search
Підписатися

logo

ТОП-7 застосунків для створення нотаток

30 Квітня, 2021, 11:18 0

Електронні нотатники можуть слугувати просунутою версією паперових конспектів або доповнювати їх. Завдяки сучасним рішенням ви можете зберігати нотатки в будь-якій кількості і користуватися їх перевагами незалежно від місцезнаходження. Сьогодні дізнаємося, які кросплатформенні застосунки дозволяють повноцінно працювати з нотатками: створювати, редагувати і оформлювати.

В добірку потрапили застосунки, які доступні на операційних системах Windows, MacOS або Linux, а також мають мобільний застосунок iOS або Android.

 

Google Keep

Застосунок для нотаток, доступний всім, у кого є акаунт Google. Повністю безкоштовний. Ви можете створювати прості текстові нотатки, чек-листи, зберігати картинки. У мобільних версіях є можливість намалювати що-небудь, зберегти нотатку у вигляді скетчу або розпізнати написаний в ній текст.

Можна додати нагадування і навіть вказати місце, в якому воно повинно спрацювати. Коли ви будете проходити повз магазин, підтягнеться визначення місцерозташування і застосунок нагадає, що для цього місця ви створили нагадування. Нотаткою можна поділитися, запросити в неї учасників.

При необхідності ви можете конвертувати нотатку в Google Документ. Також їх можна архівувати, відзначати різними кольорами і ярликами. Завдяки цьому в застосунку зручно сортувати, шукати нотатки і багатьом він дозволяє вести всі побутові питання або слугує сховищем ідей.

Всі ваші нотатки синхронізуються автоматично між пристроями. Є розширення для браузера, що дозволяє зберігати посилання або окремі фрагменти тексту веб-сторінки.

Google Keep — отличное кросс-платформенное приложение

Notion

Завдяки вражаючим функціональним можливостям, Notion залишається одним з кращих рішень для створення нотаток. Ви можете з нуля робити канбан-дошки, бази даних, чек-листи і комбінувати їх між собою. У додатку досить хороший редактор, який дозволяє застосовувати до тексту всі можливості форматування і автоматично розпізнає нумеровані списки або булети.

Також в застосунку зручно писати статті або вести документацію: є можливість позначити фрагмент коду, виділити цитату, переміщати блоки між собою, вставити зображення, документ, створювати примітки, коментарі і посилання.

Є веб-версія, десктоп-застосунки для Windows і Mac, а також мобільний застосунок для iOS і Android. Для персонального використання Notion безкоштовний, є платні розширені функції. Наприклад, можливість запрошувати необмежену кількість гостей для спільного перегляду документів або зберігання історії змін.

Notion — приложение с широкой функциональностью

Evernote

Застосунок, що існує доволі довго і дозволяє створювати нотатки, форматувати їх і групувати в блокноти. Одна з переваг — веб-кліпер, який зберігає повністю текст інтернет-сторінки, очищаючи його від рекламних вставок.

Високого рівня редактор з усіма необхідними функціями: можна вставити малюнок, фрагмент коду, документи з Google Drive, створювати чек-листи і списки.

Базовий набір функцій безкоштовний, преміум-версія також допомагає розпізнавати і зберігати фізичні документи, завдяки чому багато користувачів організовують в Evernote сховище візиток, важливих паперів. Угруповання заміток в блокноти допомагає збирати добірки заміток по темі і швидко знаходити потрібні.

Notion — приложение с широкой функциональностью

Dynalist

Перший аутлайнер в нашій добірці. Дозволяє створити строгу деревоподібну структуру нотаток. Має всі функції хорошого нотатника: дозволяє редагувати текст, складати списки будь-якої вкладеності, переміщати блоки тексту, створювати зворотні посилання. Вміє працювати з фрагментами коду і формулами.

Інтуїтивно зрозуміле управління, будь-якою дією можна управляти за допомогою клавіатури гарячими клавішами. Є функція експорту нотатки в декількох форматах.

Застосунок безкоштовний, є pro-версія, в яку включено інтеграцію з Google-календарем, бекапи в Dropbox або Google Drive, можливість прикріплювати зображення або файли до нотаток, кастомізувати зовнішній вигляд за допомогою CSS.

Notion — приложение с широкой функциональностью

Simplenote

Застосунок в мінімалістичному дизайні, підтримує Markdown і з недавнього часу дозволяє робити посилання на інші нотатки, пов’язуючи їх між собою, що відкриває нові можливості для ведення записів.

Також нотатки можна позначати тегами, закріплювати важливі для швидкого доступу, створювати чек-листи. Ви можете створити публічне посилання на будь-яку нотатку, щоб поділитися нею з іншими, навіть якщо вони не використовують Simplenote. Markdown можна назвати перевагою застосунку, так як він дозволяє використовувати нотатки в будь-якому іншому редакторі і при цьому не обмежує функції форматування.

Є веб-версія, десктоп-застосунки і мобільні версії для всіх платформ. Застосунок повністю безкоштовний.

Simplenote — застосунок з мінімалістичним дизайном і підтримкою Markdown.

OneNote

Застосунок раніше входив до складу Microsoft Office, тепер його можна завантажити окремо і безкоштовно. Дозволяє організувати нотатки в ієрархічному порядку. Підтримує рукописне введення, дозволяє сортувати інформацію за допомогою ярликів, блокнотів, розділів і сторінок. Є веб-кліпер. Підтримує вставку файлів, посилань, математичних формул і аудіокоментарів. Однак частина функцій доступна тільки для преміум-користувачів. Застосунок тісно пов’язаний з сервісами Microsoft, але не обмежує використання тільки в MS-екосистемі.

Є версії для Windows, Mac, для iOS, Android і веб-версія. Синхронізація доступна без обмежень.

Joplin

Нотатник з відкритим кодом, розповсюджується безкоштовно і доступний на всіх платформах. Є веб-кліпер. Підтримує тегування заміток і Markdown-формат.

Нотатки можна як імпортувати в застосунок, так і експортувати. Особливу увагу приділено імпорту з Evernote: на головній сторінці окремо зазначено, що всі позначки, включаючи метадані, збережуться. Є синхронізація з хмарними сховищами. Також функції програми можна розширити за допомогою плагінів.

Simplenote — застосунок з мінімалістичним дизайном і підтримкою Markdown.

114786 0 cookie-check ТОП-7 застосунків для створення нотаток

Читайте також:

Кондиціонер. Чищення перед початком сезону.
Кондиціонер. Чищення перед початком сезону.
21 Квітня, 2021, 12:44 2433
Щороку кондиціонери стають дедалі популярнішими, адже цей різновид кліматичної техніки дозволяє не лише підтримувати комфортну температуру та рівень вологості у приміщенні, але й ретельно очищувати...
Смотреть результаты
Іграшки для творчості дівчаткам — розвиваємо креативність у дитини
Іграшки для творчості дівчаткам — розвиваємо креативність у дитини
Сучасні діти з юного віку активно опановують нові знання, і вже нікого не здивує трирічний малюк, який вивчає іноземну мову, або учень молодших класів, який...
Смотреть результаты
Sony представила Xperia 1 III, Xperia 5 III і Xperia 10 III
Sony представила Xperia 1 III, Xperia 5 III і Xperia 10 III
14 березня Sony провела онлайн-презентацію лінійки смартфонів Xperia 2021 року. Під слоганом «Переосмислення нашого майбутнього за допомогою технологій завтрашнього дня» компанія показала три свіженьких смартфони:...
Смотреть результаты