search
Підписатися

logo

10 додатків на Android, iOS i Windows Phone, які повинен встановити кожен житель України

04 Жовтня, 2016, 10:22 6

Купивши новенький смартфон рано чи пізно до Вас приходить усвідомлення того, що його потрібно налаштувати. Тоді і виникає питання як це краще зробити: чи довіритись якимось експертам чи знайомим або ж налаштувати самому. Та при цьому так чи інакше в Вашому смартфоні має бути ряд самих необхідних програм. В цій статті ми з Вами виділимо 10 найактуальніших і найпотрібніших додатків для основних операційних систем, таких як Android, iOS i Windows Phone.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст

 1. Viber
 2. MX Player
 3. Skype
 4. Privat24
 5. Google maps
 6. YouTube
 7. Duolingo
 8. WhatsApp
 9. Instagram

Viber

viber

Viber – додаток для смартфонів, що працюють на платформах Android, BlackBerry OS, iOS,Symbian, Windows Phone, Bada і комп’ютерів під керуванням Windows, OS X і Linux. Інтегрується до адресної книги та авторизує за номером телефону. Дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки (оплата тільки за інтернет-трафік) у високій якості між смартфонами з встановленим Viber, а також передавати текстові повідомлення, зображення, відео та аудіо повідомлення. Viber out – це можливість дзвонити на міські і мобільні номери в будь-яку точку планети, не турбуючись про гігантські рахунки. Є ще додаткова сервіс Viber out, який вже доступний на пристроях з iOS і Android, незабаром очікується підтримка на інших платформах. Поповнивши рахунок Viber Out, ви зможете дзвонити за низькими тарифами на мобільні міські номери, які не зареєстровані в Viber.

MX Player Pro

mx-player-pro

MX Player Pro – це кращий відеоплеєр для Аndroid з підтримкою декодування відео потоку з використанням більш ніж одного ядра. Зручна система управління, підтримує роботу з субтитрами.

MX Player Pro з легкістю відтворює відео майже всіх форматів: .3gp .avi .divx .f4v .flv .mkv .mp4 .mpeg .mov .vob .wmv .webm .xvid та інші. І відповідно він розпізнає більшість файлів субтитрів: .srt .ssa .ass .sub .smi .mpl .txt .psb і Matroska Subtitle Track (mkv).

Про особливості:

 • Чистий текст – підвищення читабельності субтитрів регулюванням меж і тіней.
 • Прокрутка субтитрів – швидке переміщення між текстами субтитрів і зміна їх позиції.
 • 4 варіанти відображення відео на екрані: оригінальний масштаб, заповнення, розтягнення і обрізка.

Skype

skype

Skype – це онлайн-мессенджер, програма для спілкування через інтернет і обміну файлами. Основними «фішками» скайпу є відеодзвінки і можливість дешево дзвонити на телефони в інші країни. Скайп можна безкоштовно скачати з сайту Skype.com і встановити на будь-який комп’ютер, планшет, чи телефон, проте деякі послуги, які надає скайп, є платними. Так, наприклад, щоб зателефонувати зі скайпу на стаціонарний або мобільний телефон, потрібно спершу поповнити баланс свого рахунку, а потім набрати номер і розмовляти порівняно недорого з будь-якою країною світу. Дзвінки через скайп були і продовжують залишатися одним з найдешевших способів спілкування з закордонними друзями і партнерами.

 

Приват24

privat-24

Приват24 в смартфоні – це повноцінний кишеньковий ПриватБанк, який дозволяє виконувати всі важливі операції цілодобово без вихідних. Перевіряйте баланс карти і рахунок, поповнюйте мобільний, відкривайте карти і депозити, переводите кошти в будь-яку точку світу одним дотиком пальця. Купуйте квитки на футбол або транспорт, сплачуйте комуналку катаючись на велосипеді. З Приват24 в смартфон можливо все! Це Вам особистий банк в вашому смартфоні! Приват24 в смартфоні поповнив свої функції месенджером останнього покоління Sender, за допомогою нього можливо спілкування зі знайомими зручно і практично. Тепер Вам простіше взаємодіяти з компаніями, здійснюючи оплату послуг використовуючи чат.

Карти Google

google

Карти Google (англ. Google Maps; раніше Google Local) – набір додатків, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервісу і технології, що надаються компанією Google. Google maps це чудова річ, люб’язно надана всім компанією Google. Це карти міст практично всього світу з назвами вулиць і номерами будинків.

YouTube

youtube

YouTube – відеохостинг, що надає користувачам послуги для зберігання, доставки, показу і монетизації відео. Користувачі можуть завантажувати, переглядати, оцінювати, коментувати і ділитися тими чи іншими відеозаписами. Завдяки простоті і зручності використання YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів і другим сайтом у світі за кількістю відвідувачів. У січні 2012 щоденна кількість переглядів відео на сайті досягло 4 млрд. На сайті представлені фільми, музичні кліпи, трейлери, новини, освітні передачі, а також любительські відеозаписи, включаючи відеоблоги, слайд-шоу, гумористичні відеоролики та інше. На сайті є різні топи відеороликів (наприклад, за кількістю переглядів або по рейтингу.

Duolingo

duolingo

Duolingo – безкоштовна платформа для вивчення мови і краудсорсінговових перекладів. Сервіс розроблений так, що в міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають переводити веб-сайти, статті та інші документи. Станом на липень 2016 року користувачі, які знають російську мову, можуть вивчати англійську, німецьку, французьку та іспанську мови; в процесі підготовки – шведський.

