search
Підписатися

logo

Укластися в бюджет: пральні машини. Бюджет до 15 000 грн.

30 Жовтня, 2019, 01:28 8

Пральна машина вдома – техніка №1. Вона вивільняє час і сили, які можна витратити на щось приємне, але не прання. Або на інші важливі справи. Як не крути, а доросле життя: йдеш по дому – і на кожному квадратному метрі бачиш для себе якусь роботу.

Как выбрать стиральную машину-советы и рекомендации

Якщо раніше при новосіллі в будинок першою впускали кішку, то сьогодні – інтернет-кабель. І де він лягає, там і ставлять ліжко, стіл і комп’ютер. Ну а потім у ванній кімнаті або на кухні відразу встановлюють пральну машину. Ця побутова техніка – №1: економить купу часу і звільняє руки. Закинули в барабан машинки брудні речі, вибрали відповідну програму, додали порошок – і «пуск». Під силу навіть дитині. Техніка все зробить за вас

Сьогодні вибираємо пральну машину в сегменті вузьких (32-47 см) моделей з фронтальним завантаженням і з обмеженням бюджету в 15 000 грн.

Пропонуємо вашій увазі кілька відмінних варіантів відомих брендів: корейських Samsung, LG і німецького AEG.

У наш ТОП-3 ми відібрали такі пральні машинки, які містять в своїх компактних корпусах максимум інновацій і фірмових технологій. І вони зможуть задовольнити потреби навіть великої родини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст

 1. Samsung WW80R42LHFWDUA – чисті речі навіть у холодній воді з технологією Eco Bubble
 2. LG F2J5HS9W – по-різному обертовий барабан і безконтактна комунікація Tag On
 3. AEG L58547SL – тривалість прання залежить від кількості речей в барабані
 4. Як доглядати за пральною машиною

Також рекомендуємо:

 • Як влаштована пральна машина: принцип роботи
 • Як встановити пральну машинку правильно

Samsung WW80R42LHFWDUA – чисті речі навіть у холодній воді з технологією Eco Bubble

SAMSUNG WW80R42LHFWDUA-фронтальная стиральная машина ракурс 1

У нашому ТОП’і вузьких пральних машин це наймісткіша модель. При її компактності (85 × 60 × 45 см) це можливо завдяки великому барабану, який навіть при повному завантаженні відмінно справляється з пранням.

SAMSUNG WW80R42LHFWDUA-фронтальная стиральная машина ракурс 9

Максимальне завантаження обмежується 8 кг. Тому Samsung WW80R42LHFWDUA можемо рекомендувати навіть великим сім’ям.

Samsung WW80R42LHFWDUA-основные характеристики

Особливо тим, у яких є маленькі діти. Гіпоалергенний ефект прання досягається завдяки фірмовій технології Eco Bubble, що перетворює пральний порошок в піну.

EcoBubble-генератор пузырьков

Eco Bubble працює так: перед пранням вода і порошок потрапляють в генератор, де вони активно змішуються з бульбашками повітря, після чого готовий мильний розчин відправляється в барабан з білизною. Швидко проникаючи в тканину, він забезпечує ефективне і дбайливе видалення забруднень. А завдяки мінімальній механічній дії прального порошку на тканину збережуться первісний вигляд речей

Перед початком прання Samsung WW80R42LHFWDUA генерує бульбашки. У насиченій повітрям воді порошок і розчиняється, перетворюючись в густу піну, яка проникає в тканину в 40 разів швидше концентрованих миючих засобів. І білизна краще виполіскується, що вкрай важливо для чутливої ​​дитячої шкіри.

Конкретизуємо переваги технології Eco Bubble:

 • густа піна з активних бульбашок, яка швидко проникає в тканину, забезпечуючи її ідеальну чистоту
 • захисне «середовище» навколо тканини, що створюється бульбашковою системою, що запобігає пошкодженню волокон, і ваші речі залишаються як нові
 • відсутність розводів на поверхні одягу, які бувають при нерівномірному розподілі порошку
 • продовження терміну служби пральної машини на 20-30% в порівнянні з аналогічними моделями без Eco Bubble (замість щіток в двигуні використовуються спеціальні магніти, кількість деталей, що труться зменшується і, як наслідок, знос)

З революційною технологією Eco Bubble речі добре відпираються навіть в холодній воді при 15 ° C. І ефект від прання такий же, як у звичайній моделі при 40 ° C. Eco Bubble компенсує температурну різницю.

SAMSUNG Eco Bubble-технологии

При цьому вовняні речі не зменшуються в розмірах, як буває після прання при високих температурах, і після безлічі циклів не рветься одяг з тонких натуральних тканин.

