search
Підписатися

logo

35 способів як перевірити справжність духів

19 Травня, 2019, 04:52 10

Всі ми знаємо, що за хороші духи доведеться заплатити пристойні гроші. Про це знають і шахраї, які під виглядом парфумерних виробів від відомих брендів випускають підроблену продукцію. Вона сильно поступається оригіналу. Підроблена туалетна або парфумерна вода має менш виражений аромат і швидше вивітрюється.

Версії, копії, репліки, ліцензії, аналоги – все це просто фальшивки. Зараз на ринку їх дуже багато. У зв’язку з цим актуальним є питання: “Як перевірити оригінальність парфумів?”. Автор блогу Comfy розібратися в цьому питанні і відправився в парфумерний магазин за відповідями.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал</а>

Зміст:

 1. Уважно вивчаємо упаковку
 2. Оглядаємо флакон
 3. Що таке батч код
 4. Сертифікат та штрих-код
 5. Вміст скаже все!
 6. Способи перевірки парфумовоної продукції при покупці в інтернет-магазині

Уважно вивчаємо упаковку

Перед поїздкою в магазин дізнайтеся, як виглядають коробка і флакон аромату,який цікавить вас. Справжні дані можна подивитися на офіційному сайті виробника. Імениті бренди на відміну від шахраїв не скупляться на якісну упаковку. Коробки виглядають стильно і дорого.

Як перевірити оригінальність парфумів

Що потрібно дивитися на упаковці:

 • Картон. Він може відразу видати підроблену продукцію. Відомі виробники упаковують флакони в красивий щільний картон з перфорацією. Він приємний на дотик зовні і всередині. На коробці відсутні будь-які наклейки. Всі зображення та написи наносяться безпосередньо на картон. Що стосується кольору, то він може відрізнятися. Найчастіше всередині картон білий або сріблястий.
 • Фіксатор. У відомих виробників продумана конструкція коробок. Коробки брендової парфумерії зроблені таким чином, щоб флакон всередині був щільно зафіксований. Виробники кустарних реплік економлять на внутрішній конструкції для фіксації флакона. Внутрішній фіксатор на дотик не відрізняється від зовнішнього. Він виготовляється з того ж матеріалу.
 • Написи. Букви, навіть найдрібніші, повинні бути чіткими. Неприпустимо наявність патьоків і плям від чорнила. У написах неприпустимі орфографічні помилки. Якщо на коробці написано: “Made in Frence”, можете сміливо йти з магазину. Правильно пишеться: “Made in France”. Написи “Perfume”, “France” і “Eau de Toilette” – свідоцтво того, що перед вами репліка. Підроблення написів – це відомий спосіб шахраїв піти від відповідальності. На упаковку наносяться всі важливі дані про виріб: штрих-код, відсоток вмісту спирту, обсяг флакона, номер партії. Може бути вказано склад. Дані про обсяг повинні відповідати інформації, розміщеної на офіційному сайті виробника.
 • Голограма. Імениті бренди обов’язково наносять на коробки голограми, щоб захистити свою продукцію.
 • Целофан. Він повинен бути тонким, але в той же час міцним. Целофан справжніх ароматів точно відповідає розміру картонної упаковки. Вона не бовтається. На обгортці відсутні зморшки, тріщини і отвори.

Як перевірити оригінальність парфумів-2

Наступне, на що потрібно звернути увагу, – шви. Вони тонко запаяні. Їх товщина не більше 5 мм. Шви розташовані збоку або зі зворотного боку целофановою обгортки. Сліди клею і грубі шви свідчать про фальшивку. Також повинні бути присутніми наклеєні круглі або квадратні штампи.

Деякі виробники з різних причин відмовилися від целофану. Однак дистриб’ютори і консультанти магазинів можуть самі упакувати коробку. Якщо целофан викликає у вас сумніви, поцікавтеся у консультанта, хто пакував коробку.

Оглядаємо флакон

Як говорилося вище, елітні бренди не економлять на упаковці. Флакон, як і коробка, – це обличчя товару. Виробники парфумованої продукції замовляють великі партії флаконів на елітних скляних підприємствах і платять за це пристойні суми.

Отже, що потрібно дивитися на флаконі:

 • флакони елітної парфумерії мають хитромудру форму, таку не просто підробити;
 • скло однорідне без подряпин, відколів, потекшей фарби і бульбашок.
 • дно трохи товщі, ніж стінки;
 • грані флакона симетричні;
 • флакони брендових товарів фарбуються всередині, а не зовні, їх колір рівномірний без потертостей, плям і подряпин;
 • ковпачок виконаний з будь-якого матеріалу, тільки не з металу (від контакту з ним рідина окислюється);
 • ковпачок без сколів, подряпин, бульбашок і задирок;
 • ковпачок щільно притиснутий до скла, якщо взятися за нього і підняти флакон, він не випаде;
 • підстава пульверизатора не крутиться, перевірте його працездатність, після перших 3-4 натискань рідина може не розсіюватися, в цьому немає нічого страшного – виходить повітря з трубочки;
 • трубочка всередині флакона тоненька, практично непомітна, не дуже довга, але і не коротка;
 • написи чіткі без потертостей.

