search
Підписатися

logo

Навіщо потрібна функція пари в пральних машинах?

12 Червня, 2018, 05:19 7

Сучасна пральна машина є високотехнологічним пристроєм з безліччю функцій. А однією з найбільш цікавих нам здалася функція «ПАР».

Конкуренція між різними виробниками пральних машин настільки велика, що абсолютно кожен з них прагне оснастити свої вироби або максимальною кількістю різноманітних функцій, або їх меншою кількістю, але при цьому вони повинні бути незвичайними і дуже корисними. Безумовно, подібні обставини лише на руку звичайним рядовим споживачам, адже найвідоміші бренди прагнуть догодити саме нам, аби тільки ми вибрали саме їх пральну машину. Багато з технологій, які розробляються, миттєво патентуються і стають своєрідною «візитівкою» того чи іншого бренду. Так сталося з технологіями Eco Bubble від Samsung, Direct Drive від LG або Time Manager від Electrolux.

Однією з найбільш поширених функцій, яка отримує все більшу й більшу популярність, є функція «ПАР». Іноді вона виявляється дійсно незамінною, а іноді незрозумілою. Відбувається це через те, що різні виробники застосовують цю функцію по-різному, але найбільш далеко в даному питанні просунулися виробники і розробники компанії LG. Саме на прикладі пральних машин від корейського виробника ми розберемося у всіх премудростях функції «ПАР» і з’ясуємо, чи варто переплачувати за те, щоб мати можливість користуватися даними благом цивілізації в своїй пральній машині. За парову обробку наших речей в пральній машині LG можуть відповідати технології True Steam або Spa Steam, які дещо відрізняються одна від одної, але про це трохи пізніше.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Пральна машина Whirlpool FWSF61053W UA

11199 грн

Купити

Пральна машина Samsung WW60J32J0PW/UA

11699 грн

Купити

Навіщо потрібна пара в пральній машині?

Прання з парою

Пам’ятаєте, як колись давно наші бабусі виварювали і кип’ятили білизну перед тим, як випрати її? Завдяки вбудованому парогенератору цього робити не потрібно, а весь ефект від такого заходу зберігається. Суть функції прання з парою полягає в тому, що під час прання речі обробляються парою, завдяки чому забруднення розм’якшуються і видаляються істотно простіше. Подібною можливістю володіють далеко не всі пральні машини з парою, тому на це потрібно звертати пильну увагу. Найчастіше даними режимом наділяють саме пральні машини від компанії LG.

Зачем нужна функция ПАР в стиральных машинах - закладываем вещи в стиралку

В процесі прання з парою вода і пара взаємодіють, що кардинально збільшує ефективність прання, а речі стають куди більш свіжими. Безумовно, крім води і пари в процесі подібного прання використовується ще й миючий засіб, адже без нього від складних забруднень не позбутися. Таким чином, всі три компоненти прання з парою доповнюють один одного і допомагають нам краще впоратися з нашими брудними речами. Варто так само відзначити, що прання з парою зовсім не варто плутати з відпарюванням або освіженням парою, адже це зовсім інші програми нашої пральної машини.

Освіжаємо речі парою

Одним з найбільш затребуваних і популярних режимів в пральних машинах з парою є режим «Освіжити», який, наприклад, в пральних машинах LG триває всього лише 20 хвилин. На відміну від попереднього режиму, під час такого нетривалого освіження наших речей участь приймає лише пара без застосування якихось миючих засобів або порошку (так званої, «хімії»), а так само не використовується вода. Звичайно ж, програма «Освіжити» аж ніяк не підійде для сильних забруднень, але якщо вам потрібно надати свіжості речам, які, наприклад, довго перебували у шафі і придбали специфічний запах або освіжити футболку після прогулянки, то дана функція буде доречною.

Зачем нужна функция ПАР в стиральных машинах - освежить

А між тим, режим «Освіжити» допомагає нам суттєво економити свій час і деякі ресурси. Вся справа в тому, що раніше, для того, щоб освіжити свої речі, ми використовували програми швидкого прання. Але після цього нам потрібно було чекати, коли ж наша річ висохне. Та навіть прати на швидке прання без якогось миючого засобу зовсім недоцільно. Але якщо ж наша пральна машина буде оснащена технологією пари, а ми зможемо освіжати речі з її допомогою, то нам вже не знадобиться використовувати велику кількість води, «хімію», а тим більше, нам не потрібно буде витрачати час на очікування, коли ж річ остаточно висохне.

Видаляємо бактерії і алергени за допомогою пари

Ми розглянули найбільш затребувані програми і режими в пральних машинах з парою і розповіли вам про те, які ж додаткові вигоди і переваги ми можемо отримати під час їх використання. А зараз настав час згадати про декілька важливих властивостей пари, які, безсумнівно, зможуть зацікавити вас. По-перше, пара здатна вбивати грибки і хвороботворні бактерії, через які ми можемо хворіти. Це дуже важливо, адже наше тіло і шкіра безпосередньо контактує з одягом, тому вкрай необхідно, щоб вона була безпечною. По-друге, проводячи прання з парою або просто освіжаючи речі парою, ми позбавляємося від небажаних запахів, наприклад, запаху сигаретного диму.

