search
Підписатися

logo

20 найочікуваніших серіалів 2020 року

03 Лютого, 2020, 11:20 0

Найпопулярніші серіали б’ють рекорди популярності серед глядачів, а телестудії, які займаються їх виробництвом, готові забезпечити шалені бюджети на їх зйомки. Нерідко в популярних телесеріалах ми можемо побачити не просто акторів, а найвідоміших зірок. Саме сплав якісного акторського складу, високий бюджет серіалу і цікавий сюжет можуть справити враження на нас з вами і зробити серіал успішним.

На чому подивитися серіал: Кращі телевізори для перегляду серіалів

Найбільш успішні з них знаходяться завжди на слуху, а їх нові сезони чекають мільйони шанувальників. Це стосується, наприклад, серіалів «Ігри престолів», «Ходячі мерці», «Залишитися в живих» і багатьох інших. Але це все ми вже встигли переглянути, часом навіть не один раз. А що ж очікує нас у 2020 році, можливо вже в цьому році ми зможемо побачити перший сезон нового культового серіалу?

# 20 «Змова проти Америки»

В історії відбувалося чимало різних більш-менш значущих подій. Деякі залишають незабутнє враження, а інші ми можемо просто не помічати. Але, якщо б історія пішла не так, як вона йде зараз, а якось інакше. Що було б тоді? Саме такий приклад альтернативних подій пропонує нам серіал «Змова проти Америки».

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - заговор против америки

Сюжет серіалу розповідає про можливу перемогу на президентських виборах США у 1940 року не Франкліна Рузвельта, а Чарльза Ліндберга, який відрізняється своїми радикальними поглядами на устрій світу. Події Другої світової війни в цьому випадку можуть піти зовсім за іншим сценарієм.

Прем’єра серіалу «Змова проти Америки» запланована навесні 2020 року. У ньому ми зможемо побачити чимало знайомих облич, наприклад, Вайнону Райдер, Джона Туртурро і Ентоні Бойла.

# 19 «В цьому я впевнений»

Сімейні взаємини можуть виявитися досить непростими, особливо, коли мова йде про братів-близнюків. Серіал «У цьому я впевнений» розповість про взаємини двох братів Томаса і Домініка. Спочатку може здатися, що сюжет вкрай банальний, але в зворотному нас переконує те, що один з братів страждає параноїдальною шизофренією. Найімовірніше, саме це повинно зробити серіал особливим і цікавим глядачеві.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - в этом я уверен

Роль обох братів в серіалі виконує відомий Марк Руффало, якого ми більше знаємо за ролями Халка на студії «Marvel». Режисером серіалу «В цьому я впевнений» став Дерек Сьянфранс. І якщо його ім’я вам не здалося знайомим, то ви, напевно, дивилися хоч одну з його картин, найпопулярнішими з яких стали «Блакитний Валентин», «Місце під соснами» і «Світло в океані».

# 18 «Фанатик»

Серіал «Фанатик» знятий за мотивами книги британського письменника Ніка Хорнбі. І серіал 2020 року не стане першою екранізацією цього ж роману, але, тим не менш, він зобов’язаний стати унікальним і незвичайним. Вся справа в тому, що головним героєм роману Ніка Хорнбі є чоловік, але в серіалі ним виявиться дівчина. Головну роль у «Фанатику» грає Зої Кравіц, а основні події серіалу будуть проходити в Брукліні.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - фанатик

Якщо розповідати коротко про сюжет серіалу «Фанатик», то Зої Кравіц грає роль дівчини на ім’я Роб, господині магазина вінілових платівок. Вона намагається переосмислити всі найважливіші події свого життя і пережити розставання з коханою людиною. Не дивно, що в цьому господині магазина вінілових пластинок допоможе саме музика.