Як перевірити оригінальність парфумів-3

При виготовленні кустарним способом часто неможливо досягти всіх тонкощів цієї парфумерії. Скло може бути виконано грубо. Фарба на флакон наноситься нерівномірно і швидко стирається. Ковпачок може бовтатися, а трубочка бути товстою і лежати на дні.

Перед походом в магазин уважно вивчіть всі дані про аромат на офіційному сайті бренду. Якщо немає російсько- або україномовної версії, скористайтеся перекладачем. Так, обсяг флакона не повинен бути більше. Об’ємні флакони за вигідною ціною свідчать про грубу репліці.

Що таке-Батч код

Так називається номер партії товару, зазначений цифрами та літерами. Вони наносяться на коробку методом тиснення. Зазвичай не менше чотирьох символів. Цей же номер продубльований на дні або внизу флакона. Букви і цифри можуть бути вигравірувані на склі, написані на прозорій наклейці або нанесені фарбою. Перш за все, зверніть увагу, що символи повинні бути чіткими. Номери на коробці і флаконі повинні збігатися. Їх невідповідність говорить про грубу версію.

 Що таке Батч-код

Серійний номер – це не тільки спосіб захистити брендову продукцію. Він дозволяє простежити канали розповсюдження товару.

Сертифікат та штрих-код

Ви можете перевірити оригінальність парфумів за сертифікатом. Попросіть його у продавця магазину. В даному документі обов’язково вказується країна-виробник, бренд і дистриб’ютор. Крім того, в єдиному митному реєстрі можна відшукати декларацію відповідності.

Ще один спосіб перевірки – штрих-код. Всі товари, фальшиві і оригінальні, які завозяться в нашу країну обов’язково сертифікуються і позначаються штрих-кодом. Він дозволяє визначити наступні параметри виробів:

 • справжність туалетної води;
 • дата випуску;
 • термін придатності товару;
 • країна виробник.

Про останній варто зробити невелику ремарку. Перед тим, як перевірити духи по штрих-коду, вам слід знайти його в інтернеті. Перші три цифри – реєстраційний номер країни-виробника парфумованої води, яку ви хочете купити. Саме на нього слід орієнтуватися.

Як перевірити духи по штрих-коду

Якщо номер не збігся зі знайденим в Мережі кодом, це не означає, що перед вами підроблений товар. Реєстраційний номер може не збігтися з кількох причин.

Перша – штаб-квартира бренду і виробничі потужності розташовані в різних країнах.

Друга – виробничі потужності компанії можуть розташовуватися в різних державах. У таких випадках вказується реєстраційний номер країни з найбільшим обсягом експорту.

Третя – бренд дав ліцензію на виготовлення свого товару іншій державі.

Четверта – у виробника кілька дочірніх підприємств в різних країнах.

Кустарні виробники навчилися підробляти штрих-коди. Таким чином, перед тим, як визначити оригінал духів по штрих коду, майте на увазі, що це не найнадійніший спосіб.

Вміст флакона скаже все!

Для ознайомлення з ароматом скористайтеся тестером. Такі пробники є в кожному магазині. Вони мають просту форму і менший обсяг флакона. Аромат і консистенція рідини аналогічні оригіналу.

 Як визначити оригінал духів по штрих коду

Нанесіть пару крапель на внутрішній вигин ліктя або зап’ястя. Зачекайте, поки відкриється аромат. Ноти справжньої парфумованої води розкриваються поступово. Через 15 хвилин виявляють себе верхні ноти. Трохи пізніше – середні ноти серця. Через 2-3 години проявляється шлейф. Як правило, у версій аромат схожий з брендовою парфумерією, але відсутні всі три ноти. Це обумовлено тим, що для виготовлення фальшивок використовують дешеву сировину. Крім того, в версіях задіяно менше компонентів. В оригінальній парфумерії міститься до 1000 компонентів. А в репліках – максимум 10. Їх аромат швидко вивітриться.

Стійкість також багато говорить про товар:

 • духи тримаються 5-10 годин;
 • стійкість парфумованої води становить 4-8 годин;
 • аромат туалетної води відчувається протягом 2-4 годин.

Важливе значення має колір вмісту. Його подивіться на офіційному сайті бренду перед походом в магазин. Брендові рідини не дуже яскраві. Для них характерні холодні тони. Найчастіше зустрічаються жовті і золотисті рідини. Також брендова парфумерія може бути рожевою, бузкової або блідо-зеленою. Насиченість відтінків свідчить про наявність великої кількості хімікатів. Це більше характерно для фальшивок. Якщо ви побачили синю або червону парфумерію, знайте: перед вами фальшивка. В цьому випадку нестійкий запах – не найстрашніше. Хімічні речовини, які використовувалися при виготовленні рідини, можуть привести до алергії, висипань і інших проблем зі здоров’ям.