Зачем нужна функция ПАР в стиральных машинах - удаление аллергенов

По-третє, обробка речей парою під час прання дозволяє нейтралізувати алергени. Це і зовсім найкорисніша властивість, яка робить пральну машину з парою просто незамінним пристроєм для тих людей, які страждають від алергії різних форм. До слова, пара має додаткову властивість трохи розгладжувати речі, які знаходяться під її впливом. Таким чином, після прання з парою або програми «Освіжити» наші речі не тільки стають чистішими, свіжими, без сторонніх запахів, бактерій і алергенів, а до того ж їх легше і швидше можна попрасувати.

Пара сприяє ефективному розчиненню миючого засобу

Нерідко після прання ми можемо виявити, що на речах є залишки порошку або миючого засобу. Причини цього дуже прості, ми можемо перевантажити пральну машину, через що вода буде циркулювати не так ефективно і не встигає розчинити весь порошок. А ще ми можемо просто додати в кювету для миючих засобів більше «хімії», ніж це необхідно, таким чином, ця сама «хімія» має всі шанси залишитися нерозчиненою. Насправді це зовсім не страшно, потрібно всього лише зробити додаткове полоскання речей. Але це додаткові обсяги води (яка не безкоштовна) і додаткові витрати нашого часу.

Зачем нужна функция ПАР в стиральных машинах - пар лучше растворяет моющее средство

Забути про подібне ми зможемо у тому випадку, якщо наша пральна машина буде оснащена функцією пари. Вся справа в тому, що пара має властивість легше і більш глибоко проникати у волокна тканини і навіть кілька пом´якшувати її. Завдяки цьому, порошок і інші миючі засоби також  проникають глибше у волокна тканини і більш легко розчиняються у воді. А додатковим «бонусом» подібного процесу стає відсутність запаху порошку на наших речах.

Технології пари в пральних машинах LG

True Steam

Найбільш популярною технологією, яка пов’язана з парою, в пральних машинах LG є технологія під назвою True Steam. Вона найбільш поширена і саме з технологією True Steam пов’язаний найбільш поширений режим «Освіжити». Суть же самої технології полягає в тому, що пральна машина обладнана спеціальним парогенератором, через який в процесі прання проходить деяка кількість води. Для того, щоб ця вода перетворилася на пару, в генераторі вона досягає температури 100 ° С, але на той час, коли пара потрапляє в барабан пральної машини, температура опускається до 60 ° С. У барабан пара буде надходити через спеціальну форсунку, яку ми зможемо побачити, лише відкривши дверцята пральної машини.

Зачем нужна функция ПАР в стиральных машинах - true steam

Технологія True Steam супроводжується наявністю декількох програм, які можуть проводити повноцінне прання з водою і парою або просто освіжати наші речі, використовуючи під час цього лише пару без води і миючих засобів (програма «Освіжити»). Переконатися в тому, що пральна машина LG оснащена подібною технологією можна дуже просто, достатньо лише на передній панелі знайти логотип з написом True Steam.

Spa Steam

Ще однією технологією, яка має на увазі використання пари під час прання, є Spa Steam. Не дивлячись на те, що дана технологія так само використовує в своїй роботі пару і всі його переваги, вона істотно відрізняється від тієї технології, яку ми розглянули перед цим. Spa Steam передбачає лише три програми з парою, серед яких «Одяг малюка», «Бавовна + пара» і «Гіпоалергенне прання». При цьому важливо розуміти, що технологія Spa Steam не передбачає використання програми «Освіжити», яка триває всього 20 хвилин.

Суть самої технології Spa Steam так само істотно відрізняється. Пральна машина не обладнана спеціальним парогенератором, а воду нагріває сам ТЕН пральної машини. Вода, яка повинна перетворитися на пару знаходиться в спеціальному резервуарі, який поміщає в себе близько 4 літрів. При нагріванні, температура в цьому резервуарі досягає 80 ° С. Незважаючи на деякі відмінності технології Spa Steam від True Steam, вона не менш корисна і завдяки їй ми так само зможемо скористатися всіма перевагами парового циклу в пральній машині. Дізнатися про наявність Spa Steam ми зможемо завдяки логотипу Steam на передній панелі пральної машини.

Подписуйся на наш Telegram-канал

53448 0 cookie-check Навіщо потрібна функція пари в пральних машинах?

Читайте також:

ТОП-10 головних фішок iOS 12
ТОП-10 головних фішок iOS 12
12 Червня, 2018, 04:54 826 12
У дні, з 4 по 8 червня, в Сан-Хосе (Каліфорнія) проходить конференція для розробників WWDC-2018. Головним її анонсом, а подробиці з заходу ви можете знайти...
Смотреть результаты
Професійний, для дому або дорожній — як вибрати надійний фен?
Професійний, для дому або дорожній — як вибрати надійний фен?
Нещодавно мій фен спробував зробити «стрибок віри» з верхньої полиці шафи. Невдало. Ні, ну стрибнути-то він стрибнув, і навіть вниз летів дуже ефектно та красиво,...
Смотреть результаты
Нова лінійка смартфонів Nokia. Nokia 5, 3, 2 2018 року
Нова лінійка смартфонів Nokia. Nokia 5, 3, 2 2018 року
  Здавалося б, ще зовсім недавно ми отримали оновлені сенсорні смартфони Nokia на Android, але вже сьогодні настав час нових оновлень! Всі, хто хоч трохи...
Смотреть результаты