search
Підписатися

logo

Ласкаво просимо до світу Eco разом із Logitech та COMFY!

11 Липня, 2023, 03:46 0

Кожен із нас знає, наскільки важливо дбати про екологію та дотримуватися принципів відповідального споживання, тому сьогодні ми хочемо поділитися крутою екологічною ініціативою наших друзів та партнерів — компанії Logitech.

Клавіатура бездротова Logitech K380 (920-011166)

1999 грн

Купити

Миша бездротова Logitech POP Mouse with emoji Daydream Mint (910-006547)

1749 грн

Купити

Гарнітура дротова Logitech H390 USB White (981-001286)

1899 грн

Купити

Вони дотримуються високих стандартів не лише з якістю та зручністю продукції, котру пропонують користувачам, а й у питаннях екологічності, а також постійно вдосконалюються та розробляють нові ідеї у цьому напрямі. Це правильний і дуже крутий підхід до бізнесу, що властивий зрілим компаніям, які багато років існують на ринку та розумфіють, наскільки важливим є свідоме ставлення до навколишнього середовища та піклування про нього.

«Ми змінюємо логіку минулого, щоби створити стійкий, справедливий та творчий світ. Продукти Logitech вже стали частиною повсякденного життя мільйонів, і разом ми можемо зробити нашу планету кращою, а суспільство — згуртованим та продуктивним», — каже керівництво компанії Logitech.

Тож новий крок цього бренду у бік екологічності — це впровадження інноваційних технологічних рішень, які дозволяють повторно використовувати матеріали, скорочувати викиди вуглекислого газу та надавати друге життя пластику. Окрім того, у Logitech ставлять перед собою нові цілі: подовження терміну служби пристроїв та перехід на відновлювані джерела енергії, щоби зберегти ресурси нашої планети. Такий підхід, впевнені у компанії, благотворно вплине на екологію нашої планети, допоможе зберегти ресурси та дозволить суттєво знизити кількість викидів СО2 в атмосферу.

Понад 40 років продукція Logitech об’єднує людей музикою, іграми, відео та потоковою передачею, а також допомагає рости іншим компаніям. І сьогодні, коли на ринку з’являється все більша кількість Eco-гаджетів від бренда Logitech,  цей шлях стає ще більш свідомим та екологічним.

І COMFY, як давній партнер бренду Logitech, щиро вітає ці ініціативи. Використання переробленого пластику у виробництві, оптимізація та вдосконалення використовуваних технологій допомагають зберегти ресурси планети та її екологію, а це є збереження екосистеми, турбота про флору та фауну, покращення якості життя людей.

Це турбота про світ, який ми любимо та оберігаємо.

Приєднуйтесь до свідомого шляху, вибираючи продукцію бренду Logitech, та обирайте екологічне майбутнє вже зараз!

127820 0 cookie-check Ласкаво просимо до світу Eco разом із Logitech та COMFY!

Читайте також:

Samsung Galaxy Unpacked summer 2023 — де та коли дивитися
Samsung Galaxy Unpacked summer 2023 — де та коли дивитися
07 Липня, 2023, 03:36 598
Отже, ми вже знаємо, коли буде літня презентація Samsung! Захід Galaxy Unpacked офіційно заплановано на 26 липня 2023 року, початок о 14:00 за київським часом. Що нам...
Смотреть результаты
У Telegram з’являться сторіз — що вже відомо
У Telegram з’являться сторіз — що вже відомо
Месенджер Telegram продовжує змінюватись і обростати функціями, характерними для соціальних мереж — вже найближчим часом у Телеграм з’являться сторіз. Як повідомив Павло Дуров, засновник цього...
Смотреть результаты
Конвертація та озвучування PDF-файлів у браузері Chrome — нова опція для людей з вадами зору
Конвертація та озвучування PDF-файлів у браузері Chrome — нова опція для людей з вадами зору
Компанія Google планує вже в найближчими місяцями випустити велике оновлення з покращеннями для браузера Google Chrome, яке принесе дуже корисні опції людям із вадами зору....
Смотреть результаты