search
Підписатися

logo

Як зробити морозиво вдома | Готуємо в морожениці Kenwood IM280 і без

01 Травня, 2019, 06:58 6

Зміст:

  1. Найпростіший рецепт морозива без спеціальних пристроїв
  2. Огляд виготовлення морозива Kenwood IM280
  3. Готуємо за допомогою чудо-техніки

Найпростіший рецепт морозива без спеціальних пристроїв

Ми знайшли легкий і хитрий рецепт – без додавання сирих яєць, виснажливого перемішування морозива протягом чотирьох або навіть більше годин. Отже, знадобиться всього 3 інгредієнта: вершки від 25 до 33 відсотків жирності (550 мілілітрів), желатин (7 грамів) і згущене молоко (170 грамом). Приступимо. Розчиняємо желатин дуже невеликою кількістю води, збиваємо вершки зі згущеним молоком і поступово додаємо желатин.

У процесі готування

Все готово! Ставимо морозиво в морозильну камеру на 5 годин, причому перемішувати отриману суміш не потрібно, чекаємо готовності і дегустуємо!

Огляд виготовлення морозива Kenwood IM280

Тепер переходимо до морожениці. Це компактна конструкція розмірами 245х235х230 мм, напівавтоматична, дозволяє за один робочий цикл готувати до 1.5 л морозива. Виріб виконаний в привабливому дизайні, з якісного пластику і нержавіючої сталі, з добре продуманими деталями. Модель виглядає акуратно і досить компактно, навіть на маленькій кухні не займає багато місця.

Морожениця Kenwood IM280

Чаша на півтора літра має спеціальне захисне покриття від налипання морозива в процесі приготування. У ній немає нічого, що змусить напружуватися, – ні таймера, ні додаткових функцій або звукових сигналів. Все дуже просто. Всього одна кнопка включити і вимкнути.

Перед початком приготування морозива чашу необхідно потримати в морозильній камері від 12-ти до 24-х годин. Принцип роботи дуже простий. Вставляємо заморожену чашу назад, закриваємо кришкою і включаємо.

Готуємо за допомогою чудо-техніки

Книга рецептів пропонує великий вибір різного за смаком морозива. Виберемо, наприклад, бананове. Нам знадобиться 1 банан, 250 мілілітрів молока, 125 мілілітрів вершків жирністю більше 30-ти відсотків, цукрової пудри 75 грамів. Всі інгредієнти збиваємо міксером або в блендері, поступово додаємо в мороженицю.

Також в процесі приготування

Через 30-40 хвилин буде готове бананове морозиво – ніжне і дуже смачне. А як поживає наше перше морозиво в холодильнику? До нього повертаємося через 5 годин і бачимо, що воно занадто замерзле. Втім, це на любителя. За смаком – звичайне вершкове морозиво, в міру солодке.

Морозиво, приготоване вручну

Кожній господині, безумовно, сподобається один з цих варіантів приготування морозива, який має свої плюси. Експериментуйте, насолоджуйтеся вкусняшками і не забувайте підписуватися на канал. Підписуйтесь на наш Telegram – канал, щоб не пропускати нові цікаві рецепти.

77980 0 cookie-check Як зробити морозиво вдома | Готуємо в морожениці Kenwood IM280 і без

Читайте також: