search
Підписатися

logo

Веселі ігри для підлітків

31 Травня, 2022, 10:21 0

Плануєте вечірку для підлітків? Ми підготували 15 супер-ігор, які викличуть ажіотаж та забезпечать веселе проведення часу із сім’єю та друзями.

Наведені нижче дитячі колективні ігри ідеально підходять для вечірок з нагоди дня народження, випускного вечора або навіть вечірки і не включають настільні ігри. Колективні ігри для дітей готові розважати ваших гостей та веселити їх всю ніч безкоштовно та просто. Кожна гра була ретельно відібрана, щоб забезпечити максимальне задоволення з мінімальними витратами. Виберіть кілька забавних колективних ігор для дітей та зробіть вечірку у приміщенні або на відкритому повітрі незабутньою!

Смартфон OPPO A54 4/64Gb Blue

6599 грн

Купити

Смартфон Apple iPhone 11 64GB White

17999 грн

Купити

Смартфон OPPO Reno5 Lite 8/128Gb Black

5999 грн

Купити

Колективні ігри для дітей: топ 10 найкращих ігор

 1. “Я” – забавна гра для підлітків, яка допоможе почати вечірку для найкрутішої компанії! Кожен гравець обирає людину, яку буде показувати. Це може бути будь-хто, найкраще, щоб цю людину знали всі — оберіть персонажа, батьків, знаменитостей чи друзів. Кожен пише ім’я людини, яку інший зображатиме, на аркуші паперу і кладе листок другу в кишеню. Один за одним починайте видавати себе за загаданого персонажа, а решта має вгадати хто ви! Виграє той, хто найчастіше вгадує правильно. Робіть дитячі колективні ігри яскравими та незабутніми: підготуйте приз для переможця та людини, яка найкраще відіграє свою роль!
 2. “Мумія” – це улюблена гра для вечірок для підлітків. Розділіть підлітків на компанії по дві-три особи. Кожна компанія отримує рулон туалетного паперу або бинтової марлі та вибирає одну людину зі своєї команди як мумію. Коли гра починається, всі команди повинні загорнути свої мумії, використовуючи весь рулон туалетного паперу. Перемагає та команда, яка швидше згорне свою мумію. Ви також можете підготувати ще один приз для команди з найкреативнішою мумією.

 1. «Кулька» – кожен гравець прив’язує до своєї ноги повітряну кульку, після чого всі учасники бігають і намагаються лопнути повітряну кульку один одного, не лопнувши власну повітряну кульку. Проста, але неймовірно весела гра для підлітків випереджає настільні ігри за рівнем веселощів, а також викликає багато сміху.
 2. «Вгадування їжі наосліп» – це забавна гра для підлітків різного віку: влаштуйте веселу дегустацію з найкращими друзями вдома. Одному учаснику зав’язують очі, інші ж вибирають йому їжу, яку треба вгадати, не дивлячись. Якщо гравець вгадує правильно, він передає пов’язку на очі наступному гравцю, який потім повинен вгадати наступний продукт. Радимо підготуватися до дитячих колективних ігор такого типу заздалегідь, щоб у вас були цікаві, але безпечні продукти, які не викличуть алергічної реакції в учасників гри.
 3. “Кам’яне обличчя” – поставте двох гравців по різні боки столу. Попросіть їх зберігати незворушний вираз обличчя, дивлячись на свого партнера, не сміючись і не посміхаючись якомога довше. Той, хто засміється, програє.
 4. “Незвичайна гаряча картопля” – засуньте в мішок для сміття будь-який незручний і трохи забавний одяг та аксесуари (дивні футболки, великі труси і т. д.). Тепер в образі гарячої картоплі попросіть учасників гри для підлітків передавати мішок для сміття один одному, і коли музика зупиниться, людина з мішком має швидко витягнути будь-який предмет одягу та натягнути його на себе! Гра закінчується, коли в мішку не буде жодного одягу. Переможцем стає той, хто зміг найменше одягнути речей на себе. Ця гра гарантовано підніме настрій усім учасникам вечірки! Одягайте одяг поверх власного одягу.
 5. «Пухенький зайчик» — мета гри для підлітків полягає в тому, щоб учасники помістили в роті якнайбільше зефірок, і при цьому вони повинні вимовляти слова «пухлий кролик». Виграє той, хто зможе вмістити більшу кількість зефіру за хвилину, примовляючи при цьому “пухкий кролик”!

 1. “Я ніколи не” – улюблена гра для підлітків, яка гарантує веселощі на будь-якій вечірці. Можливо, найкраще грати в цю гру у невеликих групах, де всі добре знають одне одного.

Кожен учасник отримує по 20 цукерок і сідає у коло. По черзі кожен називає те, що ніколи не робив. Наприклад, “я ніколи не літав у літаку”, або “я ніколи не не спав всю ніч”, або “я ніколи не був в Америці”. Щоразу, коли учасник робить заяву, будь-хто, хто робив це в житті, з’їдає свою цукерку. Переможцем стає той, хто першим доїсть всі свої цукерки.

 1. «Стікери» – кожен учасник має спробувати «вкрасти» стікер зі спини кожного з гостей і не бути при цьому спійманим! Коли приходять гості, одразу наліпіть кожному з учасників на спину стікер з його власним ім’ям. Перша людина, якій вдасться вкрасти якнайбільше стікерів, приліпивши їх на свою спину і показавши спину ведучому, отримує приз. Ви можете заздалегідь сказати учасникам скільки стікерів з іменами вони повинні зібрати, або тримати це в секреті, на ваш вибір.
 2. «Цукерки» — ціль гри для підлітків полягає в тому, щоб розгорнути якнайбільше цукерок однією рукою за спиною. Той, хто має найбільшу кількість розпакованих цукерок, отримує приз!

