search
Підписатися

logo

Як занести номер у чорний список на Android та iOS

29 Січня, 2019, 10:32 10

Зміст:

 1. Як занести номер у чорний список на Android
 2. Управління небажаними викликами в гаджетах Samsung
 3. ЧС в смартфонах HTC, LG, Meizu і Xiaomi
 4. Налаштування в iPhone
 5. Додатки для блокування номерів
 6. Як видалити номер з чорного списку

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

Люди витрачають на телефонні розмови по декілька годин кожного дня. Але не всі дзвінки можуть приносити радість. Нав’язливість деяких людей може засмутити, сильно потріпати нерви і навіть налякати. Щоб дзвінки від певної людини не доходили до адресата, треба додати номер до чорного списку. Ця опція дозволяє заблокувати дзвінки та SMS від конкретного абонента. Вона вбудована як в смартфони на Android, так і в iPhone.

Додати номер до чорного списку

Для внесення абонента в перелік небажаних викликів можна скористатися функціями ОС, спеціальними додатками і послугою оператора Вашого мобільного зв’язку. Усі способи ми детально розберемо в нашому блозі.

Блокування контактів – не складна процедура. З нею впорається будь-який юзер. Активація функції ЧС не займе багато часу. Вже через пару хвилин Вас не зможуть потривожити неприємні люди.

Як занести номер у чорний список на Android

Переважна більшість смартфонів і планшетів працює саме на цій операційній системі. Популярність ПЗ обумовлена вільним доступом до сервісів та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Попри зручність ОС багато виробників гаджетів на основі Android розробляють власні оболонки. Вони розрізняються зовнішнім виглядом меню та функціоналом. Найпростіше активувати функцію заборони на виклики на чистому Android. На такому ПЗ працюють девайси Motorola та Nexus.

Занести в чорний список

Заборонити виклики можна двома способами. Перший:

 1. Увійдіть до меню “Телефон”.
 2. Натисніть на напис “Журнал дзвінків” (“Журнали”).
 3. На пару секунд натисніть пальцем на небажане ім’я. Відкриється меню, в якому треба вибрати пункт “Заблокувати”. З’явиться нове вікно. У ньому можна вибрати “Повідомити про спам”. Треба просто поставити галочку в потрібному місці. Далі знову оберіть пункт “Заблокувати”.

Другий спосіб, за допомогою якого можна занести в чорний список, також не викликає особливих труднощів. У правому верхньому кутку вкладки “Телефон” треба вибрати меню. Воно позначене трьома крапками. Зайдіть в налаштування. У них є пункт під назвою “Блокування викликів”. Тут можна увімкнути заборону на вхідні дзвінки та повідомлення від певної людини. При цьому у неї не виникнуть підозри про те, що вона заблокована. Абонент чутиме довгі гудки, виклик йтиме, але до Вас він доходити не буде.

У деяких оболонок відомого ПО процедура може бути трохи іншою. Нижче розберемо девайси найвідоміших брендів.

Управління небажаними викликами в гаджетах Samsung

Південнокорейська компанія – один з лідерів на ринку мобільних гаджетів. Бренд розробив власну оболонку для Android. Щоб увімкнути функцію заборони на смартфоні Samsung, треба здолати наступні кроки:

 1. Відкрийте меню “Телефон”.
 2. Знайдіть номер, від якого треба позбутися.
 3. Оберіть пункт “Опції”. Вони знаходяться вгорі справа.
 4. Зайдіть до “Налаштувань викликів”.
 5. Увімкніть шукану функцію.

Блокування викликів на Samsung

У смартфонах Samsung дуже зручно працювати з переліком небажаних контактів. У налаштуваннях викликів можна тапнути по пункту “Блокування викликів”. Тут Ви зможете управляти своїм ЧС. У перелік легко додавати нових абонентів. Більше настирні люди Вас не будуть турбувати.

ЧС в смартфонах HTC, LG, Meizu і Xiaomi

У девайсі від HTC Вам треба натиснути пальцем на потрібний абонент на пару секунд. З’явиться меню, в якому треба вибрати відповідний пункт і підтвердити дію, натиснувши на напис: “Ок”.

У гаджетах LG треба відкрити “Телефон”, зайти в додаткове меню (для цього треба тапнути по трьох крапках угорі справа). Далі увійдіть до налаштувань і оберіть пункт “Відхилення викликів”. Потім треба вибрати рядок “Відхиляти виклики”. Сюди треба внести номери, від яких не хочете чути дзвінки. Більше людина Вас не буде турбувати.

У девайсах Meizu треба відкрити телефонну книгу та увійти до вікна “Набір номера”. Відкрийте контакт. Номери позначені стрілками в кружечках. У меню, яке відкрилося, слід вибрати пункт, пов’язаний із занесенням до ЧС.

