search
Підписатися

logo

Біговели — корисні гаджети для прогулянок із дітьми

12 Травня, 2021, 11:54 8385 0

З маленькими дітьми обов’язково потрібно кожного дня ходити на прогулянки, адже і малеча, і дітлахи старшого віку потребують і свіжого повітря, і руху, і спілкування. І тут на допомогу молодим батькам приходять гаджети для прогулянок із дітьми — різні пристосування, що розроблені для зручності та безпеки малюків під час прогулянок та поїздок. Вони можуть бути найрізноманітнішими — від прогулянкових колясок, що призначені для найменших діточок, до спеціальних велосипедів, самокатів та біговелів, котрі створені вже для дітей старшого віку.

І з сьогоднішньої статті Блогу Comfy ви дізнаєтеся більше про такий цікавий різновид дитячого прогулянкового транспорту, як біговели. Що таке біговел, як він працює та взагалі навіщо такий гаджет потрібен дитині? Корисні поради для молодих батьків!

Дитина на біговелі

А ще зазирніть сюди: Чим зайняти дитину, поки працюєш віддалено — поради та ідеї

Чому дитині потрібно гуляти щоденно

Всім відомо про користь прогулянок для дорослих — свіже повітря, заспокійливі пейзажі навколо, неспішна ходьба, що так корисна для серця… Це зрозуміло. Але для дітей прогулянки несуть особливу користь. Активні ігри на свіжому повітрі, біг, катання на біговелах, самокатах, велосипедах та роликах, спілкування з однолітками, нові враження від знайомства з навколишнім світом просто необхідні дитині для правильного фізичного та емоційного розвитку, зміцнення імунітету і, звісно ж, соціалізації.

Прогулянки для малюків

Чому так важливо щодня гуляти з дитиною на вулиці? Чим саме корисні для маленьких дітей такі прогулянки?

 • Під час прогулянки дитина дихає свіжим повітрям, що дуже корисно. Навіть у найчистішій та найохайнішій домівці в повітрі все одно є якась кількість пилу, алергенів та інших не найкорисніших для малюка домішок. А під час прогулянок легені дитини очищаються від домашнього пилу та алергенів, завдяки чому робота легенів та бронхів поліпшується, й організм дитини отримує більше кисню.
 • Ніжачись у променях ласкавого сонечка, малюк отримує вітамін D, який життєво необхідний йому для нормального розвитку та зростання, для відмінного самопочуття і гарного настрою. Ви ж пам’ятаєте, що для процесу засвоєння організмом кальцію вкрай необхідний вітамін D?
 • Чим більше нових місць, людей, птахів, тварин бачить дитина на прогулянці, чим більше яскравих вражень вона від цього отримує, тим більше користі їй приносить побачене. Завдяки всьому цьому стимулюється робота уяви та пам’яті, розширюється кругозір, поліпшується реакція та координація рухів, виробляються навички орієнтування у просторі.
 • Старші діти, які вже можуть самостійно пересуватися, самостійно грати та бігати, під час прогулянок отримують необхідні для правильного зростання, фізичного та розумового розвитку навантаження.
 • Ходьба, біг, їзда на велосипеді та біговелі, катання на самокаті й роликах корисні для правильного розвитку опорно-рухового апарату, зміцнення імунітету та підтримки серцево-судинної системи дитини.
 • Спілкування з однолітками сприяє успішній соціалізації малюка, адже в процесі таких ігор дитина вчиться спілкуватися та заводить нових друзів. А ще ігри сприяють поліпшенню дрібної та великої моторики, відточуванню точності рухів та координації.

Біговел — корисний гаджет для прогулянок із дитиною

Якщо ровери та самокати знайомі та зрозумілі всім, то біговелі не так часто зустрічаються на вулицях. Але що ж це таке? Що являє собою такий гаджет?

