12/06/17,

09:57

Як завантажити відео з YouTube

 

Хоча відповідь на це питання багато хто для себе вже знайшов, з кожним роком для нових користувачів він виникає все частіше.

Якщо ви відноситеся  до тих, хто «знав, але забув» або вперше зіткнулися  з необхідністю завантажити відео зі видатного сервісу YouTube, то ця стаття для вас.

 Способи скачування

foto-2

Для початку давайте розберемося якими способами ми взагалі можемо скористатися, щоб завантажити якийсь відеоролик з YouTube. Таких способів 3:

– спеціальні сайти, які генерують посилання на відеоролик;

– розширення для браузера, яке ви встановлюєте, і воно привносить додатковий функціонал на сторінці YouTube;

– Додатки, що встановлюются на PC, Android або iOS.

Додатки, що встановлюються

foto-3

Ми спеціально почали саме з них, бо  вони, на наш погляд, відносяться до найнебажаніших способів скачування відео. Справа в тому, що будь-який «комп’ютерник» розуміє, що справний комп’ютер – це вільний від програм комп’ютер. Тобто, чим більше програм ви встановлюєте на свій комп’ютер, тим повільніше і нестабільно він може працювати. І ви, напевно, це помічали, особливо на повільних комп’ютерах або смартфонах початкового, або середнього рівня. А якщо програма ще й сумнівного призначення (майже всі безкоштовні програми люблять містити в собі різний рекламний і інший код, який, як мінімум, буде нав’язувати вам установки додаткових програм і плагінів, а також встановлювати домашні сторінки в браузері), то краще взагалі, по можливості, триматися від таких подалі.

Але, якщо все ж таки, для зручності, швидкості або з інших причин вам необхідно встановити програму для скачування відео з мережі на комп’ютер, то, хоча б, робіть це з розумом. По-перше, весь час читайте що вам пропонують встановити і прибирайте всі зайві «галочки» зі згод на установки супутніх програм. По-друге, почитайте відгуки про  запропоновану програму в інтернеті, від інших користувачів. Часу ви витратите 5 хвилин, а заощадите, можливо, багато часу і важливу персональну інформацію.

Ось кілька посилань на найбільш популярні програми, на момент написання статті (хочемо звернути увагу, що ми лише надаємо інформацію про існуючі, популярні програми, не будучи їх розробником, тому ніякої відповідальності за них не несемо):

 • Free YouTube Download – Одна з найпопулярніших і зручних програм для PC;
 • YouTube Video Downloader – Дуже легка в освоєнні, безкоштовна програма для PC;
 • SnapTube – Мобільний додаток для Andriod;
 • Watch Later – ще однин зручний додаток для скачування на Andriod
 • Workflow – додаток для iOS, який дозволяє завантажити відео через кнопку «поділитися».

Плагіни і розширення

foto-4

Для тих, хто користується переважно комп’ютером для скачування відео також може сподобається спосіб, при якому в ваш браузер встановлюється спеціальне розширення, яке доповнює інтерфейс браузера. Це дозволяє додати кнопку «скачати» при виявленні потокового відео і вибрати якість, необхідне і доступне відео для скачування. Ось кілька перевірених нами плагінів:

 • – SaveFrom.net – один з найпопулярніших плагінів майже для всіх браузерів, крім Chrome.
 • – Chameleon – аналог для браузера Chrome
 • – FastestTube – ще один зручний плагін для безлічі браузерів

Для встановлення  розширень – перейдіть до відповідного меню вашого браузера і виконайте пошук за назвою серед доступних розширень для установки. Після цього натисніть «встановити» біля обраного плагіна, і він інтегрується в ваш браузер.

Сайти «конвертери»

foto-5

Останній і, швидше за все, найпростіший спосіб, зручний для одиничних завантажень відеороликів, це скопіювати посилання на відеоролик YouTube і вставити його  в форму / поле на спеціальному сайті. Вам буде запропоновано вибрати формат скачування, якість та інші опції, якщо відеоролик буде мати таку можливість. Ось кілька способів і сайтів, де ви можете завантажити вподобане вам відео:

– SaveFrom.net – один з найбільш перевірених і старих сайтів для скачування відео з YouTube. Другий спосіб перейти на цей сайт, це додати букви ss перед словом youtube на посиланні на відео. В результаті у вас повинне вийти таке посилання: https://www.ssyoutube.com/watch?v=dqfv-ipJdME

Після переходу по ньому, ви потрапите, знову ж таки, на savefrom.net, тільки відразу вже на меню скачування вашого ролика. Лише вибираєте знову формат, якість і вперед – можна качати.

За аналогічним принципом працюють і інші онлайн-сервіси, через які можна завантажувати відео. Ось посилання на деякі з них:

 • Getvideo.org
 • ClipConverter.cc
 • Videograbby.com

Всі вони дозволяють швидко і зручно зберегти улюблений відеоролик на ваш комп’ютер. А з урахуванням відсутності необхідності встановлювати будь-які програми, цей спосіб здається нам найбільш рекомендованим, для помірного за інтенсивністю використання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: