search
Підписатися

logo

Як перезапустити Айфон

11 Липня, 2019, 05:30 10

Немає гаджета, який не схильний до природного зносу або хоча б рідкісним зависанням, які можуть бути викликані конфліктом додатків, температурними перепадами та інше. Неприємно, коли гаджет, які вже давно більше, ніж засіб зв’язку, позбавляє можливості навіть глянути на час. Як же перезапустити Айфон, щоб він швидко повернувся в стрій? Перше, що спадає на думку – це зняти задню панель пристрою разом з батареєю харчування. Але зробити це швидко не вийде, так як для її зняття знадобиться спеціальний девайс, а також таке аварійне відключення може призвести до більш глобальної поломки. Розглянемо інші варіант перезавантаження пристрою від Apple.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Як перезавантажити Айфон 10
 2. Як перезавантажити Айфон 8
 3. Перезавантаження Айфону 7
 4. Як перезавантажити Айфон 6
 5. Як перезавантажити Айфон 5
 6. Assistive Touch
 7. Як перезавантажити Айфон через комп’ютер

Як перезавантажити Айфон 10

Одна з відмінностей цієї моделі Айфона від, наприклад, серій нижче 7, це відсутність кнопки “Home”. Точніше вона є, але сенсорна, а при підвисанні сенсорної системи гаджета, скористатися їй неможливо. Тоді перезавантаження Iphone виглядає наступним чином:

 1. Натисніть механічну кнопку зменшення гучності на бічній панелі і різко її відпустити.
 2. Натисніть механічну кнопку збільшення гучності і різко її відпустити.
 3. Третім кроком потрібно затиснути на 10-15 секунд кнопку включення Айфона, поки не потемніє екран, повністю не відключиться, і знову не відобразиться знаменитий логотип Apple.

Включення пристрою після перезавантаження Айфон 10 відбувається автоматично.

Як перезавантажити Айфон 8

Моделі Айфона 8 і 8 plus також вже не оснащені механічною кнопкою “Додому”. Так що процес перезавантаження схожий з варіантами для Айфон 10:

 1. Затисніть кнопку на бічній панелі збільшення, а потім і зменшення звуку на кілька секунд і різко відпустіть.
 2. Тепер потрібно затиснути на 10-15 секунд механічну кнопку в бічній панелі “Power”.

Як перезавантажити Айфон 8, 10

Через 10-15 секунд екран потемніє і гаджет відключиться, а через буквально секунду знову включиться і з’явиться логотип “яблука”. Процес завантаження Айфон за часом не повинен тривати довше, ніж при звичайному процесі включення або перезавантаження пристрою.

Перезавантаження Айфон 7

В iPhone 7 вже також не була передбачена механічна кнопка “Home”, але процес перезавантаження при відсутності реакції сенсорного режиму і кнопок на дії користувача, відрізняється від більш нових моделей гаджета. Так, щоб перезавантажити Айфон 7 необхідно:

 1. Одночасно затиснути на 6-10 секунд механічно кнопки регулювання звуку (зменшити або збільшити) в бічній панелі і “Power”.
 2. Через нетривалий час екран гаджета потемніє і відключиться, а ще через кілька секунд на дисплеї з’явиться логотип виробника, і почнеться процес завантаження.

Перезавантаження Айфон 7

Цей спосіб дозволяє примусово перезапустити систему Айфон, але є аварійним перезавантаженням.

Як перезавантажити Айфон 6

Моделі Айфон, випущені до 7 версії, оснащені механічною кнопкою “Додому”, яка бере участь в жорсткому перезавантаженні Iphone. Якщо користувачеві знадобилося аварійне перезавантаження гаджета моделей 6, 6 plus, 6s, 6s plus, тоді зробіть наступне:

 1. Одночасно натисніть кнопки Home і Power і утримуйте їх протягом 10-15 секунд.
 2. Гаджет відключиться повністю, але автоматично не перезавантажиться.
 3. Для включення натисніть кнопку “Power”, як це зазвичай роблять при стандартному включенні гаджета.

