search
Підписатися

logo

Екіпіруємо дитину до нового навчального року: як вибрати розумний годинник для школяра?

28 Серпня, 2019, 08:53 7

Діти шкільного віку багато часу проводять поза домом – навчання і спортивні секції, різні гуртки і додаткові заняття, ігри та посиденьки з друзями займають чималу частину часу в дитячому розкладі. Природно, що в такому щільному графіку час від часу трапляються осічки, і дитина десь затримується або залишається без зв’язку через розряджений або навіть загублений телефон. І батькам стає не по собі – де знаходиться дитина, з ким, чому затрималася, чому  не відповідає на дзвінок і не передзвонює? Ну ось як тут не хвилюватися?

Дитина завжди повинна залишатися на зв’язку з сім’єю, хоч би якою була ситуація, і в цій справі відмінно допомагають дитячі смарт-годинники – прості, зручні і дуже надійні гаджети. Для свого маленького господаря такий пристрій стане вірним супутником, а для його батьків – і безвідмовним кіберпомічником, на якого завжди і скрізь можна покластися.

Детские смарт-часы

Дізнайтеся більше про смарт-годинник: Що може смарт-годинник? Будь-що може смарт-годинник! Вибираємо розумний гаджет

Які бувають смарт-годинники

Існують різні види розумних годинників. Смарт-годинники для дорослих виглядають дуже стильно і багато чого вміють. Такі гаджети працюють в тандемі зі смартфоном, надаючи швидкий доступ до основних функцій смарта, доповнюючи і розширюючи його функціонал. Спортивні моделі мають схожі параметри і можливості, але в таких гаджетах основний упор йде на опції для моніторингу здоров’я, відстеження тренувань, записи маршрутів велопрогулянок і пробіжок. Ну і, звичайно ж, на максимальну міцність самого гаджета, адже коли господар займається спортом, його гаджети часто піддаються різним випробуванням.

Розповідаємо про крутий смарт-годинник: Samsung Galaxy Watch – і годинник, і розумний, і красивий

Ну а гаджети для малюків – це прості, але надійні пристрої, функціонал яких заточений під забезпечення безпеки для маленького чоловічка. Розважальні функції в таких розумних годинниках, звичайно, теж є, і вони досить непогані, але ось основне завдання подібного пристрою полягає саме в захисті дитини. Розумний годинник для малюка – це маленька кіберняня, яка завжди з ним 🙂

Ребенок с умными часами

Дитячий смарт-годинник – навіщо потрібен і що може

Дитячі smartwatch бувають різних видів. Гаджети простіше призначені для малюків, а більш просунуті годинники, напхані великою кількістю різних корисних налаштувань, фішок і ігор – для дітей старшого віку.

Що вміють робити такі гаджети? Смарт-годинник для маленької дитини зазвичай має вбудований будильник, хороший GPS-трекер, опцію прийому і відправки повідомлень, тривожну кнопку для подачі сигналу про допомогу дорослим. Практично всі такі гаджети вміють писати звук і фотографувати як у відкритому, так і в прихованому режимах, а також самостійно відправляти створені таким чином файли на зв’язані батьківські смартфони. У деяких моделях вбудований контроль зняття смарт-годинника – якщо дитина розстібає браслет, то гаджет автоматично відправляє батькам повідомлення про це.

Управление смарт-часами

Розумний годинник для дітей середнього шкільного віку найчастіше передбачає вже трохи більший функціонал. Такі гаджети, крім спеціальних опцій для контролю місцезнаходження дитини, прихованої прослушки або фотографування можуть підтримувати прості ігри, які можна запускати прямо на дисплеї smartwatch, звичайні дзвінки і відеозв’язок, месенджери. У деяких смарт-годинниках є набори готових шаблонів тем для зміни зовнішнього вигляду пристрою.

Рекомендуємо модель: Якщо ви хочете купити смарт-годинник для дитини постарше, придивіться до моделі Elari KidPhone 3G – це зручний гаджет з точним GPS-трекінгом, підтримкою месенджерів, лічильниками кроків і витрачених калорій, опцією відеодзвінків та іншими корисними фішками.

Так чим же хороші смарт-годинники для дітей? Дитячі smartwatch вміють все, що потрібно маленькій людині, вони вміють і розважити дитину, і подбати про неї!

