search
Підписатися

logo

Як отримати максимум від гри в Assassin’s Creed Odyssey

11 Травня, 2021, 05:20 0

Assassin’s Creed Odyssey — одна з найбільш вдалих ігор серії, одинадцята за рахунком. Ubisoft зробили наголос на історичну достовірність, завдяки чому ви можете мандрувати по світу, який географічно відповідає реальній Греції, побачити пам’ятки, руїни і палаци. Геймплей також досить різноманітний, хоч і не без недоліків. Сьогодні поговоримо саме про те, як отримати максимум від гри, використовуючи запропоновані механіки.

Вибір гілки розвитку

У головного героя три гілки здібностей: воїна з бойовими навичками, мисливця з розвиненим умінням стрільби з лука і ассасіна з підвищеною скритністю. Спокуса прокачувати відразу все велика, але краще зосередитися на одному напрямку, а решту розвивати за залишковим принципом. Гра дозволяє прокачати всі лінії, але обмежує кількість дій на швидких клавішах. Тому в першу чергу приділяйте увагу тим вмінням, які обрали для швидкого доступу.

Проте, можна поєднувати різні стилі гри, про це ми поговоримо нижче. І ви в будь-який момент можете перерозподілити бали здібностей, щоб направити їх на одну з ліній.

Главный герой может быть воином, охотником, ассасином или сочетать в себе все ипостаси

Поєднання клавіш

Не важливо, чи граєте ви на ПК або консолі — для кожної бойової дії буде своя кнопка або клавіша, а частіше їх поєднання. Раджу не нехтувати ними і вивчити не тільки основні дії на кшталт бігу, стрибків, володіння мечем або луком, а й звернути увагу на всілякі комбінації таких дій. Експерименти з різними видами стріл, спеціальні рухи зі списом Леоніда роблять бій видовищним і насиченим.

Коли справляєшся стандартними методами, вивчити новий рух здається мукою: треба запам’ятати потрібні кнопки і застосувати фінт в правильний момент. Мені допомагає відсутність поспіху: якщо хочу вивчити новий рух, то роблю це не безладно, а беру один і пробую застосувати його, доповнивши з тими, які вмію і вже роблю на автоматі. Після того, як новий фокус міцно входить в звичку, доповнюю ще одним. Це важливо для Odyssey, так як крім здібностей на швидких клавішах у вас є ряд базових, які ввімкнено завжди. Однак багато хто ними не користується, тому що не вивчають можливості бойовки. Приділіть час дереву здібностей і вкладці з керуванням.

Не только у самого главного героя, но и у его корабля есть особые возможности, полезные для боя (1)

Збереження

Як і в будь-якій грі, тут важливо зберігатися. Особливо перед боєм або до того, як зайдете в нове місце. Є швидке збереження і повне збереження гри. Не вимикайте гру, поки на екрані крутиться невеликий орнамент, який означає, що збереження в процесі. Тішить те, що прогрес синхронізується з хмарним сервісом, тому ви не втратите файли гри і зможете продовжити з того ж місця, навіть якщо перевстановили систему.

Наголошую на цьому моменті, тому що саме в Assassin’s Creed Odyssey автосейв рідко рятує і вам варто покладатися тільки на ручне збереження.

Ікар

Протагоніста, яким ви граєте, всюди супроводжує крилатий супутник — ручний орел Ікар. Він може бути дуже корисним. Крім синхронізації, яка потрібна по ходу гри, використовуйте Ікара для того, щоб позначити ворогів і скрині на карті. Він може показати місце розташування суперників і необхідних для виконання місії предметів навіть під землею. Тому до того, як зайти в печеру, політайте Ікаром над нею і позначте свою мету. Незамінним орел стає і при бою в фортеці: до того, як сховатися в ній, проведіть розвідку Ікаром, щоб побачити, де розташований сигнальний вогонь і знешкодити його, позначити ворогів, скрині, скарбницю або припаси.

Також орел послужливо може забити перед вами тварину, щоб ви могли отримати з неї ресурси. Але робить це він непередбачувано. Проте, пропустити цей прояв неможливо, так як орел в такі моменти пронизливо кричить і пікірує вниз.

