search
Підписатися

logo

Вибираємо маленький холодильник з великою відповідальністю

22 Квітня, 2019, 04:18 5

Вітрини магазинів побутової техніки заповнені справжніми холодильниками-велетнями. Це можуть бути неширокі, але височенні гіганти, які «підпирають» стелю або навпаки широченні велетні на дві двері. У такому асортименті легко можуть загубитися маленькі холодильники. Однак часом саме вони здатні вирішити ті завдання, які постають перед нами під час вибору нового холодильника. Але навіть до вибору маленького холодильника необхідно поставитися з великою відповідальністю.

Выбираем маленький холодильник - невысокий белый холодильник

Насправді, таке поняття як «маленький» холодильник найчастіше застосовується до його фізичних зовнішніх габаритів. Але, це зовсім не означає, що він не може бути містким. Причин для покупки невеликого холодильника може бути багато і вони абсолютно різні, але принцип і підхід до процесу вибору мало чим відрізняється від вибору великого або широкого холодильника.

Чому ми можемо захотіти маленький холодильник?

Великі і місткі холодильники з великими морозильними камерами дуже зручні, але варто розуміти, що бажання купити маленький холодильник приходить не просто так, для цього мають бути вагомі причини. Насправді вони є, давайте з’ясуємо найбільш популярні і аргументовані з них.

Выбираем маленький холодильник - маленький холодильник с небольшой морозилкой

На кухні мало місця. Нерідко трапляється так, що на малогабаритній кухні нашої квартири елементарно не вистачає місця для встановлення великого холодильника, тому ми змушені звертати увагу на пристрої з меншими розмірами, здатними вписатися до тісного інтер’єра.

Холодильник на дачу. Причиною покупки нового холодильника може бути бажання встановити невеликий і можливо недорогий агрегат у своєму заміському будиночку. Очевидно, що такий холодильник не буде використовуватися як основний, тому купувати великий необхідності немає.

Выбираем маленький холодильник - холодильник для одного

Невелика сім’я. З іншого боку, на кухні може бути більш ніж достатньо місця, і новий холодильник потрібен в якості основного. Але бажання купити маленький холодильник з морозильною камерою такого ж невеликого обсягу продиктовано тим, що такі обсяги цілком виправдані і достатні. Наприклад, так трапляється, якщо він потрібен невеликій родині.

Обмежений бюджет. Перед походом до магазину побутової техніки ми повинні чітко усвідомлювати бюджет нашої майбутньої покупки. Якщо бюджет невеликий, покупка недорогого маленького холодильника не викличе труднощів, тоді як з моделями побільше, знадобиться і бюджет побільше. Це означає, що однією з головних причин покупки маленького холодильника стає його ціна.

Переваги маленьких холодильників

Не варто помилково вважати, що покупка холодильника невеликих габаритів є суто вимушеною через обмежений простір, бюджет або інші причини. Насправді невеликі холодильники мають свої переваги, які можуть привертати нашу увагу і викликати прихильність до себе. І ось чому.

Выбираем маленький холодильник - компактный холодильник для небольшой кухни

 • Не займає багато місця – як легко припустити, компактний холодильник не займатиме багато місця на кухні. Це, безумовно, його перевага, адже у нас залишаються дорогоцінні квадратні метри для втсановлення іншої побутової техніки.
 • Можна поставити щось зверху – маленькі холодильники мають невелику висоту, тому ми легко зможемо встановити зверху мікрохвильову піч або телевізор. Це дуже зручно і, знову ж таки, економить місце на кухні.
 • Простота у використанні – невеликі холодильники рідко оснащені складним електронним управлінням та великим асортиментом функцій і режимів. Керувати ними легко, досить лише повернути ручку механічного регулятора.

Выбираем маленький холодильник - продукты в холодильнике

 • Вони дешевші – в тому випадку, якщо перераховані переваги вам виявилися до душі, і ви прийняли рішення про покупку такого холодильника, то бонусом вам приємно буде дізнатися, що ціна маленького холодильника нижча за більшість інших моделей в середніх або великих розмірах.

Різновиди маленьких холодильників

Однокамерний холодильник

Кожен з нас представляє маленький холодильник по-своєму. І це не дивно, адже вони насправді різноманітні. Наприклад, холодильник може бути однокамерним і дійсно невеликим. Дуже поширені моделі висотою всього 85 см. Ці міні-холодильники складаються з маленької камери холодильника, яка іноді може включати в себе маленьку морозилочку на 9-10 літрів.

Выбираем маленький холодильник - однокамерный холодильник в интерьере

Однокамерний холодильник може бути і трохи вищим, що позначається на його корисному об’ємі, але нерідко такі пристрої не мають власної морозильної камери. Відсутність морозилки звільняє місце в холодильній камері, яка навіть у компактних моделях може досягати 200 літрів.

Холодильник з верхньою морозильною камерою

У тому випадку, якщо без морозильної камери все ж не обійтися, можна розглянути моделі з їх верхнім розташуванням. Такі холодильники зазвичай представлені моделями близько півтора метра заввишки, іноді трохи вище або нижче. Холодильне відділення в ньому буде достатніх обсягів, можна буде легко розташувати велику каструлю або навіть трилітрову банку (а то й кілька). Але морозилка НЕ ​​буде призначена для заморозки великої кількості продуктів.

