search
Підписатися

logo

Як відновити закриті вкладки в браузері — Chrome, Mozilla, Microsoft Edge, Safari та Opera

22 Лютого, 2024, 04:31 0

Кожен із нас іноді випадково закриває необхідну вкладку в браузері, а то й не одну. А як її відновити? У всіх браузерах є вбудовані інструменти для відновлення закритих вкладок. В одних вони більше зручніші, в інших — менш. Десь вони знаходяться просто перед очима, а десь їх треба трішечки пошукати, щоби скористатися. Але вони є, і вони працюють.

Ноутбук ігровий Lenovo LOQ 15IAX9I (83FQ002ERA) Luna Grey

34999 грн

Купити

Ноутбук ігровий Acer Nitro 5 AN515-58 (NH.QFHEU.004) Obsidian Black

35999 грн

Купити

Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ755 Mixed Black

20999 грн

Купити

Отже, сьогодні Блог КОМФІ підготував для тебе невелику шпаргалку, в якій ми розповімо, як відновити закриті вкладки в браузері: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari та Opera на комп’ютерах Apple та збірках, що працюють під Windows. Зберігай собі, щоби не забути! 😉

Це цікаво: Зарядка USB Type-C — як працює і що може? Дізнайтеся більше про корисну технологію!

Як відновити вкладки в Google Chrome

У браузері Google Chrome можна відновити закриті вкладки кількома способами. А ще його функціонал дозволяє повністю відновити закрите вікно з усім вмістом. Як це зробити?

Google Chrome

 • Використовуємо гарячі кнопки. Найпростіший спосіб відновити випадково закриту вкладку в Хромі — це натиснути комбінацію Ctrl+Shift+T (на ПК під Windows) або Command+Shift+T (на ПК під Mac). Це автоматично відновить одну вкладку, що була закрита останньою. Відповідно, якщо ти натиснеш цю комбінацію кнопок кілька разів, ти відновиш кілька закритих вкладок або вікон — вони з’являтимуться у зворотному порядку, тобто за хронологією від останньої закритої до першої.
 • За допомогою меню історії. Натискаємо праворуч вгорі на три крапки і вибираємо пункт «Історія» — тут ти побачиш усі свої закриті вкладки та вікна. Викликати це меню можна також комбінацією клавіш Ctrl+H під Windows або Command+Y, якщо комп’ютер працює під ОС Mac.
 • Кліком по панелі вкладок. Ну а це найпростіший спосіб, особливо якщо потрібно швидко відновити вікно, яке було закрите раніше. Клацни правою кнопкою миші по панелі вкладок десь по порожньому місцю, і в тебе відкриється невеличке меню, в якому ти побачиш пункт «Відкрити закрите вікно». Натискаєш на нього, і все відновлюється.

Блог КОМФІ рекомендує: А хочеш купити новий комп’ютер чи ноутбук? У КОМФІ на тебе чекає великий вибір як ноутів, так і вже повністю готових системних блоків. А ще, якщо ти хочеш просто оновити свій комп’ютер, то обов’язково зазирни до розділу Комплектуючі для ПК — там ти знайдеш безліч різних моделей плат, пам’яті, накопичувачів та інших компонентів за відмінними цінами. Великий вибір для крутих збірок! 😉

Як відновити вкладки у Mozilla Firefox

У Mozilla Firefox принцип відновлення закритих вкладок приблизно такий самий, а в чомусь навіть трохи зручніший. До речі, деякий час тому у «Фаєрфоксі» з’явилася навіть спеціальна кнопка швидкого доступу для керування історією та вкладками — вона розташована ліворуч угорі, перед усіма відкритими вкладками цього браузера.

 • Використовуємо гарячі кнопки. Тут працюють ті самі комбінації: Ctrl+Shift+T (для Windows) і Command+Shift+T (для Mac), котрі відкривають останню закриту вкладку після кожного натискання.
 • За допомогою меню історії. Натискаємо на кнопку із трьома смужками праворуч вгорі й вибираємо пункт «Журнал». І тут є дві окремі менюшки. Одна відновлює вкладки, інша — вікна. Дуже зручно.
 • Через спеціальну кнопку. Як ми вже сказали, зліва вгорі розташована спеціальна кнопка, яка дозволяє подивитися нещодавню історію по вікнах та пристроях. Вона показує інформацію про відкриті й переглянуті вкладки, про вже закриті та навіть про ті, що були відкриті в браузері Mozilla Firefox під твоїм обліковим записом, але на інших пристроях.

Може стати в нагоді: Охолоджувальна підставка під ноутбук — навіщо потрібна і як вибрати?