Смарт-часы на прогулке

Вибираємо розумний годинник для маленької дитини

Коли купувати дитині перший смарт-годинник? Кращим рішенням стане придбання такого гаджета перед школою, адже в цьому віці маляті доводиться вилітати з-під батьківського крильця і ​​активно знайомитися з «великим світом». Дитина починає ходити в школу і на різні додаткові заняття, проводить багато часу поза домом без нагляду батьків. Так, викладачі, звичайно, стежать за своїми учнями, але перестраховка в таких питаннях ніколи не буває зайвою. Крім того, у віці шести-семи років дитина стає вже досить відповідальною і уважною до своїх речей, і їй можна довіряти власні гаджети – вона вже дуже рідко втрачає свої речі та іграшки, та й поводиться з ними акуратно.

Дети и гаджеты

Параметри дитячих smartwatch: 5 важливих характеристик

Але щоб гаджет виконував всі ті завдання, які на нього покладають батьки, такий пристрій повинен бути правильно вибраний. Тому трохи розповімо про те, які параметри дитячих розумних годинників найважливіші, і на що звертати увагу при покупці smartwatch для дитини.

Смарт-часы Elari

  1. Функціонал для контролю місця розташування дитини. Це основне завдання дитячого розумного годинника, і гаджет повинен справлятися з нею на відмінно. Тому в пристрої обов’язково повинен бути встановлений якісний датчик для визначення місця розташування.
  2. Наявність кнопки SOS. Ситуації бувають різними, і не завжди дитина може зателефонувати комусь із батьків, якщо йому потрібна допомога. Тривожна кнопка – це найпростіший, зручний і надійний спосіб миттєво зв’язатися з дорослими, непомітно повідомити про своє місцезнаходження і розповісти про те, що відбувається навколо.
  3. Опція прихованого запису звуку, відео, фото. У деяких випадках така прихована зйомка або аудіозапис – єдина можливість дізнатися про булінг в школі або інших проблемах своїх дітей. Діти часто приховують від батьків такі випадки через сором або страх, і дорослі дізнаються про те, що відбувається тільки коли проблема розростається вже до серйозних масштабів. Тому такі моменти краще контролювати спочатку – тільки так можна максимально м’яко скорегувати ситуацію до того, як вона посилиться.
  4. Стійкість до дії вологи і ударостійкість. Промахи трапляються у всіх – і у дітей, і у дорослих. Хоча у дітей все ж частіше. Так що міцний корпус розумного годинника, надійно захищений від води, ударів і пилу, є жирним плюсом для такого дитячого гаджета. Ви будете впевнені, що пристрій прослужить вашому чаду довго і не зламається, наприклад, в процесі звичайного миття рук.
  5. Можливість обмеження функціональності смарт-годинника. Якщо ви можете віддалено в односторонньому порядку відключити на певний час всі розважальні опції пристрою, то ви будете впевнені, що дитина не буде грати з годинником, наприклад, під час уроків або занять з репетитором.

Загляньте сюди: Розбираємося в ступені захисту IP і розшифровуємо властивості гаджетів з маркуванням IP54, IP65, IP67 і IP68

Які моделі розумних годинників купити дитині

Дитячі смарт-годинники є в лінійках гаджетів від різних брендів, але сьогодні ми хочемо розповісти про серію розумних годинників Elari FixiTime 3, розробленій спеціально для найменших дітей. Інженери бренду Elari подбали про все, що потрібно маленькому господареві smartwatch і його батькам, так що пристрій вийшов дійсно корисним і цікавим!

Смарт-часы Elari FixiTime 3 на детях

Безпека дитини з Elari FixiTime 3

Почнемо з основної функції смарт-годинника для дитини – з відстежування місцеположення. Годинники Elari FixiTime 3 відображають точне місцезнаходження свого маленького власника, причому час відстеження можна налаштовувати. Наприклад, ви можете встановити часовий діапазон, під час якого smartwatch будуть «звітувати» про те, де знаходиться дитина і в якому напрямку вона рухається, щоб не витрачати даремно заряд акумулятора пристрою на безперервний GPS-трекінг. Це дійсно зручно.

Дисплей Elari FixiTime 3

Стеження – ще одна корисна фішка цих розумних годинників. Батьки можуть віддалено активувати зі сполученого смартфона мікрофон або камеру на Elari FixiTime 3 в прихованому режимі, і візуально це ніяк не відобразиться на дисплеї годинника. Таким чином ви зможете контролювати те, що відбувається навколо дитини, щоб у разі потреби швидко вжити необхідних заходів.

Корисні поради для батьків: Як правильно вибрати телефон для дитини?