# 17 «Послання з іншого світу»

Чи любите ви квести? Якщо так, то серіал під назвою «Послання з іншого світу» напевно стане вам до вподоби. Ні, ви не станете учасником цікавого квесту по ходу серіалу, але зможете стати свідком такого. Вся справа в тому, що герої серіалу стають учасниками якоїсь інтерактивної гри, де вони повинні дослідити місцевість за обумовленим сценарієм.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - послания из другого мира

Здавалося б, нічого особливого в цьому немає, але незабаром з’ясовується, що вони стали мимовільними шпигунами таємної організації, а знайдене учасниками здатне повністю змінити їх світогляд. У головній ролі серіалу «Послання з іншого світу» знявся Джейсон Сігел, якого ми з вами вже добре знаємо по грі в «Як я зустрів вашу маму». Прем’єра серіалу намічена на 1 березня 2020 року.

# 16 «В заростях»

Детективні історії завжди цікаві і заплутані. А чим більше вони заплутані, тим цікавіше стежити за сюжетом. Вже не знаю наскільки заплутаним в підсумку виявиться сюжет серіалу «У заростях» (його ще називають «Терновий кущ»), але любителям детективів і екшену він обов’язково буде до смаку По сюжету серіалу, детектив Аллегра Ділл вимушений повернутися, щоб розслідувати вбивство власної сестри.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - в зарослях

Хід розслідування виявиться вельми непростим, адже у міру просування сюжету вперед, Аллегре доведеться зіткнутися з цілим рядом проблем, головною з яких виявляться місцеві продажні влади. Роль головної героїні серіалу виконала Росаріо Доусон, раніше відома нам по грі в безлічі картин і серіалів. Прем’єра «У заростях» намічена на лютий 2020 року.

# 15 «І по всюди тліють пожежі»

Соціальна нерівність і різні уклади життя можуть приводити до великих конфліктів. Опинитися в центрі такого конфлікту мало кому захочеться, але ось поспостерігати за ним з боку може виявитися вельми цікаво. За сюжетом серіалу місіс Річардсон стежить за порядком у власній родині, а також в місті в цілому. Все, здавалося б, йде за планом місіс Річардсон, але незабаром в місто приїжджає Міа Уоррен.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - и по всюду тлеют пожары

Конфлікт між двома жінками виникає на грунті різних поглядів на встановлені  порядки. Міа Уоррен не має наміру слідувати усталеним правилам, вона живе в трейлері і робить абсолютно все, що їй заманеться. Сварка між місіс Річардсон і Міа Уоррен виявляється настільки серйозною, що призводить до найнеймовірніших наслідків. Прем’єра серіалу «І по всюди тліють пожежі» запланована на березень 2020 року.

# 14 «Розроби»

Коли в серіалі переплітаються різні жанри, такі як драма, детектив і навіть наукова фантастика, може вийти щось дуже цікаве. Саме такий «коктейль» ми отримаємо, якщо подивимося серіал «Розроби». Лілі Чан працює у великій IT-компанії під назвою Amaya комп’ютерним інженером. Сюжет серіалу закручується тоді, коли Лілі починає підозрювати, що компанія винна у смерті її хлопця.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - разрабы

Природно, компанія Amaya прощена не буде, а Лілі Чан постарається знайти сліди злочину і розібратися в події. Над створенням серіалу працює Алекс Гарленд, який раніше створив картину «Анігіляція», він же написав і сценарій для серіалу «Розроби». Надвідомого акторського складу не передбачається, але сюжет серіалу обіцяє бути цікавим. Прем’єра «Розробників» повинна відбутися в березні 2020 року.

# 13 «Ванда / Віжн»

Компанія Marvel за короткий час зняла чимало кінофільмів про супергероїв, яких ми з вами знаємо за коміксами і мультфільмами з самого раннього дитинства. Не оминули творці кінокоміксів і індустрію телесеріалів. Одним з найбільш очікуваних таких серіалів в 2020 році обіцяє стати «Ванда / Віжн». Серіал покаже взаємини Червоної відьми Ванди Максімофф і Віжн.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - ванда_вижн

У цьому серіалі ми, нарешті, дізнаємося, як Ванда змогла оживити коханого, а ще сюжет «Ванда / Віжн» приводить до іншого популярного фільму про Доктора Стренджа. Marvel вирішили не обділяти нас набором популярних акторів, тому в серіалі ми зможемо побачити знайомі обличчя Пола Беттані і Елізабет Олсен. Прем’єра серіалу запланована на кінець 2020 року і дуже не хочеться, щоб вона змістилася на наступний рік.

