search
Підписатися

logo

Енергозберігаючі пральні машини – які бувають і як вибрати

03 Листопада, 2020, 09:31 0

Пральна машинка може витрачати під час роботи досить багато ресурсів – електроенергії і води. І якщо прати доводиться часто, наприклад, коли в будинку є маленькі діти, які швидко і якісно бруднять під час ігор свій одяг (і не тільки його), то ця стаття витрат може стати відчутною для сімейного бюджету.

Крім того, така техніка може бути дуже неекологічною. Пральні машини з високим рівнем енергоспоживання витрачають занадто багато ресурсів – більше, ніж об’єктивно потрібно для очищення речей. То ж ще однією причиною того, чому енергозберігаючі пральні машини такі популярні, є свідоме споживання, до принципів якого все частіше звертаються користувачі.

Экономичность

Тому виробники побутової техніки поступово розширюють асортимент економічних гаджетів для дому, і зараз в магазинах ви легко зможете знайти великий вибір енергозберігаючих пральних машин. Таким пристроям для роботи потрібно набагато менше і електроенергії, і води, і коштів для прання, а ефективність їх роботи або така ж, як і у менш економічної техніки, або навіть більш висока.

А ще загляньте сюди: Рейтинг кращих пральних машин 2020 року по версії Блогу COMFY

Ви хочете дізнатися більше про те, які енергозберігаючі пральні машини бувають, які у них можуть бути функції, особливості та переваги, а також на що звертати увагу при виборі економічної пральної машинки? Тоді сьогоднішня стаття Блогу Comfy буде вам дуже до речі, адже ми розповімо вам все це до того ж порадимо кілька відмінних енергозберігаючих моделей. Отже, ловіть міні-гід по енергозберігаючим пральним машинкам від Блогу Comfy!

Стиральные машины

Як вибрати енергозберігаючу пральну машину

Переваги економічних пральних машин не зводяться до одного лише зниження кількості споживаних ресурсів. Така техніка не тільки ні в чому не поступається звичайним моделям пралок зі стандартною витратою електрики і води, але і часто пропонує набагато більш широкий функціонал. Практично всі нові моделі енергозберігаючих пралок оснащені великою кількістю всіляких корисних опцій, що поліпшують якість прання і спрощують домашні клопоти для господинь. Так що вибір пральних машин з енергозберігаючим функціоналом по-справжньому великий. Настільки великий, що може легко заплутати непідготовленого покупця. 😉

Рекомендуємо модель: Пральна машина Candy RO 15116DWHC7 / 1-S – дуже містка (11 кг) модель з величезним набором програм і режимів прання. Є різні програми для дитячих речей, делікатних тканин і шерсті, для спортивного одягу, бавовни, синтетики. Передбачені технології прання із застосуванням пари та антиалергенна обробка текстилю. Модель оснащена економічним інверторним двигуном. Загальний клас енергоефективності A +++ (- 40%). Клас прання А. Клас віджиму А. Відмінне співвідношення якості, функціональності і вартості.

Отже, на що слід звертати увагу при покупці енергозберігаючої пральної машинки і якою має бути така техніка? Ось список основних параметрів, які слід враховувати при виборі економічної пралки:

  • Режими прання. Пристрій повинен передбачати актуальні саме для вас режими прання і спеціальні програми. Обміркуйте, що саме, як і з якою частотою ви будете прати в новій машинці і накидайте перелік потрібних режимів, виходячи з отриманого списку. Наприклад, це може бути прання дитячих речей або спортивного одягу, обробка речей парою, спеціальна програма для дбайливого очищення шовкових і мереживних виробів, режими для прання джинсової тканини, пуховиків, домашнього текстилю.
  • Габарити пральної машини. Ви вже визначилися, де саме будете встановлювати нову пралку? Ретельно заміряйте відведене під розміщення пристрою місце. Пам’ятайте, що за задньою стінкою пральної машини має бути не менше 10 сантиметрів вільного простору, а з боків – від 5 сантиметрів. Над вертикальною пралкою обов’язково повинно бути достатньо місця для повного відкидання кришки, тобто там не повинні розташовуватися ніякі шафки і полички.
  • Місткість барабана. Скільки речей ви зазвичай перете і як часто? Якщо за раз в прання відправляється невелика кількість речей, то в такому випадку є сенс обрати невелику модель пральної машини. Наприклад, для сімей з 2 чоловік і для тих, хто живе один, зазвичай вистачає пральної машинки з барабаном на 3-4 кілограми (маленька фронтальна або вертикальна модель). Сім’ям з 3-4 чоловік, а також тим, у кого є маленькі діти, варто вибирати машинки з місткістю барабана вже ближче до 6 або навіть 7 кілограмів (середня фронтальна або компактна вертикальна пралка). Ну а якщо прати доводиться дійсно багато і часто, то кращим вибором стане енергозберігаюча пральна машинка, розрахована на 8 або більше кілограмів сухої білизни, тобто велика фронтальна модель.

