search
Підписатися

logo

У Telegram з’являться сторіз — що вже відомо

28 Червня, 2023, 11:44 0

Месенджер Telegram продовжує змінюватись і обростати функціями, характерними для соціальних мереж — вже найближчим часом у Телеграм з’являться сторіз. Як повідомив Павло Дуров, засновник цього проекту, наразі опція сторіз у Телеграм проходить фінальний етап тестування, і вже на початку липня розробники планують відкрити доступ до неї усім користувачам.

Чому Telegram запускає сторіз? Як прокоментував таке нововведення Дуров, про впровадження такої опції вже давно просили самі користувачі, і більше половини всіх запитів від користувачів за останні кілька років стосувалися саме можливості додавання сторіз. І хоча спочатку його команда була скептично налаштована відносно цієї ідеї, адже такий тип постів у тій чи іншій формі вже існує практично в усіх соціальних мережах, користувачі все ж таки змогли переконати творців Telegram.

Раніше ми писали: Meta хоче зробити нову соцмережу — власний аналог Twitter та Telegram

Які особливості матимуть сторіз у Telegram? Вже зараз Павло Дуров анонсував такі можливості нової опції:

  • Використання обох камер: користувачі зможуть публікувати фото й відео, зняті одночасно як фронтальною, так і основною камерами на своїх смартфонах.
  • Зручні налаштування конфіденційності: користувачі зможуть точно визначати, хто може переглядати такі публікації. Вони зможуть вибирати з наступних варіантів: усі, лише контакти з деякими винятками, вибрані контакти або близькі друзі.
  • Тривалість публікації: користувачі зможуть вибирати тривалість відображення історії — 6, 12, 24, 48 годин або постійне відображення на сторінці профілю. Водночас для кожної сторіз будуть доступними індивідуальні налаштування.
  • Компактний інтерфейс: історії відображатимуться у верхній частині списку чату в секції, що розширюється. Завдяки цьому сторіз у Телеграмі будуть доступні легко, проте вони не займатимуть забагато місця.
  • Просте керування: історії, опубліковані будь-якими користувачами, можна буде легко приховати з основного екрана, перемістивши їх у розділ «Приховані» всередині розділу «Контакти».
  • Підписи: до сторіз можна буде додавати підписи, щоби надати більше контексту, посилань та тегів для інших користувачів.

А ще Дуров продемонстрував відеоролик, в якому показав, як виглядатимуть сторіз у Телеграм, і додав, що найближчим часом на користувачів чекає ще більше сюрпризів.

А ви чекаєте на появу сторіз у Телеграм? 😎

127663 0 cookie-check У Telegram з’являться сторіз — що вже відомо

Читайте також:

Конвертація та озвучування PDF-файлів у браузері Chrome — нова опція для людей з вадами зору
Конвертація та озвучування PDF-файлів у браузері Chrome — нова опція для людей з вадами зору
26 Червня, 2023, 01:34 452
Компанія Google планує вже в найближчими місяцями випустити велике оновлення з покращеннями для браузера Google Chrome, яке принесе дуже корисні опції людям із вадами зору....
Смотреть результаты
Як приймати йод під час аварії на АЕС — рекомендації МОЗ
Як приймати йод під час аварії на АЕС — рекомендації МОЗ
Публікуємо стислі рекомендації від МОЗ України, з яких ви дізнаєтесь, як приймати йод під час аварії на АЕС, і чому взагалі це потрібно робити. Наша...
Смотреть результаты
Українська локалізація Cyberpunk 2077 — представлено трейлер з українським дубляжем
Українська локалізація Cyberpunk 2077 — представлено трейлер з українським дубляжем
Кілька днів тому з’явилася інформація, що гра Cyberpunk 2077 у найближчий час отримає офіційну українську локалізацію. До того ж цю локалізацію, як пообіцяли розробники, буде...
Смотреть результаты