У морі за допомогою Ікара можна побачити, чий корабель пливе попереду, знайти підводні скарби або корисний мотлох. Наприклад, плаваюче дерево оливи, яке можна підібрати.

Якщо просто стояти на місці і не вчиняти дій, орел прилітає на руку Алексіосу або Кассандрі, і вони починають з ним розмовляти, як з хорошим другом. Дуже зворушливо. Також птаха можна підкормити, поки він сидить на руці. Натисніть F на клавіатурі або Y / трикутник на геймпаді, щоб Ікар отримав ласощі.

Благодаря Икару вы можете наблюдать за передвижениями врагов

Ресурси

Основні ресурси, які потрібні завжди — це залізо, м’яка шкіра і дерево оливи. Вони стануть в нагоді для поліпшення зброї та обладунків, розширення можливостей корабля. Чи варто говорити, що купувати їх у ковалів зовсім необов’язково. Ви можете знайти все необхідне під час подорожей і при виконанні завдань. Візьміть в звичку збирати все, що бачите і що доступне для збору. Зайве можна буде продати або розібрати. Поступово це призведе до того, що у вас завжди буде в наявності все необхідне для удосконалення спорядження.

Велику кількість ресурсів також допомагає отримати знищення кораблів в морі: морські битви щедро винагороджуються, особливо якщо не брати кораблі на абордаж, а знищувати їх тараном. Просто розганяйтеся і врізайтеся в корабель поперек, його слабке місце буде підсвічено. Таким чином кількість дерева виросте. Тому обзавестися власним кораблем — «Адрестією» — варто якомога швидше.

Також звертайте увагу на завдання на дошках в містах. Їх виконання дозволить отримати деяку кількість монет, ресурсів і навіть оріхалку. Не обходіть стороною печери: цінні ресурси доступні там у вигляді породи на стінах.

Игра очень зрелищная и радует впечатляющими видами

Спорядження

Купівля спорядження в грі також не має сенсу, тим більше що легендарні обладунки, до яких і варто прагнути, торговці не продають. Зате у них можна купити зовнішні прикраси: наприклад, ваш кінь може виглядати як єдиноріг. Незабутнє видовище.

Кращі обладунки ви можете отримати під час виконання завдань, зняти з полемархів або знайти. Тримайте спорядження в порядку: підвищуйте його у ковалів до потрібного рівня, наносьте гравіювання для поліпшення властивостей. Завдяки цьому ви отримаєте перевагу в бою. Також звертайте увагу на комплекти: кожен дає додаткову здатність, якщо ви носите весь комплект.

Гра дозволяє зберегти поєднання обладунків та зброї у вигляді набору і вам не доведеться кожного разу одягати свого героя наново. Це якраз привід створити різні комплекти спорядження для різних стилів гри — воїна, мисливця і ассасіна, щоб швидко перемикатися між ними.

Є кілька елементів зброї та обладунків, які значно просунуть вас в грі. Наприклад, Фалк Олімпу — легендарний спис, яке можна знайти в палаці Амфітрити на північний схід від острова Тіра. Взагалі підводні скарби в Assassin’s Creed Odyssey мають багато сюрпризів.

У вас может быть несколько боевых комплектов

Основна сюжетна лінія

Гра не вимагає від вас уваги тільки до основної сюжетної лінії, тому для більшої впевненості варто проходити кожне завдання Одіссеї, маючи на рівень-два вище, ніж вказано в завданні. Ви точно будете знати, що запасу потужності вистачить для того, щоб гідно показати себе в битвах і бути досить непомітним в фортецях.

Також спробуйте залишити свого батька в живих, щоб отримати хорошу кінцівку гри.

Особливості завдань

Є дві дії, які можна назвати поганим вибором, коли ви знаходитесь на локації в режимі стелс. Перше — випускати тварин з клітин до того, як ви пішли з локації. Вони обов’язково нападуть на вас і якщо ви це зробите до ліквідації ворогів, то швидше за все виявите себе.