Ефективність підходу Дуолінго, заснованого на аналізі статистики, була перевірена стороннім дослідженням на замовлення компанії. Дослідження, проведене професорами Міського університету Нью-Йорка і Університету Південної Кароліни, показало, що 34 години на Дуолінго дають стільки ж навичок читання і письма, скільки дає початковий семестровий курс в американському вищому навчальному закладі, який займає близько 130 годин.

WhatsApp

whatsappWhatsApp — пропрієтарний месенджер для смартфонів. Дозволяє пересилати текстові повідомлення, зображення, відео та аудіо. Клієнт працює на платформах Android, BlackBerry, іOS, Symbian(S60) і Windows Phone. WhatsApp – дуже популярна програма для обміну повідомленнями. Користуватися додатком можна протягом одного року безкоштовно, а за кожний наступний рік використання Ви повинні будете заплатити всього 0,99$. Досить таки хороша пропозиція, за такий зручний додаток.

Instagram

bimber-instagram

Instagram — безкоштовний додаток для обміну фотографіями, що дозволяє користувачам робити фотографії, застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх через свій сервіс і низку інших соціальних мереж. Є одним із найпопулярніших сервісів у мистецтві айфонографії. Instagram робить фотографії в квадратній формі — як камери Kodak Instamatic і Polaroid. Більшість же мобільних фоторедакторів використовує співвідношення сторін 3:2.

Антивіруси на смартфон

Хочеться ще зробити коротенький огляд основних мобільний антивірусів. Є різні думки про потрібність і ефективність антивірусу для смартфону, ми не будемо розводити полеміку, просто визнаєм той факт, що віруси для смартфонів існують і часто завдають значної шкоди їх «власникам». Якщо порівнювати між трьома операційними системами, такими як Android, іOS, і Windows Phone, то найвразливішою буде системи Android, а більш захищеними іOS і Windows Phone.

Kaspersky Internet Security для Android доступна в двох версіях: безкоштовна і платна. Інтерфейс програми виконаний в лаконічному стилі. Сканування і робота виконуються порівняно швидко при мінімальних витратах ресурсів. Протягом перших 30 днів надається пробна версія антивірусу з усіма доступними функціями: антивірусний сканер і монітор; веб-фільтр; модуль антизлодій; перевірка SMS і функція блокування доступу до особистих контактів; блокування небажаних контактів. Після закінчення тестового періоду доступ до деяких функцій обмежується і запуск сканування виконується в ручному режимі.

kaspersky-internet-security

До мінусів можна віднести відсутність функції сканування захищеності бездротової мережі і трафіку даних. Крім того, відсутня корисна функція блокування доступу до додатків. Безперечною перевагою є великий пакет настроюються функцій захисту, до того ж надійність бренду відіграє вирішальну роль у виборі користувачів.

ESET NOD32 Mobile Security доступний в двох варіантах: безкоштовний (базовий) і платний (Premium). Інтерфейс програми простий у використанні. Для виконання налаштувань досить перейти до відповідного пункту меню. У перші 30 днів користувачеві надається доступ до всіх функцій Premium-версії, в тому числі: антивірусний сканер і монітор; модуль антизлодій; антифішинг; перевірка додатків; захист SIM-картки. Після пробного періоду доступними будуть антивірусний сканер і монітор з можливістю відправлення підозрілих файлів в карантин; захист SIM-картки; модуль антизлодій з підтримкою відправки команд за допомогою SMS-включення сирени і передачі GPS-координат.

eset-nod32-mobile-security

В цілому, антивірус непогано справляється зі своїми завданнями і може забезпечити комплексний захист пристрою. Однак є й мінуси. Наприклад, відсутність функцій сканування мережевого з’єднання і захисту особистих даних.

Avast Mobile Security & Antivirus пропонується в двох варіантах: безкоштовна і Premium-версії. Інтерфейс програми зручний і простий у використанні. При первинному запуску програми потрібно прийняти ліцензійну угоду і виконати сканування системи. Антивірус має великий набір модулів і функцій: антивірусний сканер і монітор; веб-екран; брандмауер, контроль трафіку і підключення до мережі; антизлодій (Anti-theft) і геофесінг; контроль доступу до додатків; блокування контактів; оптимізація системи; радник з безпеки.

avast-mobile-security-antivirus

Варто зазначити, що додаток оперує великим пакетом функціональних можливостей, що дозволяє забезпечити комплексний захист пристрою. Але деякі модулі необхідно завантажувати окремо (оптимізація системи), що знижує загальне позитивне враження.

90417 0 cookie-check 10 додатків на Android, iOS i Windows Phone, які повинен встановити кожен житель України

Читайте також:

«Козаки 3» – огляд третьої частини легендарної історичної гри
«Козаки 3» - огляд третьої частини легендарної історичної гри
27 Вересня, 2016, 02:38 1231 8
20 вересня, без будь-якої рекламної кампанії та зайвого шуму, українська студія GSC Game World представила третю частину легендарної історичної гри «Козаки». Останнім часом ігор у...
Смотреть результаты
Як вибрати обігрівач
Як вибрати обігрівач
Зміст: Основні параметри обігрівачів Потужність Тип нагрівального елементу Установка та розташування обігрівача Управління роботою обігрівача Датчик руху Масляний обігрівач Конвектор Тепловентилятор Інфрачервоні обігрівачі Керамічний обігрівач...
Смотреть результаты
Гарячі клавіші для YouTube, про яких мало хто знає
Гарячі клавіші для YouTube, про яких мало хто знає
У наш час важко знайти людину, яка нічого не чула про сервіс YouTube, проте далеко не всі користувачі знають про існування «гарячих клавіш», здатних значно...
Смотреть результаты