Позначення класу енергоспоживання

Кожна модель пральної машини обов’язково передбачає маркування по класу енергоспоживання. Інформацію про рівень енергоефективності пралки можна знайти в техпаспорті пристрою і на спеціальному стікері, розміщеному на її корпусі. Які класи енергоспоживання пральних машин бувають, і про що говорять такі маркування? Нижче ви знайдете список основних характеристик, що стосуються позначень класу енергозбереження економічних пралок.

  • Позначення класу енергоспоживання пральної машини – це буквений діапазон від F до A. Пралки з маркуванням C, D, E і F зараз вже практично не зустрічаються в продажу. Пралки з класом енергоефективності B і А є, але їх теж не так вже й багато, оскільки такі пристрої активно витісняються з ринку більш економічною технікою класу A +++ і вище.
  • Загальне маркування класу енергоефективності пристрою стосується споживання ним електроенергії. Маркування класу прання стосується споживання і електроенергії, і води, а клас віджиму визначає, наскільки вологою буде білизна після прання.
  • Один з найбільш економічних видів пральних машин на ринку зараз – це моделі з маркуванням A +++ (- 50%). Таке позначення говорить про те, що пристрій споживає під час роботи приблизно наполовину менше ресурсів, ніж пральні машинки категорії A +++.
  • Повне позначення класу енергоспоживання складається з трьох буквених маркерів. Перший з них – це загальний показник економічності роботи пристрою. Саме його зазвичай і вважають основним позначенням класу. Наступна буква в маркуванні – це маркування класу економічності пристрою під час прання і полоскання білизни. Ну і остання буква – це позначення класу економічності при віджиманні. Не лякайтеся, якщо енергозберігаюча машинка з багатообіцяючим набором плюсиков і відсотків після букви А має маркер віджиму В – на перший погляд низький клас енергоефективності віджиму. Насправді для такого енерговитратного етапу прання речей це цілком гідний рівень енергозбереження. Так що пралки з класом віджимання В – це цілком економічні пралки.

Рекомендуємо модель: Пральна машина Samsung WW90M64MOPA / UA – відмінний варіант енергозберігаючої техніки для дому. Максимальна місткість барабана становить 9 кілограмів. Режимів для прання багато, тому ви легко зможете підібрати оптимальну програму для різного типу і обсягу білизни. Температуру води можна налаштовувати, є дуже короткі програми прання. Модель оснащена тихим і економічним інверторним двигуном, на який виробник надає 10 років гарантії. На саму пралку гарантійний термін 3 роки. Клас енергозбереження A +++ (- 40%). І прання, і віджимання мають маркування А.

Бренди енергозберігаючих пральних машин

Хороша енергозберігаюча пральна машина запрограмована так, що витрату води можна легко контролювати фактично на кожному етапі прання. Зазвичай ці процеси повністю автоматизовані, але в деяких моделях їх можна додатково налаштовувати вручну. Подібні пральки є в лінійках практично всіх брендів.

Наприклад, розумні пральні машини Siemens iSensoric вміють самостійно аналізувати тип текстилю і ступінь забруднення речей, оптимізуючи потім відповідно до отриманих даних і режим прання, і витрата ресурсів, і навіть кількість миючих засобів. Також дуже гарні в плані економічності споживання водних ресурсів пральні машини Samsung, LG, Indesit, Bosch – в лінійках цих торгових марок є цікаві моделі, в яких кількість води регулюється ступенем завантаження барабана (чим менше вага білизни, тим менше витрата води) і спеціальними еко -програмами.