# 12 «Місіс Америка»

В історії нерідко відбуваються незрозумілі події, які, здавалося б, не повинні були б відбуватися. Але чим більш неординарна подія відбувається, тим цікавіше спостерігати за розвитком таких подій. Зараз мова йде про сюжет серіалу «Місіс Америка», який повертає нас у 1970-і роки. Саме в цей час Філіс Шлефлі розгортає цілу війну проти прийняття поправок про рівні права для жінок.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - миссис америка

У це складно було б повірити, але події розповідають нам саме про те, як жінка бореться проти встановлення рівності для жінок. Головну роль грає Кейт Бланшетт, а ще в серіалі «Місіс Америка» ми побачимо Роуз Бірн і Елізабет Бенкс. Склад досить вражаючий. Прем’єра серіалу намічена на квітень 2020 року.

# 11 «Сокіл і Зимовий солдат»

По всій видимості студія Marvel вирішила грунтовно зайнятися телеіндустрією і в 2020 році освоює непросте ремесло створення серіалів. Не виключено, що в разі успіху в 2020 році, подібна практика продовжиться і надалі. Успіх серіалу «Сокіл і Зимовий солдат», до слова, швидше за все прийде, адже його бюджет є досить високим і, найімовірніше, перевищує позначку 150 мільйонів доларів.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - сокол и зимний солдат

Сюжет серіалу розповість нам про двох близьких друзів – Капітана Америки і Зимового солдата. А також про їх спільну боротьбу з головним лиходієм в серіалі «Сокіл і Зимовий солдат» – бароном Земо. У серіалі ми побачимо знайомі по більш ранніх роботах в подібних картинах обличчя Ентоні Макі, Себастьяна Стіна і Даніеля Брюля. Прем’єра серіалу очікується в кінці 2020 року.

# 10 «Маленька Америка»

Переїзд завжди виявляється непростим випробуванням. А переїзд на нове місце проживання в іншу країну і зовсім справжнє випробування на міцність характеру і витривалість. Необхідно прийняти нову культуру, можливо навіть вивчити нову мову, всюди виявляються нові і незвичайні люди. Найбільш популярною в плані еміграції країни на сьогодні виглядає США. Саме про емігрантів в США розповідає нам серіал «Маленька Америка».

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - маленькая америка

Різні епізоди серіалу розповідають нам різні історії героїв, які зважилися на переїзд в іншу країну. Ми дізнаємося їхні особисті історії та причини такого кардинального рішення. Ми побачимо не ту Америку, яку можемо уявити собі, а мультикультурну, де живуть і взаємодіють між собою різні національності і культури. Серіал стане доступний для перегляду вже в січні поточного року.

# 9 «Крізь сніг»

Після глобальної катастрофи життя на планеті змінює свою чергу і статут. Температура повітря істотно знижується, а навколо лише мороз і сніг. В таких умовах вдається зберегти життя лише в гігантському поїзді. Він тримає свій шлях по трансєвразійській магістралі. Відбувається все в досить невіддаленому майбутньому, а саме у 2031 році, тому ми цілком можемо відчути загрозу катастрофи, що наближається, відповідно до сюжету серіалу.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - сквозь снег

Ієрархічна структура вибудована досить просто, але строго. У перших вагонах розміщується еліта нової цивілізації, а в останніх – найбідніший робітничий клас. Сюжет закручується навколо повсталої людини саме з робітничого класу, який жадає відновити справедливість. Але чи  такі чисті його наміри, як можна це уявити. Дізнатися ми це зможемо зовсім скоро, адже прем’єра серіалу намічена на січень 2020 року.

