search
Підписатися

logo

Ідеальний спортивний дует — годинник Huawei Watch Fit та ваги Smart Scale 3

15 Квітня, 2021, 03:27 6594 0

Правильний контроль ваги під час занять спортом та дотримування дієт дуже важливий. Причому йдеться зараз не просто про відстеження зміни загальної маси тіла — правильний підхід до контролю ваги передбачає врахування цілої низки параметрів організму, адже за абсолютно різної комплекції тіла може бути одна й та ж сама вага. Тому, коли програма тренувань та раціон дієтичного харчування складаються з урахуванням всіх основних параметрів організму — від індексу маси тіла до маси скелетних м’язів та відсотка води, результат схуднення буде значно ефективнішим, а організм оздоровиться.

Але як правильно відстежувати та вираховувати всі ці характеристики? Бренд Huawei має рішення! Розумні гаджети, об’єднані високотехнологічною екосистемою Huawei Здоров’я, допомагають своїм власникам ретельно контролювати всі основні параметри свого тіла та динаміку їхніх змін. З такими спортивними кібер-помічниками підтримувати своє тіло у здоровій формі значно простіше та зручніше!

Це цікаво: Цілий день тільки з Huawei. Як живеться в екосистемі китайського бренда?

Розумні гаджети Huawei для спорту та здоров’я

Які розумні гаджети підтримують технології Huawei Здоров’я? Це програмне забезпечення зв’язує носимі мобільні пристрої, наприклад, смарт-годинники та фітнес-браслети Huawei, з розумними вагами Huawei Smart Scale 3. Гаджети точно фіксують будь-які зміни параметрів тіла свого власника, зіставляють їх із попередніми зафіксованими параметрами організму та показують користувачеві корисні рекомендації й важливі попередження.

Екосистема Huawei скрин 1

Наприклад, смарт-годинник Huawei Watch Fit може не лише моніторити кількість кроків, що зроблені упродовж дня, аналізувати інтенсивність проведених тренувань, стежити за пульсом і рівнем насичення крові киснем, контролювати якість сну та вираховувати рівень стресу. На підставі всіх цих та деяких інших даних носимі розумні гаджети бренду не лише допомагають користувачеві підібрати програми тренувань, котрі підходять йому найкраще, а й дуже точно підраховують ефективність виконуваних вправ, надають рекомендації щодо відпочинку та відновлення організму. Такі пристрої стають для своїх власників персональними спортивними консультантами. Спортивний асистент, який завжди на вашому зап’ястку! 😉

Смарт-годинник Huawei Watch Fit

Дізнайтеся більше: Смарт-годинник Huawei Watch Fit — стильний дизайн, крутий функціонал та доступна ціна

Ну а розумні підлогові ваги Huawei Smart Scale 3 не тільки вимірюють вагу — вони вміють аналізувати 11 різних параметрів людського тіла, дуже точно визначаючи будь-які зміни, що з ним відбулися. Розумні ваги Huawei Smart Scale 3 можуть робити докладний аналіз тканин тіла — від індексу його маси та відсотка жирової тканини до швидкості обміну речовин та рівня вісцеральних жирових тканин. І оскільки у процесі підрахунку та аналізу всіх цих параметрів використовуються технології штучного інтелекту, це робить результати вимірювань точними та інформативними, а згенеровані на їх основі рекомендації — по-справжньому корисними для власників такої розумної техніки.

Ваги підлогові Huawei Smart Scale 3

І оскільки ваги Smart Scale 3 обладнані не тільки Bluetooth, але й Wi-Fi модулем, усі отримані під час зважування дані миттєво зберігаються на смартфоні власника. Тобто вам не доведеться кожного разу вручну запускати синхронізацію на своєму смарті — гаджети все будуть робити самостійно. Швидко та зручно.

Екосистема Huawei скрин 2

Huawei Здоров’я — ваш персональний помічник

Ну а далі все рахує додаток Huawei Здоров’я. Його алгоритми можуть дуже точно аналізувати стан організму свого власника на підставі тих даних, котрі фіксуються дуетом із носимого гаджета та розумних ваг. Оперуючи отриманою розгорнутою інформацією, програма Huawei Health підбирає найкращі рекомендації для складання найефективніших програм тренувань та покращення загального фізичного стану тіла.

Екосистема Huawei скрин 3

Також рекомендуємо: Огляд нового роутера WiFi 5 Huawei Mesh WS5800

Додаток зберігає дані про всі зважування, отримані фізичні навантаження та зміни, що відбулися з вагою чи іншими параметрами тіла. Завдяки цьому користувач може бачити всю статистику за різні періоди, контролювати як позитивну, так і негативну динаміку.

ЕкосиЕкосистема Huawei скрин 3стема Huawei скрин 3

Вся інформація, зібрана гаджетами, зберігається в хмарі під особистим обліковим записом Huawei ID. Доступ до неї власник може отримати як із пристроїв, що працюють під управлінням ОС Android, так і з гаджетів під iOS. Це дуже зручно, оскільки ви зможете завжди й всюди мати доступ до всіх своїх даних.

Екосистема Huawei скрин 5

Купити ваги Huawei Smart Scale 3 зі знижкою

Хочете більше уваги приділяти своєму здоров’ю та фізичній формі? Скористайтеся акційною пропозицією від мережі магазинів Comfy та дозвольте розумним гаджетам Huawei подбати про вас!

У період з 15 по 30 квітня 2021 року нашим клієнтам доступні спеціальні знижки. При купівлі спортивного смарт-годинника Huawei Watch Fit ви також зможете купити ваги Huawei Smart Scale 3 з 50% знижкою. Корисний комплект техніки для спорту та здоров’я за вигідною ціною. 😉

Оновіть свої розумні гаджети вигідно та подбайте про своє здоров’я! 🥰

114300 0 cookie-check Ідеальний спортивний дует — годинник Huawei Watch Fit та ваги Smart Scale 3

Читайте також:

Як працює духова шафа, її найкорисніші програми
Як працює духова шафа, її найкорисніші програми
13 Квітня, 2021, 09:28 3404
Духова шафа є своєрідним правонаступником тієї самої печі, яка здавна була розташована в будинках наших бабусь і дідусів. Напевно, саме тому ставлення до духовки у...
Смотреть результаты
Які ігри для PlayStation 5 вийдуть у 2021 році
Які ігри для PlayStation 5 вийдуть у 2021 році
У що можна пограти на консолі PlayStation 5 у 2021 році? Анонсований раніше список ігор, котрі розробники обіцяли адаптувати під PS5, бачили все, але ж душа...
Смотреть результаты
Для ігор, сну і обіймашок: ТОП м’яких іграшок
Для ігор, сну і обіймашок: ТОП м'яких іграшок
Діти обожнюють м’які іграшки. Це безпрограшний варіант подарунка для них. Придумали дещо цікаве і для батьків – практичні м’які іграшки. Наприклад, ті, в яких можна...
Смотреть результаты