Рекомендуємо модель: Пральна машина AEG L8FEC68SR – надійна модель з тихим інверторним двигуном і барабаном на 8 кілограмів білизни. Підтримується функція пари, є великий набір програм для прання різного типу текстилю – від джинсів до вовни і шовку. Загальний клас енергоспоживання A +++ (- 50%).

Корисна порада: Більш зручні і економічні у використанні пральні машини, що передбачають можливість гнучкого налаштування базових режимів прання, тобто ручного регулювання температури, тривалості прання та швидкості віджиму.

Функція відкладеного старту

Ще одна корисна для енергозбереження функція в пральних машинах – це відкладений старт. Пральні машини з такою опцією дозволяють максимально використовувати можливості багатозонних лічильників на електроенергію. Наприклад, можна встановити таймер старту в пралці таким чином, щоб цикл прання почався під час дії спеціальних нічних тарифів на електроенергію, а завершився вранці, якраз до моменту вашого пробудження. Таким чином і пристрій буде використовувати більш дешевий тариф, і випрана білизна не «задихнеться» в закритому барабані.

Також рекомендуємо: Огляд пральної машини LG F2R5HS0W – розумна техніка для дому

Прання при низьких температурах

Це ще одна корисна для економії фішка пральних машин – це прання в прохолодній або навіть взагалі холодній воді. Опція особливо актуальна, коли речі не сильно забруднені і тканина не просочилася неприємними запахами, а також в тих випадках, коли інструкцією до речі дозволені тільки низькі температури при пранні. Під час прання при низьких температурах пристрій практично не витрачає (або взагалі не витрачає) електроенергію на нагрів води, а це і екологічно, і економно.

Так що при покупці обов’язково звертайте увагу не те, яка мінімальна температура прання підтримується пристроєм – це може і 30 градусів, і 20. А деякі моделі взагалі передбачають можливість повного відключення підігріву води під час деяких режимів прання.

Энергосберегающие стиральные машины

Ви підшукали хорошу модель енергозберігаючої пральної машини і хочете дізнатися більше про її можливості і характеристики? Задайте свої питання продавцям-консультантам магазинів Comfy! Наші експерти з техніки детально розкажуть вам все, що ви захочете дізнатися про вподобану вами пралку, підкажуть, яка модель краще, і допоможуть зробити правильний вибір, щоб нова техніка служила вам вірою і правдою багато років. А ще у нас просто відмінні умови доставки великогабаритної побутової техніки – доставляємо ми її швидко і безкоштовно! 😉

Джерела фото: commerciallaundries.com, abhishekelectronics.com, medium.com
108431 0 cookie-check Енергозберігаючі пральні машини – які бувають і як вибрати

Читайте також:

Впорядкувати кухонний хаос — найзручніші та найпрактичніші набори контейнерів для кухні
Впорядкувати кухонний хаос — найзручніші та найпрактичніші набори контейнерів для кухні
28 Жовтня, 2020, 11:30 1074
Коли накочує осіння хандра, особливо сильно бажаєш затишку та комфорту вдома. Так чому б не піддатися цьому пориву «гніздування» та не проапгрейдити гарнесенько свою кухню?...
Смотреть результаты
Зворотна сумісність, функціональність та нові можливості — дізнайтеся більше про PS5
Зворотна сумісність, функціональність та нові можливості — дізнайтеся більше про PS5
Нове покоління ігрових консолей від Sony вже зовсім скоро має з’явитися в продажу, і чим ближче дата старту продажів PlayStation 5, тим більше питань про...
Смотреть результаты
Несмачний еспресо з кавомашини — неміцний, кислий або гіркий. Які причини?
Несмачний еспресо з кавомашини — неміцний, кислий або гіркий. Які причини?
У чому головна перевага кавомашини, чому цей гаджет усе частіше з’являється на наших кухнях? Привабливість цієї техніки у тому, що кава в ній вариться завжди...
Смотреть результаты