У гаджетів Meizu передбачений ще один спосіб. Знайдіть у меню пункт “Безпека”. Зайдіть до вкладки “Спам-безпека”. Тут треба вибрати пункт – “Додаткове меню”. Далі Вам треба увійти до налаштувань ЧС. Там буде потрібний Вам пункт.

Розглянемо, як занести контакт у чорний список в гаджеті Xiaomi:

 1. Зайдіть до “Журналу викликів”. Він помічений зеленим кружечком з білою трубкою всередині.

 Як занести контакт у чорний список

 1. Далі Вам треба зайти в розширене меню. Його значок розташований у нижньому лівому кутку і позначений трьома горизонтальними смужками.

Блокування викликів на Xiaomi

 1. Оберіть пункт “Антиспам”.

Чорний список контактів

 1. Тут і буде потрібна нам функція. Натисніть на неї.

Додати номер у чорний список Xiaomi

 1. У вікні, яке відкрилося, можна додати абонента.

Блокування номерів

Налаштування в iPhone

У пристроях, які працюють на iOS, передбачено декілька опцій, пов’язаних з блокуванням абонентів. Ви можете активувати чорний список контактів та увімкнути фільтрацію iMassage. Крім того, Ви можете поскаржитися на SMS.

Внесення в ЧС доступно в меню “Телефон” і програмі “FaceTime”. У обох випадках Вам треба вибрати пункт “Недавні”, тапнути по значку інформації абонента, прокрутити вниз та увімкнути потрібну опцію.

Блокування номерів в iPhone

Заборона на повідомлення виконується аналогічним чином у відповідному меню. Ви не отримуватимете виклики та повідомлення. Заблокований абонент навіть не буде здогадуватися про це. Як бачите, нічого складного!

Додатки для блокування номерів і послуга оператора

Найпопулярніші програми:

 • Number. Цей сервіс призначений не лише для заборони викликів від небажаного абонента. Додаток також попереджає про повідомлення, які викликають підозри.
 • Блокувальник дзвінків. Простий сервіс з безкоштовними функціями.
 • Чорний список. Зручна програма для управління ЧС.

Блокування номерів за допомогою додатка

Існують інші програми. Усіх їх об’єднують такі переваги, як зручний інтерфейс, широкий функціонал і безкоштовний доступ. Сервіси працюють за принципом не повідомлення про вхідний дзвінок або SMS. При цьому людина, яка Вам дзвонить, отримує сигнали “Зайнято”. Додаток доцільно встановити, якщо Ви не можете скористатися опцією, вбудованою в смартфон, або Вам треба більше функцій.

Послугу блокування надають усі відомі українські оператори. Цей метод ефективніший. Виконується повне блокування. Людина, яка Вам дзвонить, думатиме, що Ваш смартфон вимкнений або знаходиться поза зоною доступу мережі. Деякі оператори пропонують варіант “Зайнято”. Детальніше про послугу можна дізнатися, подзвонивши на короткий номер оператора. Також можна скористатися додатком. Варто мати на увазі, що послуга блокування платна.

Блокування викликів за допомогою операторів

Як видалити номер з чорного списку

Алгоритм розблокування залежить від методу, яким Ви користувалися, щоб активувати функції ЧС:

 • Якщо Ви користувалися засобами ОС, увійдіть до меню. Потім потрібно видалити абонента з переліку заблокованих викликів.
 • При використанні додатка увійдіть до нього і вимкніть функцію.
 • У тих випадках, коли зверталися за допомогою оператора, треба увійти до особистого кабінету або додатка, тапнути по пункту “Прибрати” або “Видалити”. Можна подзвонити операторові.

Як видалити номер з чорного списку

Як підсумок: Користуватися опцією блокування легко і зручно. Вона доступна навіть в старих моделях гаджетів. З нею впорається будь-який користувач. Оператори пропонують відповідні послуги, а розробники – великий вибір спеціальних програм. Якщо знаєте інші способи або залишилися питання, пишіть у коментарях.

68790 0 cookie-check Як занести номер у чорний список на Android та iOS

Читайте також:

Як вибрати валізу на колесах: поради для мандрівників
Як вибрати валізу на колесах: поради для мандрівників
29 Січня, 2019, 10:03 2816 10
Зміст: Матеріал – ключовий параметр вибору валізи Розмір має значення Колеса крутяться… Розширюваність, безпека та ручки Якої фірми валізу краще обрати Корисні лайфхаки Підписуйтеся на...
Смотреть результаты
Як підвищити продуктивність ноутбука
Як підвищити продуктивність ноутбука
Кожен власник гаджета рано чи пізно стикається з тим, що продуктивність ноутбука падає. Це може виражатися в довгому завантаженні під час включення, появі зайвого шуму...
Смотреть результаты
Що краще – відпарювач чи парогенератор? Корисні поради для господині
Що краще - відпарювач чи парогенератор? Корисні поради для господині
Як вибрати відпарювач для одягу? Що краще купити – відпарювач чи праску з парогенератором? Яка між ними різниця, і чим вони взагалі один від одного...
Смотреть результаты