Захоплюючі ігри онлайн для підлітків

 1. “TikTok пісні” – будь-який сучасний підліток буде радий зіграти в цю гру! Дитячі колективні ігри такого типу нагадують стару знайому гру «Вгадай мелодію». Програйте популярну музику з TikTok, щоб подивитися, хто швидше відгадає назву треку!

 1. «Fall Boys: Ultimate Knockout» – весела гра про боротьбу, в якій ви боретесь з іншими гравцями на таких локаціях, як борцівські ринги або острів, що плаває в розплавленій лаві, щоб спробувати стати останнім гравцем, який вижив – гарантує веселощі! Використовуючи комп’ютер, ви можете уникати інших ворогів, боротися з ними або намагатись скинути їх з рівня, граючи в онлайн ігри для підлітків такого типу. З кожною перемогою ви стаєте трохи більшими і сильнішими, що полегшує знищення останніх ворогів. Виживайте, щоб стати останнім гравцем, який виграв гру!
 2. «Flappy Bird» – вирушайте у веселу подорож з FlappyBird, завдяки шаленому, але захоплюючому геймплею! Керуйте 2D-птахом, що летить через труби лише одним натисканням, гра вимагає надзвичайної точності, а також терпіння, оскільки птах часто падає, що спонукає кожного учасника почати рівень наново. Ігри онлайн для підлітків такого типу виграє той, хто довше протримається за певний час.
 3. “Вогонь і вода” – це весела і складна командна пригодницька гра-платформер, в якій ви повинні провести двох відважних мультяшних приятелів через серію складних рівнів, схожих на лабіринти. Перебуваючи у темному підземному храмі, ви маєте обережно маневрувати головними персонажами через перешкоди. Ключем до успіху в подібних іграх онлайн для підлітків є відмінна командна робота і сучасний комп’ютер, оскільки обидва персонажі допомагають один одному просуватися вперед, використовуючи перемикачі, будуючи мости, активуючи уступи, що рухаються, і вирішуючи ряд різних міні-задач на кожному рівні.
 4. “Веселі смс-ки” – це сучасна версія старомодної гри для підлітків у “телефон”. Замість того, щоб одна людина шепотіла фразу наступному учаснику в черзі, гравці використовують сучасні технології з онлайн-чатом.

Всі сідають у коло, перший учасник пише повідомлення з двох або трьох речень в онлайн-чат наступного учасника. Ця людина має п’ятнадцять секунд, щоб запам’ятати повідомлення, після чого воно видаляється. Потім він/вона пише текстове повідомлення в онлайн-чат наступному учаснику кола, намагаючись зробити точну копію щойно прочитаного повідомлення, і показує його наступному в черзі. Остання людина переглядає текстове повідомлення та читає його вголос. Потім підлітки порівнюють свої тексти з найпершим оригінальнальним повідомленням.

Колективні ігри для дітей: яка користь?

Діти можуть отримати неймовірну вигоду, граючи у відеоігри, онлайн-ігри та колективні ігри для підлітків.

Захоплюючі дитячі колективні ігри для підлітків покращують:

 • зорово-моторну координацію та дрібну моторику;
 • навички вирішення складних завдань, стратегії та планування, а також логіку;
 • вміння ставити та досягати цілі;
 • вміння робити кілька справ одночасно;
 • розвивають навички командної роботи.

Веселі колективні ігри для дітей можуть допомогти вашій дитині:

 • зміцнити існуючі дружні стосунки та створити нові;
 • навчитися грати у команді;
 • навчитися грати чесно та по черзі;
 • навчитися поводитися так, щоб допомагати іншим;
 • відчувати себе ближче до сім’ї, коли ви всі разом проводите час.

Цікаві колективні ігри для дітей можуть мати деякі освітні переваги. Ігри онлайн для підлітків, а також у реальному житті включають допомогу дитині в покращенні:

 • пам’яті;
 • навичок розпізнавання та розуміння візуальної інформації;
 • комунікації з іншими людьми;
 • вміння критично мислити;
 • навичок вивчення нових слів.

Підлітки отримують однакові переваги як під час дитячих колективних ігор онлайн, так і в реальному світі. Тому, якщо ви вирішите обмежити відеоігри для вашої дитини, вона нічого не втратить. Але якщо дитині більше подобається грати в сучасні онлайн-колективні ігри для підлітків – вона зможе розвивати ті ж самі навички, що і в реальному світі безкоштовно і з легкістю, що теж добре.

122808 0 cookie-check Веселі ігри для підлітків

Читайте також:

Сором і провина. Синдром провини вцілілого
Сором і провина. Синдром провини вцілілого
30 Травня, 2022, 10:33 1044
Блог Comfy продовжує публікувати поради психологів, котрі, як ми сподіваємося, зможуть трішечки розвантажити вас та допоможуть опанувати себе. Якщо вам важко, й ви відчуваєтесь загубленими...
Смотреть результаты
Стрес. Види стресу і профілактика стресових станів
Стрес. Види стресу і профілактика стресових станів
Нині, на жаль, складно залишатися незворушним і зберігати гармонію в душі. Тому багато хто з нас сьогодні — і дорослі, і діти, на жаль, перебувають...
Смотреть результаты
Рейтинг повербанків в Україні: як вибрати найкращу модель в різноманітті брендів та моделей. ТОП повербанків 2022
Рейтинг повербанків в Україні: як вибрати найкращу модель в різноманітті брендів та моделей. ТОП повербанків 2022
Хороші повербанки: які типи повербанків бувають і для чого вони потрібні? Найкращі power bank 2022 бувають різні: компактні та масивні, на присосках та на сонячних...
Смотреть результаты