search
Підписатися

logo

ШІ в Google Photos допоможе вигадувати назви для альбомів

16 Серпня, 2023, 03:58 0

Понад мільярд людей по всьому світу використовують сервіс Google Фото для зберігання своїх фотографій, і приблизно половина з них регулярно використовує функцію Memories, яка самостійно генерує колажі з кадрів, що зберігаються у хмарі. І зараз, схоже, ця опція стане ще популярнішою, адже функція «Спогади» має отримати цікаві нововведення, серед яких буде навіть можливість генерування за допомогою ШІ назв для таких фотодобірок. Що змінилося в Memories Google Photos, як задіяний штучний інтелект і коли нові функції з’являться у користувачів? Розповідаємо докладніше.

Раніше ми писали: Google попереджатиме користувачів про стеження через AirTag

Перша помітна зміна в інтерфейсі програми Google Фото — це окрема вкладка Memories. Увесь розділ Memories відтепер буде винесений в окремий блок, доступ до якого відкриватиме відповідна кнопка в нижньому меню додатку. У цьому розділі користувачу будуть доступні всі створені ШІ тематичні добірки світлин та колажі.

Генерация блок 1

Зміниться і зовнішній вигляд таких колекцій, оскільки розробники цього разу вирішили додати сервісу трохи крафтовості. Нотатки, що стилізовані під записки, ще більш заокруглені кути мініатюр, елементи скрапбукінгу та чимало іншого — Google, схоже, вирішив трохи стилізувати програму під такий собі домашній альбом із фотографіями.

Але найцікавіша зміна торкнеться використання AI у Google Фото. Якщо раніше технології ШІ були задіяні в основному для автоматичного розпізнавання змісту фотографій та групування їх за темами для створення колажів, то тепер користувачі зможуть взаємодіяти з ШІ безпосередньо — задля створення підписів і назв до згенерованих фотодобірок та альбомів.

У розділі Memories, у верхньому правому куті програми, з’явиться кнопка «help me title», натискання на яку відкриє відповідне меню. Тут користувач зможе вибрати придумані ШІ підписи до своїх фото або ж вручну вказати підказки для генерації більш точних назв, якщо ті, що були запропоновані ШІ, за якоїсь причини не сподобалися.

Нові функції розділу «Спогади» в «Гугл Фото» вже доступні деяким користувачам зі США, але масово для всіх їх поки що не запустили. Очікується, що ці фішки стануть доступними для широкої аудиторії впродовж найближчих декількох місяців — вони прилетять із наступними стандартними оновленнями додатка.

 

128440 0 cookie-check ШІ в Google Photos допоможе вигадувати назви для альбомів

Читайте також:

У Microsoft Office з’явиться шрифт Aptos і нова тема — вже у вересні
У Microsoft Office з’явиться шрифт Aptos і нова тема — вже у вересні
16 Серпня, 2023, 12:19 653
Стало відомо, що компанія Microsoft планує у вересні запустити для пакета додатків Microsoft Office нову тему з новим стандартним шрифтом. Із цим оновленням ми отримаємо...
Смотреть результаты
Купити КРАЩ у безвідсотковий кредит до 15 місяців? Ловіть круту акцію!
Купити КРАЩ у безвідсотковий кредит до 15 місяців? Ловіть круту акцію!
Бажаєте купити техніку в кредит без комісій та переплат? А хочете отримати тривалу розстрочку на свої покупки — довгу та максимально вигідну? Тоді не проґавте...
Смотреть результаты
Більше кружків! У WhatsApp тепер теж можна надсилати відеоповідомлення
Більше кружків! У WhatsApp тепер теж можна надсилати відеоповідомлення
Месенджер WhatsApp вирішив не відставати від Telegram і запустив для своїх користувачів нову функцію — відтепер тут теж можна відправляти відеоповідомлення у кружечках, як у...
Смотреть результаты