Також рекомендуємо:

 • Лайфхак-інструкція від COMFY: як правильно прати речі в пральній машині
 • Дбайливе прання, або Як надовго зберегти первісний вигляд речей
 • Як прати кросівки в пральній машині

А ще це мінімізація витрат на електроенергію. Клас енергоспоживання – А +++. У порівнянні з моделями А-класу Samsung WW80R42LHFWDUA споживає енергії на 32% скромніше.

Низький рівень шуму при пранні / віджиманні – 54/73 дБ відповідно – забезпечується сильнодіючими магнітами, передбаченими в конструкції інверторного двигуна Digital Inverter.

SAMSUNG WW80R42LHFWDUA-фронтальная стиральная машина ракурс 2

Для ефективної роботи з меншим рівнем шуму і економії електроенергії в моделі використовується двигун Digital Inverter з сильнодіючими магнітами. Виняткова довговічність роботи можлива завдяки відсутності рухомих щіток

В Samsung WW80R42LHFWDUA асорті програм: для дитячого одягу, постільної білизни, бавовни, вовни, синтетики та інших тканин і типів прання з оптимальними параметрами для найкращого результату.

Стиральные машины-программы

Є й прання з парою, де речі ще й дезінфікуються. Усувається до 99,9% всіх бактерій і алергенів.

Плюсом є і технологія AquaProtect для швидкого виявлення протікання.

AquaProtect-технологии

Система в разі їх виявлення негайно зупиняє прання, зливає воду і повідомляє про проблему, дозволяючи уникнути потенційних збитків.

SAMSUNG WW80R42LHFWDUA-фронтальная стиральная машина ракурс 6

Samsung WW80R42LHFWDUA виконана в класичному білому кольорі. Це дизайнерське рішення універсальне.

Якщо у вас обмежений бюджет на покупку, уникайте кольорових моделей. Зазвичай при ідентичних технічних характеристиках моделі в традиційних – базових – кольорах дешевше.

 

Купити пральну машину Samsung WW80R42LHFWDUA

LG F2J5HS9W – по-різному обертовий барабан і безконтактна комунікація Tag On

LG F2J5HS9W-ракурс 2

Ще одна, варта уваги модель, для малогабаритних ванних кімнат і кухонь, у білому забарвленні – LG F2J5HS9W. Білий колір розбавляють вкраплення чорного в дизайні люка і сенсорного дисплея.

Пральну машину з фронтальним розташуванням люка можна вбудувати в простір кухні, а зверху – робоча поверхня стола. зручно

Завантаження – 7 кг, як у Indesit BTW E71253P, яку ми оглядали.

LG F2J5HS9W-ракурс 5

На відміну від звичайних пральних машин, бульбашковий барабан LG F2J5HS9W має різні варіанти обертання, максимально адаптовані до ступеня забруднення білизни і основних типів тканини. Максимальна швидкість віджиму – 1200 обертів на хвилину.

LG F2J5HS9W-ракурс 1

Пральна машина має бульбашковий барабан, який обертається шістьма різними способами. Виробник технологію позначає як «6 рухів турботи». І вона є запорукою дбайливого ставлення до делікатних тканин. Крім того, покращує результати прання сильно забруднених речей

Модель оснащена 14 автоматичними програмами. Відзначимо технологію Spa Steam, задіяну в циклах «Одяг малюка», «Гіпоалергенна», «Бавовна + Пара», для ніжної і чутливої ​​шкіри.

Стиральная машина LG F2J5HS9W-инновационные технологии Spa Steam

А щоб потім не прасувати одяг, є сенс скористатися функцією антизминання. В кінці прання білизна обробляється парою. Тим самим ефективно розгладжуються загини і складки.

 • ТОП пральних машин з функцією пари
 • Функція пари в пральних машинах: навіщо вона потрібна

Стиральная машина LG F2J5HS9W-инновационные технологии

У техніку інтегрований Wi-Fi-блок. Користувачеві доступна технологія безконтактної комунікації Tag On і мобільна діагностика при виникненні невеликих неполадок в роботі.

LG F2J5HS9W-бесконтактная коммуникация

Технологія Tag On дозволяє використовувати ваш NFC-смартфон для управління LG F2J5HS9W через спеціальний додаток LG Smart ThinQ. Система безконтактної комунікації швидко синхронізує і передає інформацію між гаджетом і «розумною» побутовою технікою LG

Надійність роботи LG F2J5HS9W забезпечується инверторною технологією LG Inverter Direct Drive.

LG F2J5HS9W-инновационные технологии

Це ще й запорука економії споживання електроенергії (А +++) і безшумної роботи: 56/74 дБ при пранні / віджиманні відповідно.

LG F2J5HS9W-основные характеристики

Тихий і надійний прямий привід Direct Drive компанія підтверджує десятирічною гарантією на стандартні частини двигуна.

LG F2J5HS9W-ракурс 6

Купити пральну машину LG F2J5HS9W

А якщо ви хочете LG F2J5HS9W безкоштовно, беріть участь в нашому розіграші. Подробиці за посиланням.