Після перезавантаження, якщо зависання пристрою було пов’язано з короткочасним збоєм, Айфон повинен почати працювати в нормальному режимі.

Як перезавантажити Айфон 5

Процес аварійного перезавантаження моделей айфонів 5, 5S, 5C, SE, 4S не вимагає особливих навичок і збігається з включенням гаджета моделей 6, 6 plus, 6s, 6s plus: затискаєте одночасно на 10 секунд кнопки “Додому” і “Включити”, чекаєте відключення гаджета і знову натискаєте кнопку “Включити”.

Как перезагрузить айфон 5

 

Таким способом перезавантаження Айфон 5 краще використовувати в рідкісних випадках, коли сенсорний екран не відповідає на ваші дії. Якщо є можливість краще відмовитися від примусового перезавантаження і скористатися м’яким:

 • Натисніть на кнопку “Power”.
 • На дисплеї з’явиться кнопка “Вимкнути”.
 • Перетягніть повзунок у потрібне положення.

Намагайтеся завжди уникати жорсткого вимикання / перезавантаження гаджета.

Assistive Touch

Скористатися керуванням гаджета за допомогою Assistive Touch можна тільки в разі, коли сенсорний дисплей працює нормально, а перезавантажити гаджет не виходить через вихід з ладу механічних кнопок. Щоб активувати управління за допомогою Assistive Touch зробіть наступне:

 1. Перейдіть в настройках за категоріями: Основні-Універсальний доступ.
 2. У категорії “Універсальний доступ” знайдіть однойменний рядок – Assistive Touch.
 3. Активуйте функцію універсального доступу і управління Айфоном за допомогою жестів, перетягнувши повзунок в положення “Включено”.
 4. Доторкніться в місці, де знаходиться зображення сенсорної кнопки для отримання доступу до функцій управління.
 5. З’явиться невелике меню, де потрібно вибрати розділ “Апарат”.
 6. Далі тривало “тапніте” на розділ “Блокування екрана”.

Перезавантаження через Assistive Touch

 1. Тепер повинні з’явиться кнопки “Вимкнути” і внизу “Скасування”, як у випадку звичайного відключення пристрою через кнопку “Power”.

Тепер залишається перетягнути повзунок  управо і гаджет відключиться.

Як перезавантажити Айфон через комп’ютер

При механічній поломці кнопок гаджета, потрапити всередину системи, а також включити його допоможе підключення пристрою до ноутбука або комп’ютера за допомогою USB дроту. Якщо в Айфоні немає якогось глобального конфлікту, то після завантаження через комп’ютер дайте йому працювати в штатному режимі.

82631 0 cookie-check Як перезапустити Айфон

Читайте також:

Як підключити безпровідні навушники до телефону
Як підключити безпровідні навушники до телефону
11 Липня, 2019, 05:23 7691 9
Провідні навушники мають ряд недоліків: вічно дроти,які заважають, з’їжджаються через них навушники, часті поломки із за заломів шнурів підключення. Куди більш виправдано використання блютуз навушників....
Смотреть результаты
ДБЖ або безперебійник для комп’ютера
ДБЖ або безперебійник для комп'ютера
Одна з причин, по якій горять комплектуючі комп’ютера або інші електротехнічні побутові прилади – це перепади напруги в мережі. У квартирах подається змінний струм напругою...
Смотреть результаты
Розповідаємо про великі діагоналі і сенсорні монітори – кому вони потрібні і що можуть
Розповідаємо про великі діагоналі і сенсорні монітори - кому вони потрібні і що можуть
Техніка з кожним роком стає все більш просунутою, і комп’ютерні монітори в цьому питанні теж не відстають – кожне нове покоління дисплеїв не тільки справно...
Смотреть результаты