливостей, де сильним в якійсь сфері країнам надають можливість зробити свій внесок у розвиток або дослідження якогось виробу. Це може стосуватися абсолютно різноманітних напрямків. Наприклад, Італія добре показала себе в промисловому дизайні, США в архітектурі чіпсетів, безліч європейських розробників прекрасно створюють математичні алгоритми. Таким чином, бренд Honor об’єднує і, одночасно, проектує всі їх сили на створення видатного продукту.

Найвищий рівень контролю якості Honor, який набагато вище ніж загальноприйнятий в промисловості, дозволив Honor співпрацювати з найбільшими постачальниками телекомунікаційних послуг, такими як AT & T. Адже процес контролю у Honor систематизований і поширюється на сировину, виробництво, переробку, а також зберігання. У кожному з цих складних процесів компанія дотримується найвищих власних стандартів, які набагато вище необхідних, але гарантують якість і можливість називатися Honor (що в перекладі з англ. Означає честь, слава, благородство, повагу).

Один зі світових лідерів

Всі перераховані вище підходи і принципи дозволили виробам під брендом Honor зайняти безліч лідируючих позицій. Продаючись в більш ніж 70 країнах світу, смартфони компанії набувають все більшої популярності. Згідно з планами і стратегічними цілями Honor, до 2020 року повинен увійти в ТОП-5 світових брендів, а всього лише 2,5-роки залишилося!

І в цьому немає нічого недосяжного, так як за станом на 2017 рік компанії вдалося пробити кордон «Кращих 100» компаній в рейтингу Fortune 500 і зайняти досить почесне 83-є місце.

№1 в інтернет-продажах Китаю

Щоб зрозуміти можливості і амбіції бренду Honor досить подивитися на його досягнення на своєму рідному і дуже складному ринку. Адже там він виступав, в першу чергу з рішеннями бюджетного і середнього рівня і, за станом на 2017 рік досяг 1-го місця за обсягом проданих пристроїв в інтернет-каналі як за кількістю, так і за виручкою. Навіть у змішаних каналах продажу Honor стоїть в ТОП-5 китайський брендів, що продають телефони, і це знову-таки дуже видатний результат.

Весь інший світ, в порівнянні з китайським ринком, має досить приємні умови для роботи і продажів, а значить бренд Honor зможе радувати все частіше власників красивими і якісними смартфонами з інноваційними функціями за досить стриману вартість.

Тепер же, коли компанія офіційно представлена ​​на українському ринку і вже успішно почала продаватися в багатьох каналах, її роль серед наших популярних смартфонів вирішена. Скоро вона займе стійкі лідируючі позиції і, зауважимо, це заслужено, бо слідом за задоволенням усіх потреб користувача компанія невпинно працює над власним вдосконаленням, а значить, буде готова до будь-яких нових викликів ринку і сучасних технологічних новинок.

53777 0 cookie-check Honor – історія почесного бренду Славне ім’я, правильні цілі

Читайте також:

Для витончених кулінарів: 10-18 режимні духовки Pyramida
Для витончених кулінарів: 10-18 режимні духовки Pyramida
15 Червня, 2018, 06:41 1163 8
Літо не дарма вважається найсмачнішим сезоном для справжніх кулінарів, адже неймовірний достаток свіжих фруктів і овочів дозволяє створювати найрізноманітніші гастрономічні шедеври – від найніжніших десертів...
Смотреть результаты
Плануєш відпустку? Візьми з собою новий фотоапарат!
Плануєш відпустку? Візьми з собою новий фотоапарат!
Як багато яскравих, наповнених емоціями подій відбувається в нашому житті, і як же стає потім прикро, коли ми розуміємо, що з плином часу спогади про...
Смотреть результаты
[Computex-2018] 9 найгарячіших новинок
[Computex-2018] 9 найгарячіших новинок
Виставка Computex-2018 у цьому році була такою, що запам’ятовується. Сьогодні – про найяскравіші її експонати. Підписуйся на наш Telegram-канал Також рекомендуємо: [Computex-2018] Найгарячіші новинки ASUS...
Смотреть результаты