search
Підписатися

logo

Як зробити скріншот на Андроїд

02 Січня, 2019, 09:44 10

Мобільні пристрої на кшталт телефону або планшета міцно увійшли в наше життя. І якщо спочатку телефони потрібні були тільки для дзвінків і СМС, то зараз вони виконують безліч функцій поряд з комп’ютерами. Все більше людей використовують смартфони для роботи, і робити фото екрану телефону стало таким же природним процесом, як дзвонити або дивитися час. На жаль, зберігати багато зображень в пам’яті телефону неможливо фізично, тому можливість фотографувати екран, це панацея для зайнятої людини. Це раціональне і практичне рішення, яким користується, мабуть, кожен.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Що таке скріншот
 2. Як зробити скрін на телефоні
 3. Як зробити скріншот на планшеті
 4. Спосіб №1
 5. Спосіб №2
 6. Спосіб №3
 7. Спосіб №4
 8. Як переглянути скріншот
 9. Як відкрити останній скріншот
 10. Як подивитися всі скріншоти
 11. Що робити, якщо жоден спосіб не підходить

Що таке скріншот

Багато хто до цих пір не знають, що таке скріншот, і для чого його робити. Роблячи скріншот, ви можете відобразити все, що в даний момент часу видно на екрані, тобто зробити його фото. Це вкрай зручно, щоб показати вашому співрозмовнику в месенджерах, які дії ви робите, що зараз бачите на екрані вашого пристрою. Крім того, після створення знімка, з’являється можливість його перегляду, редагування і пересилання іншим людям. Це також дуже зручно для додатків, де немає функції зберігати фото, таких як Instagram, наприклад. Знімок екрану смартфона дає вам можливість фотографувати такі зображення.

Сучасні смартфони без жодних зусиль роблять скріни, але способи зробити такі фото варіюються, в залежності від виробника пристрою і операційних систем, на них встановлених. Далі ми розглянемо варіанти, як зробити скріншот екрану для Андроїд.

Як зробити скрін на телефоні

Як зробити скрін на телефоні

Різноманітність моделей девайсів на Android, а також велика кількість варіацій прошивок, створює деякі незручності користувачам. Справа в тому, що немає одного єдиного способу як зробити скріншот на смартфоні. Так, наприклад, для моделей, які працюють на операційній системі Андроїд 4.0 і вище, є штатна функція створення знімків екрану. Робиться вона за допомогою одночасного утримання двох кнопок. Одна з них, кнопка Додому, друга – зниження рівня звукових сигналів. Утримуючи 1-2 секунди ці кнопки, ви почуєте характерний звук спрацьовування затвора фотоапарата і побачите посвітлення екрану на частку секунди. Це буде свідченням того, що ваш принтскрін на Андроїд створений і збережений. Тепер ви можете його змінювати на будь-який лад, пересилати або ж видалити. Також, ви можете без труднощів переправити отримане зображення на інші девайси, будь то персональний комп’ютер або ноутбук за допомогою кабелю, або встановивши бездротове з’єднання.

Для тих, хто використовує Андроїд 4.0 +, існує додатковий варіант, як зробити принтскрін на телефоні. У той момент, коли вам потрібно зафіксувати те, що показує ваш екран, просто затисніть кнопку виключення пристрою. Як відомо, в результаті з’явиться короткий меню з можливими діями:

 • Вимкнення пристрою;
 • Перезавантаження;
 • Активація режиму Політ;
 • Створення скріну екрану.

Ось останній пункт і створений для того, щоб зробити заповітний скріншот.

Як зробити скріншот на планшеті

 Як зробити скріншот на планшеті

Планшети, так само як і смартфони користуються все більшою популярністю серед бізнесменів і працівників офісної сфери. З цієї причини, створення скрінів на планшеті є невід’ємною частиною робочого процесу. У більшості випадків, підходять варіанти, описані вище. Але для телефонів і планшетів бренду Samsung такі дії можуть дещо відрізнятися. Існує кілька способів, кожен з яких призведе до бажаного результату. А який з них вибрати, вибирати Вам.

Спосіб №1

Щоб зробити знімок екрану Андроїд, потрібно одночасно затиснути дві клавіші. Перша – це кнопка згортання вікон, або по-іншому, кнопка Додому. Друга – кнопка живлення. Після успішного створення скріну в рядку стану з’явиться іконка, що підтверджує, що знімок зроблений. Важливо відзначити, що затискати кнопки надовго або тиснути на них несамовито, не потрібно. Звичайного дотику на одну-дві секунди буде цілком достатньо.

