search
Підписатися

logo

Гра престолів повертається – виходить гра для iOS і Android

04 Липня, 2019, 08:40 9

Для всіх, хто вже подивився «Гру престолів», «Чорнобиль» і не може дочекатися чогось настільки ж вагомого, компанія Behavior Interactive, спільно з HBO і Gaea, представляють гру для смартфонів Game of Thrones: Beyond the Wall. Ця гра повністю зіставляється з оригінальним сюжетом серіалу і, хоча, дії в ній починаються за кілька десятків років до сюжету з першого сезону, багато що стане вам дуже знайомим.

Игра престолов выходит на iOS и Android 2

Жанр – RPG, в якій ви побачите і елементи стратегій. Вам належить дізнатися багато таємниць за межами стіни – про білих ходоків і інших таємничих подіях, які будуть важливі і в серіалі.

Хронологія гри порівнянна з тим, що ви бачили в серіалі від HBO, а, отже, у вас не виникне каші і мішанини сюжету в голові. Буде можливість навіть створити свою команду, в яку увійде Дейенеріс і Джон Сноу.

Игра престолов выходит на iOS и Android 4

Всі гравці, по завіреннях розробників, будуть залучені в цікавий сюжет на багато годин, де у кожного буде можливість створити свої власні відгалуження в розвитку персонажів.

Игра престолов выходит на iOS и Android 5

І, навіть не дивлячись на те, що офіційна дата запуску гри призначена на 23 вересня, вже зараз власникам iOS і Android пропонують пройти попередню реєстрацію і в числі перших отримати повідомлення про її доступність до скачування.

83151 0 cookie-check Гра престолів повертається – виходить гра для iOS і Android

Читайте також:

Відьмак нормальної людини і відьмак курця. Що не так з персонажами Netflix?
Відьмак нормальної людини і відьмак курця. Що не так з персонажами Netflix?
03 Липня, 2019, 08:08 977 7
Щоразу, коли по культовим книгам і іграм починають робити екранізацію, фанати завмирають з жахом у передчутті. Побачити кіноверсію своїх улюблених саг хочуть всі, але ось...
Смотреть результаты
Інтелектуальні двері для тварин, що не пропускають “здобич” у їх зубах
Інтелектуальні двері для тварин, що не пропускають "здобич" у їх зубах
Більшість людей люблять котиків – вони милі зовні, муркочуть і взагалі дуже потішні, коли за ними спостерігаєш. Але є у цих тварин і інша сторона...
Смотреть результаты
Кросівки на 3D-принтері від New Balance
Кросівки на 3D-принтері від New Balance
Знамените взуття від New Balance постає в новому, ультрасучасному вигляді. Співпрацюючи з компанією Formlabs, що спеціалізується на створенні 3D-принтерів і взагалі методах тривимірного друку, New...
Смотреть результаты