search
Підписатися

logo

У Microsoft Office з’явиться шрифт Aptos і нова тема — вже у вересні

16 Серпня, 2023, 12:19 0

Стало відомо, що компанія Microsoft планує у вересні запустити для пакета додатків Microsoft Office нову тему з новим стандартним шрифтом. Із цим оновленням ми отримаємо шрифт Aptos, змінену палітру кольорів, стилі та оновлену товщину ліній за замовчуванням.

Шрифт Aptos — це новий шрифт без засічок. Він має прості форми букв із трохи зрізаними кінцями. Над його розробкою працював дизайнер Стів Маттесон, автор популярного сімейства шрифтів Segoe, а також основних оригінальних шрифтів Windows TrueType.

Aptos

Нововведення, які принесе нам нова стандартна тема Microsoft Office, торкнуться всіх програм пакету, тож базовий шрифт Calibri через більш ніж 15 років повсюдного використання відійде у минуле.

Раніше ми писали: Вийшов патч KB5028244, що підвищує продуктивність Windows 10 в іграх

Що ж до палітри кольорів програм, то в Microsoft вирішили повністю позбутися жовтого кольору в налаштуваннях тем, оскільки через те, що він був занадто світлим, жовтий колір забезпечував поганий контраст між фігурами і лініями, що є доступними в документах Office. Також у налаштування тем Microsoft Office додали новий колір — насичений фіолетовий, а інші базові відтінки стали темнішими та насиченішими.

Office Theme

Як коментує майбутні зміни Джесс Квок, менеджер із продуктів додатків Microsoft 365, стиль за замовчуванням у Word та Outlook буде оновлений, щоби «ці програми стали зручнішими для читання, виглядали більш професійно і дозволяли користувачеві легко орієнтуватися».

Відомо, що спільне з інсайдерами тестування цих змін у Microsoft 365 компанія почала ще в липні, тож період тесту незабаром добігає кінця, і запуск відповідних оновлень для рядових користувачів запланований на вересень 2023 року.

 

128422 0 cookie-check У Microsoft Office з’явиться шрифт Aptos і нова тема — вже у вересні

Читайте також:

Купити КРАЩ у безвідсотковий кредит до 15 місяців? Ловіть круту акцію!
Купити КРАЩ у безвідсотковий кредит до 15 місяців? Ловіть круту акцію!
28 Липня, 2023, 04:34 827
Бажаєте купити техніку в кредит без комісій та переплат? А хочете отримати тривалу розстрочку на свої покупки — довгу та максимально вигідну? Тоді не проґавте...
Смотреть результаты
Більше кружків! У WhatsApp тепер теж можна надсилати відеоповідомлення
Більше кружків! У WhatsApp тепер теж можна надсилати відеоповідомлення
Месенджер WhatsApp вирішив не відставати від Telegram і запустив для своїх користувачів нову функцію — відтепер тут теж можна відправляти відеоповідомлення у кружечках, як у...
Смотреть результаты
Лічені дні до виходу та новий трейлер анімаційного мультфільму про черепашок-ніндзя
Лічені дні до виходу та новий трейлер анімаційного мультфільму про черепашок-ніндзя
Уже в серпні стартує показ нового мультфільму про черепашок-ніндзя — на нас чекає оригінальний анімаційний мультфільм «Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя: Погром мутантів» (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant...
Смотреть результаты