search
Підписатися

logo

Цікаві ігри для слабких ПК

20 Грудня, 2023, 08:32 0

Часом здається, що світ онлайн-ігор обертається навколо потужних комп’ютерів. Таке уявлення виправдане тим, що анонси відомих пропозицій майорять рекламними оголошеннями. Проте ця думка досить далека від істини, адже є багато розваг для гравців, які користуються менш потужними пристроями. Саме тому варто розглянути ігри для ПК, які доступні на базі вашої операційної системи.

Лучшие игры для пк

Ігри для слабких ПК: пошуки здобичі

Прогулянка віртуальним світом не набридає, оскільки розробники додають нові елементи та завдання. Пошук екіпіровки або ж неприємностей для свого персонажа дозволяє поринути в альтернативну реальність. Якщо ви цікавитесь такими іграми, варто оцінити наступні варіанти:

  1. Assassin’s Creed. Єдиний недолік, який може відштовхнути, – відсутність сучасної графіки. В іншому – гра досить швидко затягує та довго не відпускає. Гравець виконує завдання, відкриває реальність 13 століття та подорожує містами, які сьогодні є частиною історії.
  2. Far Cry 2. Ігри для слабких комп’ютерів в жанрі шутера також передбачені. Оцінити пропозицію належним чином не складає проблем. Спершу гравець обирає головного персонажа, а потім зустрічається з випадковими друзями. Гра не вимагає багато зусиль, а витратити на її проходження доведеться трохи більше доби.
  3. Saints Row 2. Ця розробка привабить усіх шанувальників ігор, де потрібно вміло приймати рішення. Герой прямує через гори, де можлива поява мін та іншої вибухової техніки. Проте непередбачувані завдання зроблять цей досвід дійсно новим та захопливим.

Неттоп Artline Business B10 (B10v16)

6249 грн

Купити

Неттоп Artline Business B10 (B10v14)

6725 грн

Купити

Неттоп Artline Business B11 (B11v20)

7605 грн

Купити

Продовжити пошук можна й далі. Для перевірки відповідності ігор та операційної системи розробники пропонують користуватись додатковими інструментами. У такий спосіб зацікавлений гравець може оцінити, якою буде гра з наявними характеристиками ПК.

Екшн, подорож та душевні розмови

Шанувальники інших жанрів ігор також знайдуть потрібну розвагу. Для цього компанії пропонують декілька цікавих варіантів, які приваблюють частину авдиторії. Варто зазначити, що деякі з них можна встановити на ігрову консоль для кращого сприйняття вигаданої реальності.

Blood: Fresh Supply Review

Моторошний Blood: Fresh Supply

Головний герой повстав із мертвих, але це не головна особливість гри. Інтерес викликає розмита розповідь про початок історії Калеба та причини його подальших дій. Поціновувачі фільмів жахів оцінять гру як належить, а більш чутливим гравцям краще зупинитися на іншому варіанті.

Системний блок Expert PC Ultimate (A3600.16.S10.3050.A6150)

24499 грн

Купити

Системний блок Expert PC Ultimate (A5500.16.S10.4060T.A6125)

36999 грн

Купити

Системний блок Expert PC Ultimate (A5500.16.S10.3060.A6160)

32999 грн

Купити

Щоб почати розвагу, отримайте невеликий екскурс в історію. Калеб – це головний персонаж, який свого часу був членом культу. Його та дружину Офелію було страчено, тому після повстання з могили він вирішив помститися своїм кривдникам. З цього все починається, але на шляху героя зустрічаються і друзі.

Signs of the Sojourner

Інтелектуальна Signs of the Sojourner

Гравець отримує карти, з яких і складатиметься розповідь. Це означає, що ви самі вирішуєте, якою буде саме ваша гра. Збирайте картки, спілкуйтесь з іншими персонажами та розгадайте таємницю. Ігри на ПК з ноткою загадковості також мають попит у сучасних користувачів.

Головний герой втратив матір, тому вирушив у подорож. Під час неї він слідує крок за кроком маршрутом близької людини. Поступово мандрівник збирає пам’ятні речі та товари для своєї крамниці. Куди приведе його невідомий маршрут? Чи зможе торговець жити далі? Про це ви дізнаєтесь після завершення подорожі.

Coffee Talk

Психологічно-розвантажувальна Coffee Talk

Назва цієї гри розкриває всю її сутність – гравець вислуховує своїх відвідувачів та дає їм поради за чашкою кави. Події розгортаються у місцевому кафе, де бармен (тобто ви) спілкується з гномами, вампірами та іншою нечистю. Щоправда, цього разу він намагається допомогти їм та порадити щось дійсно дієве.

Системний блок QUBE QB Athlon 3000G 821 (Athlon3000G821)

10079 грн

Купити

Системний блок Artline Business B14 (B14v09)

10269 грн

Купити

Системний блок QUBE QB Athlon 3000G 841 (Athlon3000G841)

10723 грн

Купити

Згадаємо і про Steam

Платформа досить популярна, тому старанно закриває потреби гравців з простими ПК. Для цього до асортименту додали безкоштовні варіанти, які відповідають статусу «Ігри для комп’ютера з невисокими характеристиками». Рекомендації залежать від уподобань гравця, але точно відомо, що ви знайдете щось на свій смак.

130368 0 cookie-check Цікаві ігри для слабких ПК

Читайте також:

Робимо крутий заміс! Як вибрати планетарний кухонний комбайн?
Робимо крутий заміс! Як вибрати планетарний кухонний комбайн?
14 Грудня, 2023, 11:17 2237 12
Планетарний кухонний комбайн, він же кухонна машина — це крутий гаджет для господині, який може виконувати різні завдання з обробки продуктів. Такі пристрої можуть укомплектовуватися...
Смотреть результаты
Як вибрати економічну посудомийну машину
Як вибрати економічну посудомийну машину
Як вибрати посудомийну машину, коли важливою є економія ресурсів? Хороша посудомийна машина може ретельно вимити багато різного кухонного приладдя та столових приборів невеликою кількістю води....
Смотреть результаты
Пахощі пало санто — що це, для чого потрібне і як використовується
Пахощі пало санто — що це, для чого потрібне і як використовується
Якщо йдеться про найпопулярніші сучасні пахощі, то зазвичай найчастіше називають сандал, ваніль, туласі й пало санто. Але якщо з першими трьома визначеннями все зрозуміло, то...
Смотреть результаты