search
Підписатися

logo

Google попереджатиме користувачів про стеження через AirTag

28 Липня, 2023, 04:22 0

Google активно працює над підвищенням безпеки користувачів, і цього разу компанія готує дещо корисне для виявлення та запобігання стеженню за користувачами. Нова анонсована Android-смартфонів буде автоматично розпізнавати, виявляти та інформувати власників пристрою щодо того, що за ними почав стежити невідомий AirTag-пристрій. Як ця опція працюватиме і кому вона стане доступною?

Трекер

Раніше ми писали: Видалити з пошуку Google особисту інформацію стане простіше

Отже, нова корисна функція виявлення підозрілих датчиків AirTag з’явиться на гаджетах, що працюють під управлінням ОС Android 6.0 та пізніших версій. Такі пристрої почнуть розпізнавати наявність трекерів для стеження поблизу свого власника за простою ознакою: якщо такий Bluetooth-пристрій для відстеження у процесі переміщення «у своїх справах» раптово відокремиться від «носія» і виявиться підозріло близько до користувача на деякий час. У таких випадках гаджет розпізнає їх як «підсадженого жучка» та поінформує свого власника про небажане сусідство.

AirTag

При виникненні подібних ситуацій гаджет покаже розташування стороннього датчика AirTag на карті, а також продемонструє де саме разом з вами вже встиг помандрувати цей пристрій. Функціонал цієї опції також дозволить увімкнути звуковий сигнал на такому AirTag зі свого смартфона, щоби полегшити пошуки шпигуна.

Також цікаво: Новий навчальний курс Google в Україні, присвячений кібербезпеці

Якщо піднести такий датчик до задньої кришки смартфона, на екрані пристрою відобразяться доступні дані про нього та його власника, наприклад, останні 4 цифри номера телефону людини, на яку зареєстровано цей пристрій. А ще тут можна буде повністю деактивувати такий трекер, щоби його власник не міг і надалі отримувати дані щодо ваших переміщень від цього девайсу в майбутньому.

AirTag

Відомо, що зараз нова опція підтримує лише виявлення пристроїв Apple AirTag, але в компанії Google ведуть активні переговори з виробниками інших подібних трекерів, щоби налагодити співпрацю і з ними також.

Як можна буде запустити пошук сторонніх трекерів AirTag зі смартфонів Android вручну?

Щоби самостійно просканувати навколишній простір на предмет сторонніх пристроїв для відстеження місцерозташування, можна буде скористатися таким простим алгоритмом:

  1. Зайти до меню налаштувань.
  2. Відкрити розділ «Безпека та надзвичайні ситуації».
  3. Знайти пункт «Сповіщення про невідомі трекери» у цьому меню.
  4. Активувати опцію «Сканувати зараз» та зачекати близько 10 секунд.

Після такого ручного сканування смартфон відобразить усі знайдені поблизу невідомі трекери, якщо такі будуть виявлені під час перевірки, та запропонує варіанти дій щодо них.

128178 0 cookie-check Google попереджатиме користувачів про стеження через AirTag

Читайте також:

ТОП-7 товарів із відмінними цінами. Свіженькі знижки!
ТОП-7 товарів із відмінними цінами. Свіженькі знижки!
23 Травня, 2022, 11:20 644
Продовжуємо публікувати списки товарів з актуальними знижками та просто з хорошими цінами, тож ловіть свіженький топчик! До цього ТОП-7 потрапили хороші моделі побутової техніки та...
Смотреть результаты
Білки, жири та вуглеводи — як правильно харчуватися
Білки, жири та вуглеводи — як правильно харчуватися
Всім відомо, що раціон має бути правильним та збалансованим. Але тільки далеко не всі, на жаль, знають, як саме визначається ця «правильність і збалансованість». Візьмемо,...
Смотреть результаты
Рецепти із цвітної капусти — овочева запіканка з курячим філе
Рецепти із цвітної капусти — овочева запіканка з курячим філе
Хочеш приготувати щось смачненьке із цвітної капусти? Відмінно, адже сьогодні в нашому меню запіканка із цвітної капусти та курячої філешки. Страва просто готується, а виходить...
Смотреть результаты