search
Підписатися

logo

Як скоротити посилання Гугл: 12 способів

03 Грудня, 2019, 04:04 9

Короткі посилання виглядають привабливо й акуратно. Це важливо для рекламних кампаній, маркетингу та людей, які часто діляться посиланнями, використовують табличні процесори та тексти із хмари.

Із закриттям гуглівського сервісу goo.gl ситуація зі стисканням стала складніше, але існують десятки безкоштовних сервісів з російськомовним інтерфейсом. Вони зрозумілі у використанні, працюють онлайн, і допомагає за пару секунд отримати укорочений URL. Ми зібрали 12 працюючих способів скорочення посилання Гугл і готові поділитися з вами.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал 

Зміст:

  1. Як це працює?
  2. Як користуватися програмами?
  3. Сервіси коротких посилань: ТОП кращих інструментів
  4. Навіщо потрібно вкорочувати адреса?

Як це працює?

Скорочення посилань гугл допомагає зробити доменне посилання коротше (до 20 символів). З огляду на, що стандартні посилання можуть перевищувати 250 символів, користувачі стали використовувати спеціальні інтернет-ресурси для скорочення. Наприклад, займаючись рекламними кампаніями, необхідно, в першу чергу, підвищити впізнаваність сайту, кілометрове посилання не тільки не вселяє довіри, але і виглядає непривабливо, ускладнюючи сприйняття. Після укорочення УРЛ продовжує функціонувати, що дозволяє перевіряти статистику та аналізувати відвідувачів.

Принцип роботи нескладний: URL поміщають у спеціальний рядок одного з сервісів. Він обробляє інформацію та зберігає у себе в базі даних, привласнюючи ключ. Ключ виступає новою адресою посилання. Клікнувши по ньому, користувачі переходять на потрібну сторінку.

Як користуватися програмами?

Інструменти доступні онлайн, багато з них безкоштовні та русифіковані. Потрібна адреса вводиться в спеціальний рядок і через кілька секунд з’являється нове коротке посилання. Також багато хто з цих ресурсів пропонують додатковий набір опцій, що дозволяє проводити різні аналітичні операції, відстежувати статистику та інші параметри.

Ми зібрали найцікавіші та затребувані ресурси, які стали гідною заміною url shortener від Гугл.

Сервіси коротких посилань: ТОП кращих інструментів

u.to

скоротити посилання гугл

Для здійснення операції не потрібна реєстрація. Це зручний і простий сервіс по скороченню посилань до мінімальної довжини. Основні переваги – це мінімалістичний дизайн, який не буде відволікати увагу. Тут немає нічого зайвого, тільки поле для адреси та кнопка. Тим, хто хоче подивитися статистику, потрібно зареєструватись, але якщо просто необхідний стискувач, то це відмінний спосіб вкоротити URL.

bit.ly

 стискувач посилань google

Професійний інструмент, яким користуються великі компанії по всьому світу, серед них PepsiCo та Samsung. Крім обрізання посилання доступний ряд опцій, наприклад, кастомізація url, створення імені посилання, перевірка статистики – це маленький перелік того, що пропонує програма.

Основні функції доступні безкоштовно. Недолік – відсутність русифікації. Цей сервіс підійде скоріше для професійних представників IT-сфери та напрямку маркетингу.

скорочувачі посилань

 Lnnk

Доступний як онлайн-сервіс і браузерні розширення. Крім скорочення звичайних посилань, дозволяє вводити захищені паролем посилання.

Tiny URL

скорочувач посилань

Одна з найстаріших програм з 15-річним стажем. Можливості ресурсу дозволяють кастомізувати URL, додавати браузерні розширення. Реєстрація не буде потрібна, користування інструментами безкоштовне.

Rebrandly

 коротке посилання гугл

Підходить для просунутих користувачів, які займаються просуванням бренду чи сайту. Додаткові інструменти – створення персоналізованих посилань з доменом сайту.

is.gd

скорочення посилань гугл

Прославився завдяки самому зручному інтерфейсу. Ресурс повністю безкоштовний і пропонує стандартний набір інструментів. Тут не потрібно реєструватися для скорочення посилання та перегляду статистики. Додаткова перевага – кастомізація адреси, режим AIP. Головний недолік – відсутність російської локалізації.

Cutt.us

скорочувач посилань

Дозволяє скорочувати два посилання в одному діалоговому вікні, скорочені частини можуть генеруватися автоматично або в ручному режимі. Програма безкоштовна. Незважаючи на олдскульний дизайн, ресурс справляється повністю зі своїм завданням.

tinyurl.com

 короткі посилання

Один з найбільш функціональних і найстаріших сервісів, який почав свою роботу ще у 90-х роках. Великий стаж вказує на надійність і безпеку. Ресурс безкоштовний, тепер не потрібна реєстрація. Додаткові інструменти: кастомізація посилань та установка розширення в браузер, що знімає необхідність щоразу переходити на основний сайт.

ow.ly

коротке посилання

Зручний інструмент для веб-майстрів з інтеграцією Hootsuite. Також буде цікавий для представників сфери соціальних медіа.

Zapier URL Shortener

сервіс коротких посилань

Дозволяє скорочувати посилання не тільки вручну, доступний автоматичний режим після установки необхідних тригерів.

вкоротити посилання гугл

Навіщо потрібно вкорочувати адреса?

  1. Часті пересилання та рекламне просування передбачає передачу URL через банери, електронну пошту або SMS.
  2. Бажання приховати партнерський ідентифікатор.
  3. Поліпшення зорового сприйняття для користувачів.
  4. Перегляд статистики та аналітики.
  5. Читання вголос.
93215 0 cookie-check Як скоротити посилання Гугл: 12 способів

Читайте також:

Як видалити Інтернет Експлорер: 5 способів
Як видалити Інтернет Експлорер: 5 способів
03 Грудня, 2019, 12:21 2473 10
Internet Explorer – браузер від компанії Microsoft, який до 2015 року входив в обов’язковий комплект програм операційної системи Windows. З виходом системи Windows 10 був...
Смотреть результаты
Як прибрати подряпини на машині самостійно. 8 порад
Як прибрати подряпини на машині самостійно. 8 порад
На корпусі кожного автомобіля рано чи пізно з’являються подряпини, відколи. Ви можете бути самим акуратним автолюбителем у всесвіті, але від непередбачених обставин ніхто не застрахований....
Смотреть результаты
Як пройти співбесіду: 10 рекомендацій
Як пройти співбесіду: 10 рекомендацій
Перша співбесіда – відповідальний і найбільш хвилюючий етап пошуку роботи, особливо, якщо це вакансія, про яку ви завжди мріяли. Що говорити на співбесіді? Як підготуватися?...
Смотреть результаты