Перевірити оригінальність парфумів

Перевірте консистенцію рідини. Для цього струсіть флакон і дивіться на бульбашці. У брендових рідинах з’являються бульбашки. Вони зникнуть через 10-15 секунд. У фальшивок також з’являються бульбашки. Але вони зникають моментально. На дні не повинен утворюватися осад. Потрясіть флакон. Якщо на дні утворилася суспензія, перед вами фальшивка.

Ви можете перевірити оригінальність парфумів вдома. Поставте флакон на холодильник. Якщо рідина стане каламутною, повертайте її в магазин. І не варто погоджуватися на обмін. Швидше за все, вам знову вручать підроблений товар.

Способи перевірки парфумерної продукції при покупці в інтернет-магазині

Все частіше ми робимо покупки через Всесвітню павутину. І духи не є винятком. У цьому випадку нам не представляється можливим перевірити упаковку, коди і аромат. При покупці в інтернеті будуть діяти інші правила. Вам потрібно звернути увагу на наступне:

 • Інтернет магазин. Вивчіть сайт, на якому збираєтеся зробити замовлення. Він повинен мати весь необхідний функціонал. Всі кнопки повинні працювати. Недіючі функції і порожні сторінки повинні викликати у вас настороженість. Як правило, інтернет-магазини брендових ароматів мають приємний стильний дизайн.
 • Контактні дані. На сайті обов’язково повинна бути розміщена інформація про контактні номери, поштовому і юридичному адресах. Також часто розміщуються e-mail, Skype, Viber і WhatsApp.
 • Інформація про повернення товару. Згідно із законом парфумерну продукцію можна повернути. Можливість повернення в інтернет-магазині говорить про те, що він пропонує якісні не підробні вироби.
 • Термін існування віртуальної площадки. Чим старше ресурс, тим вище шанси купити брендову парфумерію.
 • Ціни. Оригінали не можуть бути дешевими. Зниженна ціна повинна викликати сумніви. Також не викликають довіри акції, під час яких розцінки знижуються мало не в два рази.
 • Відгуки. Знайдіть в інтернеті відгуки про інтернет-магазин, в якому збираєтесь зробити покупку. Не вірте відгукам, розміщеним безпосередньо на сайті. Вони можуть бути проплаченими або розміщеними власниками сайту. Дивіться відгуки на сторонніх ресурсах.
 • Обсяг. Справжня парфумерія випускається у флаконах різних обсягів – 25, 30, 100, 150, 200 мл. Якщо в каталозі розміщені пропозиції тільки великих вигідних обсягів, то це повинно викликати настороженість.
 • Каталог. Він повинен містити тільки існующі не зняті з виробництва одиниці. Якщо вказано більший обсяг або товар, який не випускається протягом декількох місяців, перед вами магазин, що торгує фальшивками.
 • Фотографії. Вони повинні бути ідентичними знімкам, розміщеним на офіційних ресурсах.
 • Назва. Як говорилося вище, неприпустимі помилки в найменуваннях парфумованої продукції.

Як відрізнити підробку парфумів

У інтернет-магазині, швидше за все, не буде сертифікатів. Однак він може розмістити декларацію відповідності. Даний документ не може бути підтвердженням справжнього товару. Але він підвищує довіру до ресурсу.

При отриманні товару обов’язково збережіть чек. Він вам знадобиться в тому випадку, якщо ви отримали підробку і хочете повернути свої гроші.

Виявити фальшивку можна багатьма способами. Однак повернення і обмін зажадає багато сил і нервів. Тому купуйте парфумерію в перевірених магазинах.

Ми розглянули 35 способів, як відрізнити підробку парфумів. Сподіваємося, наші поради вам допоможуть.

78399 0 cookie-check 35 способів як перевірити справжність духів

Читайте також:

Літні розпродажі в Європі – куди махнути на шопінг? Поради для туристів
Літні розпродажі в Європі - куди махнути на шопінг? Поради для туристів
16 Травня, 2019, 10:42 1105 7
Який же відпочинок за кордоном, та ще й без шопінгу? І тут мова йде зовсім не про сувеніри. Багато мандрівники планують свою відпустку так, щоб...
Смотреть результаты
Найсмачніші пироги: м’ясний пастуший пиріг, бурек з білими грибами, листковий пиріг із бринзою та зеленню
Найсмачніші пироги: м'ясний пастуший пиріг, бурек з білими грибами, листковий пиріг із бринзою та зеленню
Всім привіт! Сьогодні я підібрала кілька рецептів несолодких пирогів з різних країн. Не буду довго розповідати про пироги, всі ми знаємо, що це за виріб....
Смотреть результаты
Смачні домашні пончики – як приготувати? Корисні поради та рецепти
Смачні домашні пончики - як приготувати? Корисні поради та рецепти
Хтось балує себе пончиками рідко, адже ця смакота досить калорійна, а для когось пончик з чашкою кави або ароматним гарячим чаєм – це щоденний вид...
Смотреть результаты