Якщо ви потрапляєте в фортецю, в першу чергу поставте пастку на сигнальний вогонь. Після цього можна спокійно зачищати територію і не боятися, що до воїнів прийде підкріплення. Також раджу забирати зброю зі стійок, коли проходите повз. Нападаючи на вас, солдати часом беруть цю ж зброю і якщо її не буде на стійці, ви отримаєте невелику перевагу.

Розбивати ємності з маслом найкраще палаючими стрілами, вогонь поширюється і на всю територію навколо. Якщо палаючих стріл немає, просто підніміться на якусь із веж, де є палаюче полум’я і вистрілюйте крізь вогонь.

В першу чергу, звичайно ж, варто виконувати завдання, у яких обмежений час і у яких нагородою служить оріхалк.

Во время путешествий вы встретите исторических личностей. Например, Сократа

Підвищення рівня

Вороги смертельного рівня позначаються спеціальною позначкою. Якщо ви розумієте, що варто підвищити рівень або хочете швидко розвинути персонажа, можна скористатися рядом лайфхаків.

Виявлення історичного місця або нової локації дає трохи балів досвіду, тому ви можете наблизитися до підвищення рівня, якщо просто пробіжитеся по знакам питання на карті і відкриєте їх. Надалі це також допоможе швидко переноситися в потрібне місце, так як вони вже будуть позначені.

На дошках є дуже легкі завдання з розряду «принеси-подай», виконання яких також підніме ваш рівень і навіть дасть трохи грошей або ресурсів. Їх можна виконувати по кілька одразу, це не займає багато часу. Як правило, замовник і місце виконання знаходяться в 200-300 метрах один від одного. Іноді вам навіть не потрібно зустрічатися із замовником, просто берете завдання і після виконання гроші і досвід нараховуються автоматично.

Особливо щедро бали нараховуються за дослідження гробниць. Гра заохочує природну цікавість і нагороджує вас за інтерес до проблем жителів і прагнення ретельно вивчити запропоновану територію відкритого світу.

Смело исследуйте мир Одиссеи)

Найманці

Крім Алексіоса / Кассандри, в грі є й інші найманці. Поступово їх треба буде знищити. Є кілька приводів не ігнорувати найманців. Саме у них ви зможете знайти деякі легендарні предмети: зброю і броню. Ліквідація найманця прокачує рівень. Також вдосконалення своїх навичок в індивідуальних боях приведе вас на арену, а битви там — це окреме задоволення.

Раджу вивчати профіль найманця перед нападом на нього: там завжди вказана слабка і сильна сторона. Таким чином ви зможете скоригувати свою тактику ведення бою. І, звичайно, звертайте увагу на рівень противника, він не повинен бути набагато вище вашого.

Вам предстоит сражаться не только с личными врагами, но и примыкать к армиям

Бонус

У Assassin’s Creed Odyssey є фоторежим, який включається поєднанням кнопок L3 + R3 на контролері або F3 на клавіатурі. Крім збереження своїх фото, знаходьте і переглядайте фото інших гравців на інтерактивній карті. Режим перегляду фото можна відключити повністю, включити тільки ваші фото або тільки фото друзів. Використовуйте доступні можливості, щоб отримати ще більше вражень і красивих видів від гри.

115033 0 cookie-check Як отримати максимум від гри в Assassin’s Creed Odyssey

Читайте також:

Zettelkasten — система управління знаннями
Zettelkasten — система управління знаннями
11 Травня, 2021, 03:30 1363
Інформація нічого не варта сама по собі. Гучна заява, але я зараз все поясню. Сьогодні ми можемо отримати інформацію в лічені секунди. Пару кліків мишкою,...
Смотреть результаты
ТОП-7 застосунків для створення нотаток
ТОП-7 застосунків для створення нотаток
Електронні нотатники можуть слугувати просунутою версією паперових конспектів або доповнювати їх. Завдяки сучасним рішенням ви можете зберігати нотатки в будь-якій кількості і користуватися їх перевагами...
Смотреть результаты
Кондиціонер. Чищення перед початком сезону.
Кондиціонер. Чищення перед початком сезону.
Щороку кондиціонери стають дедалі популярнішими, адже цей різновид кліматичної техніки дозволяє не лише підтримувати комфортну температуру та рівень вологості у приміщенні, але й ретельно очищувати...
Смотреть результаты