search
Підписатися

logo

Blizzard та Міла Куніс продають лімітованих вихованців у WoW для БФ BlueCheck Ukraine

26 Липня, 2023, 04:21 0

Компанія Blizzard та Міла Куніс, американська актриса українського походження, запустили спільну акцію Pet Pack for Ukraine, під час якої гравці World of Warcraft зможуть придбати лімітований набір ігрових вихованців, а всі зібрані кошти будуть спрямовані на благодійність через БФ BlueCheck Ukraine. Це крутий благодійний гуманітарний проект, спрямований на допомогу українцям, які постраждали від війни, приєднатися до якого можуть будь-які гравці WoW.

Pet Pack for Ukraine

До цього заходу компанія Blizzard також випустила спеціальний інформаційний ролик з інтерв’ю Міли Куніс та кадрами України, зафільмованими після початку війни. Якщо ви досі не бачили це відео, перегляньте його тут.

Що таке Pet Pack for Ukraine та як воно працює? До ігрового набору Pet Pack for Ukraine входять два віртуальні вихованці для геймерів: золотистий ретрівер Sunny, доступний для персонажів World of Warcraft, і Flurky — крижано-блакитний мурлок із жовтим соняшником у лапці для персонажів World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic.

Обидва вихованці із цього пакету доступні для всіх персонажів — як уже існуючих, так і для тих, які лише будуть створені надалі, тобто усім чарам на одному регіональному обліковому записі Battle.net. Вихованець-цуценя Санні з’явиться в колекції автоматично, а щоб отримати Флуркі, гравцеві потрібно буде виконати невеличкий квест від шинкарів у будь-якій столиці або поговорити з Ландро Лонгшотом у Піратській бухті.

Купити набір Pet Pack for Ukraine можна в магазині Battle.net за $20. Пак у продажу буде обмежений час — у період із 25 липня по 29 серпня 2023 року.

Раніше ми писали: Від Super Mario до Minecraft — 8 старих комп’ютерних ігор, що зруйнували межі геймінгу

Довідково. Що таке BlueCheck Ukraine? Це Благодійний Фонд, одним із засновників якого є актор Лев Шрайбер, який працює над наданням допомоги українським гуманітарним організаціям, котрі виконують життєво важливу рятувальну та гуманітарну роботу на місцях. Організація спрямовує термінові фінансові кошти перевіреним партнерам, забезпечуючи їх усім необхідним для надання медичної допомоги, евакуації сиріт, надання притулку людям, що були змушені залишити свої домівки, для піклування про людей похилого віку, які опинилися в безпорадному становищі. Силами цього БФ жителі України, які постраждали від війни, забезпечуються питною водою, їжею, ліками, медичним обладнанням та багатьма іншими необхідними речами.

128141 0 cookie-check Blizzard та Міла Куніс продають лімітованих вихованців у WoW для БФ BlueCheck Ukraine

Читайте також:

Аспартам — канцероген і викликає рак. Чому цей підсолоджувач досі не заборонений?
Аспартам — канцероген і викликає рак. Чому цей підсолоджувач досі не заборонений?
19 Липня, 2023, 11:03 869
Кілька днів тому ВООЗ (Всесвітня Організація Охорони Здоров’я) зробила доволі шокуючу заяву, повідомивши, що популярний штучний підсолоджувач аспартам викликає рак і належить до категорії канцерогенів....
Смотреть результаты
Ласкаво просимо до світу Eco разом із Logitech та COMFY!
Ласкаво просимо до світу Eco разом із Logitech та COMFY!
Кожен із нас знає, наскільки важливо дбати про екологію та дотримуватися принципів відповідального споживання, тому сьогодні ми хочемо поділитися крутою екологічною ініціативою наших друзів та...
Смотреть результаты
Samsung Galaxy Unpacked summer 2023 — де та коли дивитися
Samsung Galaxy Unpacked summer 2023 — де та коли дивитися
Отже, ми вже знаємо, коли буде літня презентація Samsung! Захід Galaxy Unpacked офіційно заплановано на 26 липня 2023 року, початок о 14:00 за київським часом. Що нам...
Смотреть результаты