Спосіб №2

Другий спосіб буде відмінно застосовуватися на тих Андроїд пристроях, де немає кнопки згортання всіх вікон – наприклад, на планшеті Galaxy Tab 2. Замість кнопки Додому, затисніть кнопку зниження гучності + кнопку вимкнення пристрою. Отриманий результат збережеться на телефон або планшет, про що ви отримаєте повідомлення, як і в попередньому випадку.

Спосіб №3

Якщо все ще шукаєте, як зробити скрін на Андроїд, ось вам третій метод, який відмінно підійде для більш ранніх модифікацій пристроїв. Тут теж потрібно натискання двох кнопок, але це будуть кнопки згортання вікон і назад. Знову ж, позитивний результат відобразиться у вигляді іконки в верхній частині монітора.

Спосіб №4

Якщо всі перераховані вище способи не дали бажаного результату, ось ще один варіант, щоб зрозуміти, як зробити скрін на планшеті. Слід зазначити, що він підходить переважно для флагманських моделей. Для цього потрібно перейти в меню і зробити наступне:

 1. Перейти в розділ налаштувань;
 2. Вибираєте Додаткові функції;
 3. Знайдіть Управління долонею (в залежності від моделі, може називатися регулювання жестами, допоміжні параметри та ін);
 4. Активуйте опцію створення знімка долонею;
 5. Проводьте долонею по екрану від однієї сторони до іншої і отримуйте знімок екрану.

Як переглянути скріншот

Після того, як ви зробили знімок екрану, швидше за все, його потрібно переглянути, відредагувати або між іншими користувачами.

Як відкрити останній скріншот

 1. Відкрийте меню повідомлень, зробивши свайп вниз;
 2. Ви побачите повідомлення про те, що скріншот збережений. Натисніть на нього.

Як подивитися всі скріншоти

На пристроях, що працюють на Android 4.4 і нижче:

 1. В Галереї виберіть Альбоми;
 2. В Альбомі виберіть Скріншоти.

На пристроях, що працюють на Android 5.0 і вище:

 1. Відкрийте програму Фото і зайдіть в його меню;
 2. Виберіть На пристрої > Скріншоти.

Що робити, якщо жоден спосіб не підходить

Ви дізналися, як зробити скріншот на телефоні, однак, жоден із запропонованих варіантів вам не допоміг, і ви так і не сфотографували екран телефону або планшета. Може бути кілька причин, чому це не вдалося:

 • Ви тримали затиснутими клавіші занадто мало. Спробуйте збільшити час натискання двох кнопок.
 • На смартфоні або планшеті встановлена ​​неоригінальна прошивка. Крім неможливості зробити скріншот, у вас може бути ще маса проблем з пристроєм. Тому, важливо поставити оригінальну прошивку. Спробуйте звернутися в сервісний центр виробника вашего девайса.
 • Цей пристрій підробка. Такі випадки теж трапляються, і на підроблених смартфонах і планшетах багато функцій працюють некоректно, або зовсім не працюють.

Знання того, як робити скріншоти на Андроїд допоможуть вам більш ефективно користуватися планшетом або смартфоном, як в робочих, так і розважальних цілях. Більше немає необхідності збирати величезні колекції зображень, в будь-який момент можна зробити фото екрану пристрою, відредагувати його і відправити друзям або колегам.

66858 0 cookie-check Як зробити скріншот на Андроїд

Читайте також:

Не працює тачпад на ноутбуці, як усунути проблему?
Не працює тачпад на ноутбуці, як усунути проблему?
02 Січня, 2019, 09:20 9196 10
Ноутбук став невід’ємною частиною повсякденного життя. Він допомагає в роботі, навчанні, відпочинку. Крім портативності й мобільності його відмінністю є наявність тачпада замість звичної мишки, як...
Смотреть результаты
Як підключити принтер
Як підключити принтер
Принтер давно вийшов з розряду офісного обладнання, складного для підключення, коли потрібно викликати фахівця в цій галузі. У статті розглянемо, як підключити принтер комп’ютера, до...
Смотреть результаты
TLC, MLC або 3D V-NAND – який тип пам’яті SSD вибрати?
TLC, MLC або 3D V-NAND - який тип пам'яті SSD вибрати?
Вартість твердотільних носіїв визначається продуктивністю, об’ємом пам’яті і кількістю допустимих циклів перезаписуваної інформації. Всі технічні характеристики залежать від типу пам’яті SSD. Розглянемо, які види флеш-пам’яті...
Смотреть результаты