Біговел — це особливий тип велосипеда, призначений для дітей у віці від 2 до 5 років. Головна фішка біговелів у тому, що такі пристрої не мають педалей. Тобто дитина сидить на сидінні біговела, міцно тримається за кермо та опирається ніжками на землю, а щоби рухатися, їй потрібно відштовхуватися ногами, як під час ходьби. Виходить, що вона одночасно і сидить, і йде — не дуже швидко, але успішно. 😉

Біговели для малюків

Поступово малюк покращує свою координацію рухів та навички ходьби, тому з часом дитина починає йти, сидячи на біговелі, все швидше, поступово переходячи на біг. Старші діти можуть розганяти такий свій двоколісний транспорт до швидкості бігу, а потім піднімати ніжки, насолоджуючись нетривалою, проте захопливою поїздкою на силі інерції.

Це цікаво: ТОП-6 крутих наборів конструкторів LEGO. Порадуй малюка!

Оскільки малюк набагато менше втомлюється, рухаючись за допомогою біговела, такі гаджети дуже добре використовувати під час спільних із батьками прогулянок — піших або на роверах. Крихітка зможе легко долати разом з вами набагато більші відстані. Її суглоби не перенавантажуватимуться, тому малюка не доведеться постійно брати на ручки.

Чим корисні біговели

Користі від прогулянок із таким різновидом дитячого транспорту насправді дуже багато. До того ж переваги тут є як для дитини, так і для її батьків.

Користь від біговела для дитини:

 • Інтуїтивно малюк вчиться зберігати рівновагу, відточує навички координації рухів і швидкість реакції. Навчившись їздити на біговелі, дитина легко зможе пересісти на справжній ровер.
 • У малюка підвищується самооцінка, оскільки він усвідомлює, що у нього виходить їздити на майже такому ж, як і у старших членів сім’ї, двоколісному транспорті. Він радіє тому, що може рухатися так само швидко, як й інші, що він може це робити самостійно.
 • І, звісно ж, це захоплива розвага для дитини.

Користь від біговела для батьків:

 • Прогулянки з біговелом проходять простіше та комфортніше для всіх членів сім’ї, оскільки з ним навіть маленька дитина може рухатися швидше та довше, що дозволяє не знижувати темп прогулянки майже до нуля.
 • Малюка не потрібно часто брати на руки та нести. Дитинка, звісно ж, ще маленька та не дуже важка, але спина й руки у матусі від цього все одно доволі швидко втомлюються. Й особливо актуально це тим мамам, кому не можна піднімати важкого за медичних показників.
 • Дитина швидше й легше навчиться утримувати рівновагу. Вона впорається з цим завданням майже самостійно!

Прогулянка з дітьми

Який біговел купити дитині

Вибір біговелів дуже великий, тому молоді батьки, які вперше збираються купити біговел для малюка, можуть розгубитися від такого розмаїття моделей. Великі та маленькі, біговели-трансформери, біговели для зовсім малесеньких діточок та схожі на велосипеди моделі для дітлахів старшого віку… Який саме гаджет обрати? Вибір дійсно може бути складним.

Тому Блог Comfy підготував для вас невеличкий топчик цікавих моделей дитячих біговелів, в якому ви знайдете три дійсно крутих варіанти такого дитячого транспорту. Придивіться до цих моделей, і ви обов’язково знайдете серед них ту, що найкраще підійде вашому малюкові! 🤩

1.   Біговел Xiaomi Bebehoo DGN 5-1 Blue

І почнемо ми наше знайомство з дуже крутої моделі біговела для найменших — з Xiaomi Bebehoo DGN 5-1 Blue. Це дитячий біговел-трансформер, призначений для малюків у віці від 2 до 6 років.

Конструкція цього біговела складана, тож вона дозволяє видозмінювати цей гаджет у різні форм-фактори. Біговел Xiaomi Bebehoo DGN 5-1 може бути й балансіровочною машиною для дитини, і ровером — двоколісним або триколісним, і самокатом — також на двох або на трьох колесах. Не дарма ж у нього в назві є маркування 5 в 1!

Беговел Xiaomi Bebehoo DGN 5-1 варіанти

Гаджет дуже міцний та стійкий, зі зручним сидінням, котре можна налаштовувати, регульованою за висотою штангою (3 положення) та кермом, що оснащене м’якими неслизькими ручками. Знімні педалі для ніг надійні та безпечні, а широкі поліуретанові колеса дуже міцні та стійкі, вони не бояться різних дорожніх покриттів та навіть гравійних доріжок.

