search
Підписатися

logo

Вай фай роутер – як правильно встановити у квартирі?

27 Вересня, 2023, 08:09 0

роутер для дома

Сьогодні, мабуть, кожен власник сучасного пристрою має девайс для дому, який дає змогу отримати доступ до Всесвітньої павутини. Дедалі більше сервісів, програмних забезпечень та гаджетів ефективні в роботі лише після підключення до Інтернету. Саме Wi-Fi-роутер стає у пригоді, коли необхідно одночасно використовувати стаціонарний комп’ютер, смартфон або телевізор. Завдяки маршрутизатору кілька пристроїв будуть підключені до мережі Інтернет, маючи при цьому точку вихідного сигналу від провайдера. Сучасні Wi-fi роутери бувають двох видів:

  • Ethernet. Найпоширеніший варіант серед користувачів. Зазвичай швидкість інтернету залежить від моделі Wi-Fi-адаптера та може сягати 2500 Мбіт/с.
  • LTE. Тут йдеться про мобільний зв’язок 4G. Сигнал підключення до мережі Інтернет відбувається не за допомогою кабелів, а по радіохвилях. Чудовий девайс для тих, хто часто подорожує та має потребу отримати доступ до Всесвітньої павутини де завгодно.

Маршрутизатор інтернет WiFi6 TP-Link Archer AX10

2199 грн

Купити

Маршрутизатор інтернет WiFi5 Xiaomi Mi WiFi Router 4A Global (DVB4230GL)

799 грн

Купити

Маршрутизатор інтернет WiFi5 TP-Link Archer C64

1399 грн

Купити

Стандартний роутер, який можна зустріти майже у кожному домі, має невеликий апаратний блок, антени для передачі Wi-Fi сигналу, блок живлення для підключення до загальної електромережі, патч-корди. Для домашнього використання власники пристрою частіше за все вибирають роутер з протоколом захисту WPA з шифрувальними ключами на 128 біт. Стандартна модель здатна забезпечити мережу для 4 комп’ютерів через провідний зв’язок та близько 8 девайсів, які будуть мати віддалений канал сигналу вай-фай роутера. Де його встановити та як це правильно зробити – розглянемо в нашій статті.

wi-fi роутер

Особливості встановлення роутеру TP-Link для домашнього користування

Для того щоб вибрати місце для вай-фай адаптера, необхідно керуватися декількома правилами. Саме вони будуть впливати на якісне покриття Інтернету та можливість мати високий сигнал у всьому приміщенні.

Маршрутизатор інтернет WiFi4 TP-Link TL-WR841N

749 грн

Купити

Маршрутизатор інтернет WiFi6 Asus RT-AX53U

2399 грн

Купити

Маршрутизатор інтернет WiFi6 TP-Link Archer AX12

1999 грн

Купити

Частіше за все споживачі вибирають для житла двочастотний маршрутизатор, який має дві антени, що добре розповсюджує інтернет-з’єднання на всі гаджети. Встановлення такого роутера для квартири необхідно робити там, де є найменша стіна. Також доречно поставити адаптер далі від металевих конструкцій, армованих дверей і перегородок. До речі, не розміщуйте пристрій для інтернет-з’єднання поруч із дзеркалом, у ванній кімнаті та близько до кухонних електроприладів. Вони будуть створювати перешкоди під час отримання інтернет-сигналу. Вітальня або кабінет буде чудовим рішення для монтажу через те, що саме в цих приміщеннях користувачі частіше за все перебувають. А ще по можливості виберіть центр кімнати, адже сигнал працює за круговим принципом.

Вай-фай роутер найкраще розміщувати на стіні, що спонукає людей використовувати простір раціонально та практично. Також має бути вільний доступ до нього у разі потреби його полагодити або перезавантажити. Після того як ви вибрали модель тп-лінк та його місце встановлення, необхідно під’єднати маршрутизатор до мережі та налаштувати обладнання за допомогою комп’ютера або мобільного телефона.

Маршрутизатор інтернет WiFi6 TP-Link Archer AX23

2199 грн

Купити

Маршрутизатор інтернет WiFi5 Huawei WS5200-23 V3 (Dual-core) White

1499 грн

Купити

Маршрутизатор інтернет WiFi5 TP-Link Archer C80

1799 грн

Купити

Пропонуємо також скористатися корисним лайфхаком, який допоможе вам переконатися у правильності вашого вибору стосовно встановлення вай-фай пристрою. Перед фінальним монтажем завантажте на свій смартфон мобільний додаток Wi-Fi-аналізатор через бібліотеку. Він покаже, що вибране місце забезпечує якісне інтернет-покриття та сигнал поступає по всьому житловому приміщенню. Це дозволить не витрачатися на покупку додаткової точки доступу!

129073 0 cookie-check Вай фай роутер – як правильно встановити у квартирі?

Читайте також:

Комп’ютер – як правильно вибрати ігрову модель?
Комп'ютер - як правильно вибрати ігрову модель?
27 Вересня, 2023, 07:53 616
Для більшості сьогоденних споживачів комп’ютерні ігри – улюблений засіб дозвілля. Вони відкривають різноманітні дивовижні віртуальні світи, даруючи бурхливі емоції. Геймери вибирають категорії за індивідуальними уподобаннями....
Смотреть результаты
Дегідратація (сушіння) продуктів за допомогою духовки
Дегідратація (сушіння) продуктів за допомогою духовки
А ви знаєте, як використовувати духовку для дегідратації продуктів? Наприклад, щоби приготувати смачні м’ясні снеки або ж зробити запас домашніх сухофруктів — корисних, якісних і...
Смотреть результаты
Печінковий торт – страва до свят і не тільки
Печінковий торт – страва до свят і не тільки
Смачна і ситна страва, яку подають переважно на свята, є ніжними коржами на основі печінки, змащеними в класичному варіанті майонезним соусом, хоча є багато варіацій....
Смотреть результаты