search
Підписатися

logo

Конвертація та озвучування PDF-файлів у браузері Chrome — нова опція для людей з вадами зору

26 Червня, 2023, 01:34 0

Компанія Google планує вже в найближчими місяцями випустити велике оновлення з покращеннями для браузера Google Chrome, яке принесе дуже корисні опції людям із вадами зору. Як заявляють у Google, компанія планує інтегрувати в Chrome функцію оптичного розпізнавання символів (OCR), яка дозволить конвертувати PDF-файли в текст і дозволить їх якісне машинне озвучування для людей з вадами зору.

Раніше ми писали: Новий навчальний курс Google в Україні, присвячений кібербезпеці

Це значно полегшить доступність інформації та спростить використання програм читання з екрана. Окрім того, оновлений інструмент надаватиме опис зображень.

Що стосується термінів запуску цього оновлення, то представники Google стверджують, що нова функція стане доступною вже в «найближчі кілька місяців». До того ж надалі (орієнтовно до кінця цього року) компанія планує розширити цю опцію й на інші свої продукти. Але про те, в які саме платформи планують інтегрувати конвертацію PDF-файлів у текст, поки що не повідомляється.

Це оновлення Chrome для людей з вадами зору стане частиною освітньої ініціативи, спрямованої на поліпшення доступу до освіти. У рамках цієї ініціативи компанія, наприклад, ліцензує програми для шкільних Chromebook та надає безкоштовний доступ до Adobe Express у США.

Потрібен новий ноутбук? Загляньте на сайт COMFY — у нас є багато хороших моделей ноутбуків для навчання, роботи й розваг. Відмінні ціни та великий вибір!

Функція читання PDF-файлів вголос насамперед буде корисною в освітніх закладах, де учням з проблемами зору набагато простіше читати відскановані навчальні матеріали або дослідницькі статті. Однак це також вплине й на інших, звичайних користувачів, оскільки поява такої опції в браузері Chrome зробить інтернет доступнішим для широкої аудиторії у глобальному сенсі, адже чимало веб-сайтів часто публікують важливу інформацію, документи або умови обслуговування у форматі PDF. Тому завдяки новим функціям увесь цей масив інформації стане доступним для більшої кількості людей.

Також рекомендуємо: Переходимо на українську. Як змінити видачу в Google та YouTube?

Окрім того, з виходом майбутніх оновлень від Google адміністратори отримають розширені можливості контролю над використанням Chromebook учнями й викладачами. Наприклад, буде встановлено заборону копіювання та вставку тексту з деяких веб-сайтів, наприклад, з генеративними інструментами штучного інтелекту. Ще одне нововведення торкнеться налаштувань приватності для таких Chromebook — користувачам спростять процес вимкнення камери та мікрофона в Chrome OS, незалежно від їхнього місцерозташування.

127643 0 cookie-check Конвертація та озвучування PDF-файлів у браузері Chrome — нова опція для людей з вадами зору

Читайте також:

Як приймати йод під час аварії на АЕС — рекомендації МОЗ
Як приймати йод під час аварії на АЕС — рекомендації МОЗ
22 Червня, 2023, 10:18 2561
Публікуємо стислі рекомендації від МОЗ України, з яких ви дізнаєтесь, як приймати йод під час аварії на АЕС, і чому взагалі це потрібно робити. Наша...
Смотреть результаты
Українська локалізація Cyberpunk 2077 — представлено трейлер з українським дубляжем
Українська локалізація Cyberpunk 2077 — представлено трейлер з українським дубляжем
Кілька днів тому з’явилася інформація, що гра Cyberpunk 2077 у найближчий час отримає офіційну українську локалізацію. До того ж цю локалізацію, як пообіцяли розробники, буде...
Смотреть результаты
Закрити ФОП онлайн через Дію за 1 хвилину вже можна в Україні
Закрити ФОП онлайн через Дію за 1 хвилину вже можна в Україні
Портал «Дія» продовжує розширювати список доступних користувачам послуг — цього разу розробники додали можливість закрити ФОП онлайн прямо через функціонал сайту «Дія», і зробити це...
Смотреть результаты