2.   Біговел Technok Поліцейський мотоцикл

Друга модель біговела, про яку ми сьогодні вам розповімо, особливо сподобається малюкам, котрі обожнюють перегони та машинки. Біговел Technok Поліцейський мотоцикл (5781) не просто стилізований під крутий поліцейський спортбайк — у ньому є різні світлові та звукові ефекти! Щоб активувати їх, малюкові потрібно натискати на кнопочки, розташовані на панелі управління цього біговела.

Рекомендуємо: Набори для ліплення — ТОП ідей розвиваючого подарунка

Переслідувати та затримувати злочинців, патрулювати вулиці? Легко! Або просто весело кататися парковими алеями та дитячим майданчиком на такому чудовому яскравому транспорті? Із задоволенням! На малюка чекає чимало цікавих рольових ігор та чудових пригод!

Конструкція біговела Technok Поліцейський мотоцикл дуже міцна та надійна, зі стійкими колесами. Руків’я керма мають фактурну поверхню, щоби маленькі дитячі долоньки не зісковзували з нього. Малюк легко зможе керувати таким гаджетом самостійно, а для зручного транспортування біговела на його «баку» передбачена міцна ручка, за яку його легко можна переносити з місця на місце. Ця модель призначена для дітей від 3 років та старших.

3.   Біговел Xiaomi 700 Kids Running Bike S1

Ну і третій біговел, про який ми сьогодні розповімо — це ще одна цікава модель від бренда Xiaomi. Біговел Xiaomi 700 Kids Running Bike S1 Yellow виглядає дуже стильно, тому він сподобається не тільки малюкам, але й дітлахам віком 6-7 років.

Рама цієї моделі виготовлена з укріпленого вуглецевим волокном полегшеного алюмінієво-магнієвого сплаву, що робить її неймовірно міцною та легкою. Колеса спицовані, оснащені якісними зносостійкими шинами. А завдяки системі подвійної амортизації, котра ефективно гасить небезпечні для дитячого хребта вібрації, дитині буде комфортно та безпечно їхати на такому прогулянковому гаджеті будь-якими, навіть дуже нерівними дорогами та стежками.

Біговел Xiaomi 700 Kids Running Bike S1 амортизація

Це цікаво: Електросамокати для дорослих та дітей — ТОП-7 моделей

У тій точці рами біговела, де у роверів зазвичай встановлені педалі, біговел Xiaomi 700 Kids Running Bike S1 передбачає невеличкі, але стійкі підставки для ніг. Вони статичні та надійні, тому дитині зручно буде розміщувати на них ступні під час руху по інерції. Такі підставки не заважають дитячим ніжкам під час їзди на біговелі.

Ну що, ви визначилися з вибором? Ви можете купити дитячі біговели в Комфі — із самовивозом із наших точок роздрібної мережі, з адресною доставкою або з відділень «Нова Пошта» та Justin. На вашу дитину чекають захопливі прогулянки — цікаві, веселі та дуже корисні! 😉

115092 0 cookie-check Біговели — корисні гаджети для прогулянок із дітьми

Читайте також:

Як отримати максимум від гри в Assassin’s Creed Odyssey
Як отримати максимум від гри в Assassin's Creed Odyssey
11 Травня, 2021, 05:20 1164
Assassin’s Creed Odyssey — одна з найбільш вдалих ігор серії, одинадцята за рахунком. Ubisoft зробили наголос на історичну достовірність, завдяки чому ви можете мандрувати по...
Смотреть результаты
Zettelkasten — система управління знаннями
Zettelkasten — система управління знаннями
Інформація нічого не варта сама по собі. Гучна заява, але я зараз все поясню. Сьогодні ми можемо отримати інформацію в лічені секунди. Пару кліків мишкою,...
Смотреть результаты
ТОП-7 застосунків для створення нотаток
ТОП-7 застосунків для створення нотаток
Електронні нотатники можуть слугувати просунутою версією паперових конспектів або доповнювати їх. Завдяки сучасним рішенням ви можете зберігати нотатки в будь-якій кількості і користуватися їх перевагами...
Смотреть результаты