# 8 «Авеню 5»

Подорожі в космос сьогодні не є чимось фантастичним і нереальним. Але, все-таки, варто визнати, що відправитися в туристичну подорож в космос сьогодні можуть лише деякі люди, які входять до списку найбільш багатих людей. Проте, варто очікувати, що вже зовсім скоро нас чекають цілі круїзи по безкрайніх просторах всесвіту, про що нам і розповідає сюжет серіалу «Авеню 5».

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - авеню 5

«Авеню 5» – це космічний корабель з туристами, який, відповідно до сюжету серіалу, застряг в просторах космосу через поломки. Вимушена ситуація викликає паніку і хаос на борту, в якій мав би розібратися капітан космічного лайнера, але … Прем’єра серіалу планується на січень 2020 року, що означає, всі найцікавіші ситуації серіалу «Авеню 5» ми побачимо зовсім скоро.

# 7 «Зоряна дівчинка»

Покоління, яке виросло на популярних коміксах про різних супергероїв, читаючи свої найулюбленіші випуски, мріяли, щоб і у них були такі ж надздібності, як і у їх улюблених героїв. Дійсно, це могло б вирішити чимало наших побутових питань. Але, отримавши надздібності, ми б отримали на додачу ще й кілька суперзлодіїв, з якими необхідно боротися.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - супер девочка

Щось схоже сталося з дівчиною із середньої школи в США Кортні Уітмор, відповідно до сюжету серіалу «Зоряна дівчинка». Дівчина буквально перетворюється на Супергьорл, якийсь аналог Супермена, і вступає до Товариства Справедливості Америки, в якому є членами найвідоміші супергерої. Серіал обов’язково сподобається любителям кінокоміксів, але варто усвідомлювати, що це не продукт студії «Marvel».

# 6 «Мисливці»

Правосуддя далеко не завжди справедливе і, часом, трапляється так, що, здійснюючи безліч злодіянь людині вдається уникнути справедливого покарання. У цьому випадку перед законом така людина чиста, але чи чиста його совість і чи заслуговує він покарання? Серіал «Мисливці» належить до жанру трилера і справжнісінької соціальної драми, яка розкриє перед нами проблему, що виникла у 1970-х роках в США.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - охотники

Сюжет серіалу «Мисливці» розповідає нам про те, як група американських громадян розшукує, вистежує і карає власними силами і методами нацистів часів Другої світової війни, яким вдалося уникнути покарання правосуддям американського уряду. Одну з головних ролей у серіалі грає відомий голлівудський актор Аль Пачіно. Прем’єра серіалу запланована на кінець лютого 2020 року.

# 5 «Локкі і ключ»

Містичні і незрозумілі події привертають нашу увагу до себе. Спостерігати за такими сюжетами дуже цікаво, хоч, часом, і страшнувато. Проте, страх це так само емоція, яку ми хочемо іноді переживати. І в цьому нам сповна зможе допомогти новий серіал «Локкі і ключ». Сюжет серіалу розповідає про те, як овдовіла мати з трьома дітьми переїжджає в сімейний маєток і намагається облаштувати нове життя.

Але насправді все виявляється трохи інакше, ніж на те розраховувала сім’я. У маєтку зберігається чимало ключів від порталів, які ведуть в потойбічні світи. Крім цього, за ними починає полювання якесь чудовисько. І як в таких умовах починати щось нове в своєму житті? Серіал «Локкі і ключ» знятий за мотивами коміксів Джо Хілла, сина відомого Стівена Кінга. Прем’єра серіалу відбудеться в лютому 2020 року.

# 4 «Незвичайний плейлист Зої»

А вам було б цікаво читати думки інших людей? Упевнений, що багато хто з нас мріяли про такі здібності, адже в самих різних ситуаціях нашого життя, подібна можливість змогла б вельми підсобити при прийнятті важливих рішень. Як би дивно це не прозвучало, але серіал «Незвичайний плейлист Зої» розповідає саме про те, як дівчина Зої Харріс отримала здатність читати думки.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - необыкновенный плейлист зои

Але банальним сюжетом серіал не відрізняється. Швидше за все і ви подумали про те, що вже чимало подібних сюжетів було в різних серіалах і фільмах. Справа в тому, що Зої Харріс не просто читає думки оточуючих, а чує їх у вигляді популярних пісень і хітів. Через здобуті здатності, життя Зої нагадує справжнісінький мюзикл. Серіал стане доступний для перегляду вже в січні 2020 року.