Також рекомендуємо:

 • Відеоогляд LG TwinWash – пральної машини з двома барабанами
 • Пральна машина з фронтальним і вертикальним завантаженням
 • ТОП пральних машин з функцією сушіння
 • ТОП пральних машин преміум-класу

AEG L58547SL – тривалість прання залежить від кількості речей в барабані

AEG L58547SL-ракурс 1

Довговічність, надійність, продуктивність і все це з мінімумом шумів – саме так AEG L58547SL позиціонують.

У пральній машині від відомого німецького виробника встановлено тихий інверторний двигун. Додатково передбачена звукоізоляція Silent System. І AEG L58547SL працює тихо (49 дБ). Техніка не завадить відпочити після важкого робочого дня і не відволікатиме від важливих справ. І тільки під час віджиму (75 дБ) ви згадаєте, що скоро потрібно буде розвісити білизну. До речі, швидкість обертання барабана досягає рекордних 1400 обертів за хвилину. А чим показник більше, тим білизна сухіша.

AEG L58547SL-ракурс 2

Модель розрахована на 6,5 кг. Підходить для стандартної сім’ї з 3-4 чоловік. Велика місткість при компактних розмірах – одна з конкурентних переваг цієї моделі.

AEG L58547SL-основные характеристики

Фішка – і автоматична корекція часу прання та кількості води в залежності від навантаження (технологія Fuzzy Logic). З нею білизна буде бездоганною. А це і захист кольору, і захист волокон, завдяки чому речі завжди будуть як нові.

AEG L58547SL-автоматическая подстройка под количество загружаемого белья

AEG L58547SL хизується функцією автоматичної корекції часу прання та витрати води в залежності від кількості білизни, що завантажується

Кожне завантаження зважується, спеціальні датчики індивідуально визначають параметри, після експрес-аналізу отриманих даних виставляється час прання.

Функціонал зручний якщо ви, скажімо, не хочете чекати, поки збереться повний бак брудних речей, і вам потрібно випрати всього кілька блузок або футболок.

AEG L58547SL має престижний міжнародний сертифікат Woolmark Silver. Вона працює дбайливо і підходить для прання найделікатніших тканин, включаючи шерсть і шовк.

Клас енергоспоживання – А +++. Так що з AEG L58547SL про великі рахунках за електроенергію можна не турбуватися.

AEG L58547SL-энергосбережение

Є захист від дітей, від протікань (датчик Aqua Control), відстрочка старту. Для зручного електронного управління – РК-дисплей, на якому відображаються програми і функції.

Країна виробництва – Італія. Більше подробиць про AEG L58547SL у відео.

Купити пральну машину AEG L58547SL

AEG L58547SL-ракурс 3

Як доглядати за пральною машиною

Кажуть, щоб зробити людині добре, потрібно спочатку зробити йому погано, а потім повернути, як було. Коли пральна машина виходить з ладу і нам доводиться самим – ось цими ручками – прати і викручувати, витрачаючи на це багато часу і сил, а потім улюблена техніка знову «в строю», тоді ми і пізнаємо той горезвісний дзен і приходить справжнє розуміння цього виразу і того, як з нею добре.

Стиральные машины-как выбрать

Тому на закінчення рекомендації наших експертів, що продовжують життя вашої побутової техніки:

 • Як доглядати за пральною машиною
 • Як і чим чистити пральну машину
 • Неприємний запах в пральній машині: як позбутися
 • Пральні машинки: відповіді на питання покупців

Більше популярних моделей в нашому інтернет-магазині.

91916 0 cookie-check Укластися в бюджет: пральні машини. Бюджет до 15 000 грн.

Читайте також:

Економічні пральні машинки. Моделі з класом енергоспоживання вище А ++
Економічні пральні машинки. Моделі з класом енергоспоживання вище А ++
29 Жовтня, 2019, 05:12 2301 12
Розумна економія ніколи не буває зайвою. Раціональне планування бюджету, правильний підхід до шопінгу і повсякденним витратам допомагають заощадити пристойні гроші. Але нерідко багато хто з...
Смотреть результаты
Пара та її користь у побутовій техніці
Пара та її користь у побутовій техніці
Як ми можемо пам’ятати з уроків фізики ще в школі, пара є одним з трьох станів води. А саме газоподібним. Пара стала неймовірно корисною для...
Смотреть результаты
Топ-7 мобільних батарей за версією Comfy. Завжди є час для підзарядки!
Топ-7 мобільних батарей за версією Comfy. Завжди є час для підзарядки!
Актуальність автономності сучасних смартфонів вже давно турбує багатьох з нас. Нерідко ми прагнемо придбати саме ту модель смартфона, яка має акумулятор найбільшої ємності, забуваючи часом,...
Смотреть результаты