Як відновити вкладки в Microsoft Edge

Якщо ти користуєшся браузером Microsoft Edge, то відновити в ньому помилково закриті вкладки та вікна можна за тим самими принципом. Тут працюють як гарячі клавіші — ті ж комбінації, що і в інших браузерах, а також меню журналу та клік по панелі вкладок.

 • Використовуємо гарячі клавіші. Для системи під керуванням Windows натискаємо Ctrl+Shift+T, а для Mac — Command+Shift+T. Кожне таке натискання відновлюватиме одну попередню вкладку.
 • За допомогою меню історії. Натискаємо на три крапки праворуч угорі і вибираємо «Журнал», а далі відкриваємо та відновлюємо з нього все те, що потрібно.
 • Кліком по панелі вкладок. Правою кнопкою миші жмякаємо по вільному місцю на панелі вкладок або на будь-яку вкладку із вже відкритих — відкриється спеціальне віконце з різними опціями. Вибираємо пункт «Повторно відкрити закриту вкладку» або те, що там нам потрібно.

Як відновити закриті вкладки в Safari

Яблучний браузер Safari також дозволяє відновити закриті вкладки у різний спосіб. Ось три варіанти, як це зробити:

 • Використовуємо гарячі клавіші. Для цього можна використовувати ту ж саму комбінацію клавіш, що і в інших браузерах, тобто Command+Shift+T. Або ж можна просто натиснути комбінацію, яка скасовує попередню дію — Command+Z. І так, вона тут теж відмінно спрацює.
 • За допомогою меню історії. Заходимо в меню «Історія» і вручну вибираємо пункт «Відкрити останню закриту вкладку» — стільки разів, скільки вкладок потрібно відновити.
 • Кліком по панелі вкладок. Правою кнопкою миші натисніть на кнопку із плюсиком, яка зазвичай відкриває нову вкладку — якщо натиснути на неї саме ПКМ, то розгорнеться контекстне меню з пунктами, що дозволяють відновити закриті раніше вкладки.

Дізнайтесь більше:Вай фай роутер — як правильно встановити у квартирі?;

Як відновити закриті вкладки в Opera

Такий принцип відновлення випадково закритого працює і з «Оперою». Отже, щоби відновити випадково закриті вкладки в Opera, ти можеш скористатися такими способами:

 • Використовуємо гарячі клавіші. Комбінації ті самі: Ctrl+Shift+T для Windows або Command+Shift+T для Mac. Одне натискання відновить одну вкладку, тож тикаємо стільки разів, скільки потрібно.
 • За допомогою меню історії. Тицяємо на іконку «Опери» праворуч угорі вікна і натискаємо «Історія» — звідси ти можеш витягнути будь-яку потрібну вкладку з нещодавно закритих. А якщо в тебе випадково закрилося прямо все вікно, то тут же ти зможеш відновити і його — з усіма вкладками, що висіли в ньому.
 • Кліком по панелі вкладок. Правою кнопкою миші натискаємо будь-яку вкладку або на вільне поле вгорі навколо неї. Це викликає контекстне меню з опцією відкриття закритих вкладок, за допомогою якого ти можеш відновити все, що тобі потрібно.

Як бачиш, навіть якщо ти закрив не просто потрібну вкладку, а ціле вікно з купою потрібних тобі сторінок, то не все втрачено — відновити це теж можна. Так, деякі браузери дозволяють повернути закрите вікно буквально одним клацанням мишки, а з іншими доведеться трохи повозитися, витягуючи потрібні сторінки по одній. Але результат все одно буде таким, як тобі потрібно, ти все зможеш відновити.

130978 0 cookie-check Як відновити закриті вкладки в браузері — Chrome, Mozilla, Microsoft Edge, Safari та Opera

Читайте також:

Телевізори для кіно, геймінгу та спорту — топ крутих моделей від бренду TCL
Телевізори для кіно, геймінгу та спорту — топ крутих моделей від бренду TCL
14 Лютого, 2024, 03:51 909
Не знаєш, що подарувати близькій людині на найближчу святкову дату? Тоді як щодо… телевізора? Так-так, адже хороший телевізор цілком може стати просто чудовим подарунком, особливо...
Смотреть результаты
Що подарувати на 14 лютого — 6 відмінних ідей крутих подарунків
Що подарувати на 14 лютого — 6 відмінних ідей крутих подарунків
Наближається День святого Валентина, а це означає, що настав час обирати подарунки для своїх коханих та близьких. А що можна подарувати на 14 лютого? Варіантів...
Смотреть результаты
7 речей, які не можна залишати в машині на морозі
7 речей, які не можна залишати в машині на морозі
Зимовий сезон приносить із собою не тільки красиві пейзажі та святковий настрій, але й специфічні виклики для власників автомобілів. Водії часто лишають різноманітні предмети в...
Смотреть результаты