Ремешок Elari FixiTime 3

Якщо ремінець годинника виявиться розстебнутим, пристрій автоматично сповістить про зняття годинника з руки дитини на всі задані в налаштуваннях контакти. Такі ж повідомлення розсилаються батькам і в тому випадку, коли дитина перетинає встановлені межі безпечних геозон, наприклад, виходить за межі дитячого майданчика, на якому йому дозволено грати без нагляду дорослих. Для такого відстеження гаджет використовує Google-карти, тому інформація завжди точна і актуальна. Всі оповіщення відправляються миттєво.

Оснащені дитячі розумні годинники Elari FixiTime 3 і тривожною кнопкою, натискання якої активує відсилання інформації про точне місцезнаходження дитини його батькам. До повідомлення також буде прикріплена 15-секундний аудіозапис того, що відбувається поруч з маленьким власником smartwatch.

Смарт-часы Elari FixiTime 3

Особливості та функції Elari FixiTime 3

Дитячий смарт-годинник Elari FixiTime 3 здатний замінити дитині смартфон, оскільки він може приймати-посилати як повідомлення, так і виклики, тому ви в будь-який момент зможете зв’язатися зі своєю дитиною. Пристрій підтримує текстові, голосові повідомлення і емодзі. Для забезпечення зв’язку потрібна сім-карта з підключенням до мобільного інтернету.

Цвета Elari FixiTime 3

Гаджет оснащений двома камерами – основною, розташованою на дисплеї, і камерою на верхній грані корпусу. Камери можуть використовуватися дитиною для фотографування, також їх можна активувати віддалено, через спеціальний софт на зв’язаному смартфоні когось із батьків. Поруч з бічною камерою знаходиться маленький, але досить яскравий ліхтарик. У годиннику також є вбудований будильник, яким дитині буде зручно користуватися, і кілька простих програм для ігор і навчання.

Для навчання та розваг: Як вибрати хороший ноутбук для дитини? Перший комп’ютер для школяра!

Меню управління смарт-годинником Elari FixiTime 3 дуже просте – інтерфейс спеціально розроблявся для маленьких дітей, тому розібратися в усіх налаштуваннях свого нового гаджета дитина зможе без проблем. Допомагати йому в цьому, до речі, будуть веселі персонажі мультсеріалу «Фіксіки», яких можна побачити у всіх розділах меню.

Кнопки Elari FixiTime 3

Ємність акумулятора становить 480 мАг, тому одного заряду батареї в звичайному режимі використання зазвичай вистачає на 2-3 дні. Корпус смарт-годинника міцний, Elari FixiTime 3 не боїться контакту з водою і легких ударів, тому дитина не пошкодить свій гаджет під час ігор і занять спортом. Матеріали, з яких виготовлені ремінець, застібка і корпус пристрою, високої якості, гіпоалергенні і безпечні навіть для надчутливої ​​шкіри. Модель надається в двох кольорах – чорному і рожевому.

А у вашої дитини вже є розумні годинник?

Заходьте на сайт Блогу Comfy і підписуйтесь на Telegram-канал Якось Так – тут ми постимо для вас тільки найцікавіше! Підписуйтесь, і ви не пропустите жодного крутого поста!

86768 0 cookie-check Екіпіруємо дитину до нового навчального року: як вибрати розумний годинник для школяра?

Читайте також:

Розбираємося в операційних системах: чим відрізняються Android і iOS
Розбираємося в операційних системах: чим відрізняються Android і iOS
25 Серпня, 2019, 01:33 3013 10
Отже, ви замислюєтеся про новий смарт, і думка купити смартфон з іншою операційною системою здається вам цікавою, але ви все ще в роздумах про раціональність...
Смотреть результаты
Як вибрати смартфон? На що звертати увагу при покупці і які характеристики найважливіші?
Як вибрати смартфон? На що звертати увагу при покупці і які характеристики найважливіші?
Мобільні телефони давно перестали бути тільки засобом зв’язку, і сучасній людині вже неможливо уявити собі життя без смартфона. Більш того, смарт сьогодні просто вражають своїми...
Смотреть результаты
Топ-5 телевізорів до 7 000 грн в Comfy
Топ-5 телевізорів до 7 000 грн в Comfy
Купуючи будь-яку техніку, ми розраховуємо на певний бюджет. Це цілком нормально, тому вкрай важливо вибрати найбільш підходящу і функціональну модель, що вписується в рамки наявної...
Смотреть результаты