# 3 «Месія»

У світі не мало впливових людей. Президенти держав, політики, керівники великих корпорацій. Але що, якби прямо зараз з’явилася людина, яку ми могли б з усіма підставами називати сином Божим, подібно до Ісуса? Релігія є досить серйозним мотивом в житті багатьох людей на нашій планеті, тому така людина могла б стати більш впливовою, ніж будь-хто.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - мессия

Головний персонаж серіалу – справжнісінький месія, який здатний змінити світ на краще. Але чи дійсно він той, за кого видає себе і наскільки він може бути небезпечний для усталеного світового порядку повинні з’ясувати в уряді США. За справу про нове пришестя береться ЦРУ. Прем’єра серіалу відбулася 1 січня 2020 року, тому у нас вже є можливість подивитися перші епізоди стартового сезону.

# 2 «Дракула»

Історію про найвідомішого вампіра-кровожера чули, напевно, ми всі. Але яку саме історію чули ви? Екранізацій серіалів і фільмів на цю тему було безліч на будь-який смак і лад. Серіал «Дракула» створений за мотивами класичного роману Брема Стокера, що означає сюжет серіалу буде дуже наближений до тієї історії, яку до нас хотів донести автор.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - дракула

Дія серіалу розгортається у 1897 році в Трансільванії. Джонатан Картер потрапляє в монастир, втікши з замку самого графа Дракули. Він розповідає неймовірні історії про те, як йому вдалося втекти з полону і приголомшливі подробиці перебування в замку. Серіал стане неймовірно цікавий тим, хто любить історії про вампірів, а також любителям історій про графа Дракулу. Прем’єра серіалу відбулася на самому початку січня 2020 року.

# 1 «Аутсайдер»

Поєднуючи елементи детектива, трилера і містики, Стівену Кінгу неодноразово вдавалося заволодіти увагою і умами своїх читачів. Завдяки своєму таланту, чимало з його романів і повістей були екранізовані. Серіал «Аутсайдер» виявився одним з чергових таких романів, втім, одним з останніх, які ми зможемо не прочитати, а подивитися. До слова, сценарій для серіалу був написаний також самим Стівеном Кінгом.

20 самых ожидаемых сериалов 2020 года - аутсайдер

Сюжет серіалу закручується навколо скоєного вбивства одинадцятирічного хлопчика. Перші підозри падають на тренера місцевої спортивної команди, але алібі відводять увагу правоохоронців. Але під час розслідування в справу втручаються потойбічні сили, які провокують різні незрозумілі і неможливі в реальному світі ситуації. Серіал обов’язково сподобається шанувальникам творчості Стівена Кінга, а його прем’єра відбулася в січні 2020 року.

97949 0 cookie-check 20 найочікуваніших серіалів 2020 року

Читайте також:

Що таке каффір-лайм? Розповідаємо про екзотичні фрукти та спеції!
Що таке каффір-лайм? Розповідаємо про екзотичні фрукти та спеції!
01 Лютого, 2020, 09:12 1653
Сьогодні ми розповімо про один цікавий тропічний фрукт – лаймі, який  не є ним. Каффір-лайм, він же лима, макрут лайм і папеда ігліста, не так...
Смотреть результаты
6 крутих рецептів, з якими ви полюбите зиму
6 крутих рецептів, з якими ви полюбите зиму
Зима – не тільки хандра в оточенні сльоти і в очікуванні снігу. Це дуже смачна пора року, коли, повертаючись з холоду, щоразу згадуєш, який приємний...
Смотреть результаты
Фарширована щука: 6 кращих рецептів
Фарширована щука: 6 кращих рецептів
Ми зібрали 6 кращих рецептів для щуки: від простого базового, до незвичайного зі шпинатом. Всі вони мають як свої відмінності, так і незмінні етапи приготування....
Смотреть результаты