search
Підписатися

logo

Google Gallery Go – як “Гугл Фото”, але краще

30 Липня, 2019, 07:53 8

У компанії Google існує цілий набір додатків з приставкою «Go», що означають найкращу сумісність з пристроями Android Go. Це ціла серія смартфонів, які продовжують виходити по всьому світу і основна їх особливість в тому, що вони можуть швидко працювати навіть будучи оснащені простими комплектуючими. Ці смартфона Go Edition вже мають ряд попередньо встановлених продуктів від Гугл, таких як Пошта, Карти, Пошук і Асистент. Тепер же, до цих полегшених продуктів додасться ще один – Gallery Go.

Це цікаво: ANDROID 9.0: ТОП прихованих функцій

Google Gallery Go 2

Основна ідея була в тому, щоб створити полегшений аналог знаменитого Google Фото, тільки трохи простіше, легше, швидше. І, у Google вийшло. Gallery Go відрізняється розміром лише в 10 Мб і для його роботи з фотографіями не потрібне підключення до інтернету.

Google Gallery Go 3

Власнику надається можливість швидкої каталогізації, з автоматичними можливостями програми, сортування і навіть обробки знімків. Наявність вбудованого редактора значно збільшує інтерес до даного додатку, тому як установка інших подібних програм тягне за собою необхідність в більш потужних компонентах смартфона.

Що нас чекає в майбутніх смартфонах: Android 10: ТОП ФІШОК на думку Andro news

Google Gallery Go 4Gallery go ж, абсолютно не вимоглива до ресурсів і може працювати навіть автономно, без необхідності постійного доступу в мережу. А це означає, що всі його можливості, включаючи редактор, інтелектуальний каталогізатор та інші, помістилися на скромних 10 мегабайтах.

Які ще бувають модифікації Android ?: У ЧОМУ РІЗНИЦЯ❓❗ Android «ЧИСТИЙ», ONE, GO або PIXEL Experience?

На даний момент додаток доступний лише пристроям з операційною системою Android. Починаючи з версії 8.1, будь-який бажаючий вже може встановити його собі на смартфон. І, хоча, вона спрямована, в першу чергу, на ринок Африки, він є для скачування кожному в Google Play. То ж якщо ви відчуваєте необхідність прискорити ваш смартфон, одночасно звільнивши місце в ньому, то можете спробувати цей чудовий додаток-галерею.

84511 0 cookie-check Google Gallery Go – як “Гугл Фото”, але краще

Читайте також:

Нова частина “Форсажу” вийде в серпні – дуже багато спецефектів
Нова частина "Форсажу" вийде в серпні - дуже багато спецефектів
04 Липня, 2019, 09:06 837 10
З кожною новою частиною франшизи «Форсаж» глядачам показували все більш насичене спецефектами видовищне кіно. Часом навіть здавалося, що яскраві вибухи і погоні були важливіше самого...
Смотреть результаты
Гра престолів повертається – виходить гра для iOS і Android
Гра престолів повертається - виходить гра для iOS і Android
Для всіх, хто вже подивився «Гру престолів», «Чорнобиль» і не може дочекатися чогось настільки ж вагомого, компанія Behavior Interactive, спільно з HBO і Gaea, представляють...
Смотреть результаты
Відьмак нормальної людини і відьмак курця. Що не так з персонажами Netflix?
Відьмак нормальної людини і відьмак курця. Що не так з персонажами Netflix?
Щоразу, коли по культовим книгам і іграм починають робити екранізацію, фанати завмирають з жахом у передчутті. Побачити кіноверсію своїх улюблених саг хочуть всі, але ось...
Смотреть результаты