Выбираем маленький холодильник - маленький холодильник с верхней морозилкой

Маленький холодильник з верхньою морозильною камерою відмінно підійде для однієї людини або невеликої сім’ї. Але варто розуміти, що, швидше за все, він буде мати крапельну систему заморожування (такий формат з системою No Frost – рідкість). Це означає, що його необхідно розморожувати приблизно один раз на 6-8 місяців.

Холодильник з нижньою морозильною камерою

Не секрет, що холодильники з нижнім розташуванням морозильної камери краще за інших підходять для заморозки великої кількості продуктів. Так відбувається тому, що саме вони мають найбільші корисні обсяги своїх морозильних камер. Але чи є подібні рішення в контексті нашої сьогоднішньої теми? Чи існує компактний холодильник з хорошою морозилкою? І як не дивно, але відповідь – так!

Выбираем маленький холодильник - узкий холодильник с нижней морозилкой

Зазвичай такі холодильники мають висоту 160-170 см, а їхня компактність більшою мірою досягається за рахунок меншої ширини, ніж у інших, яка становить 54 см (замість стандартних 59-60 см). Однак наявність великої морозильної камери має і деякий побічний ефект – холодильне відділення стає ще меншим.

Вбудований холодильник

Маленький вбудований холодильник – не рідкість. Такий тип холодильників зовсім не часто буває великим і містким. Він повністю інтегрується в кухонні меблі і не виділяється з основного інтер’єру. Вбудовані холодильники, як правило, не дуже широкі і мають невелику висоту. Завдяки тому, що він вбудований у меблі, на мить може створитися враження, що холодильника зовсім немає на кухні.

Выбираем маленький холодильник - компактный встраиваемый холодильник

Але варто бути готовим до того, що навіть маленький вбудований холодильник буде набагато дорожчим за свої невбудовані аналоги. Проте, це компенсується додатковим простором на кухні, який вивільняється через відсутність необхідності встановлювати окремий холодильник.

Популярні бренди

Маленькі холодильники досить популярні і затребувані на тлі тих переваг і особливостей, про які ми вам сьогодні розповіли. При цьому вони досить різноманітні, адже вони можуть мати різний формат, різні розміри, кольори і, що найцікавіше, вони виробляються під різними брендами. Не варто лукавити і говорити про те, що це зовсім не важливо, насправді набагато більш значущими є справжні параметри і технічні характеристики.

Выбираем маленький холодильник - маленький холодильник liebherr

Ось найбільш популярні і відомі виробники, які виготовляють компактні холодильники:

 • Vestfrost;
 • Candy;
 • Indesit;
 • Liebherr;
 • Zanussi;
 • Electrolux;
 • ATLANT;
 • Sharp;
 • Snaige;
 • Hitachi;
 • Beko

Всі ці бренди відомі і давно на слуху. А значить, ми зможемо вибрати не просто маленький холодильник, а брендовий маленький холодильник з фірмовими технологіями і високою якістю.

Підведемо підсумок

Коли ми йдемо до магазину, щоб вибрати маленький холодильник, послідовність наших дій практично не буде відрізнятися від тих, коли ми не обмежуємо себе в обсягах нового пристрою. Ми так само будемо розглядати оптимальні розміри, оцінимо зовнішній вигляд, будемо визначатися з розташуванням морозильної камери, підберемо відповідний бренд, зможемо вибрати між крапельним і сухим заморожуванням, поміркуємо над необхідністю покупки холодильника з інверторним компресором.

Выбираем маленький холодильник - маленький холодильник с продуктами

Єдине, що обмежить наш вибір, це габарити нашого нового холодильника. Але, насправді, частково це може виявитися перевагою, адже маленький холодильник далеко не завжди є обмеженням, часом він може виявитися відмінним рішенням, яке істотно спростить наш побут і зробить його комфортнішим.

75874 0 cookie-check Вибираємо маленький холодильник з великою відповідальністю

Читайте також:

Для геймерів: як вибрати зручну мишку для фаната WoW?
Для геймерів: як вибрати зручну мишку для фаната WoW?
21 Квітня, 2019, 03:42 875 7
Якщо ти любиш засісти ввечері після роботи за фарм, невпинно вибиваючи бажану шмотку, поштурмувати інстанси або від душі подомінувати над ворогами в pvp, тобі точно...
Смотреть результаты
Позбавляємося поганого запаху в холодильнику
Позбавляємося поганого запаху в холодильнику
Багато хто з нас звик до того, що холодильник тихо і мирно розташовується на нашій кухні і не привертає до себе особливої уваги. Чи не...
Смотреть результаты
Як правильно обрати телефон для дитини? Корисні поради для батьків
Як правильно обрати телефон для дитини? Корисні поради для батьків
Ви хочете порадувати свою дитину новим гаджетом і купити їй перший смартфон? Або ж телефон для дитини обирається замість старого – зламаного, втраченого або вкраденого?...
Смотреть результаты