search
Підписатися

logo

ТОП скорочувачів посилань — прибираємо все зайве!

06 Травня, 2020, 11:20 0

До нещодавно існував власний скорочувач посилань Гугл — сайт Goo.gl, який припинив свою роботу ще навесні 2019 року. І його дуже шкода, адже сервіс був крутим і дійсно зручним. Але й окрім нього існує велика кількість сайтів, що дозволяють швидко скоротити урл.

Блог Comfy відібрав 4 найзручніших на думку нашої редакції сервіси для скорочення лінків, і якщо ти шукаєш зручний варіант для роботи з посиланнями, то обов’язково ознайомся з нашим сьогоднішнім топчиком — кожен скорочувач посилань у ньому безкоштовний, простий і дуже зручний у роботі. Ці скорочувачі посилань Гугл вже давно наздогнали й навіть перегнали за своєю функціональністю!

Сервіс Bitly

Сервіс bitly.com дуже популярний, ним користуються великі видавничі будинки та всесвітньо відомі компанії. Безкоштовний обліковий запис дозволяє вручну редагувати згенеровану скорочену адреса, відстежувати загальну статистику по лінку, розмічати теги та одразу постити посилання на прив’язані до аккаунту сторінки у соцмережах.

Bitly

Сервіс Is.gd

А ось сервіс Is.gd повністю безкоштовний. Окрім того, цей скорочувач посилання пережимає без реєстрації. Ще одна корисна фішка сайту — генерація QR-кодів для переходу на вказану користувачем сторінку. Щоб відстежувати статистику створеного урлу, при його генеруванні потрібно поставити відповідну відмітку.

Is.gd

Сервіс U.to

U.to — це мінімалістичний російськомовний сервіс для скорочення посилань. Для створення короткого посилання реєстрація не потрібна, але якщо ти хочеш надалі мати доступ до статистики цього лінку, то створення акаунту на сайті все ж знадобиться.

u.to

Сервіс TinyURL

І наостанок хочемо розповісти про старий добрий сервіс TinyURL, що існує вже далеко не перший рік. Максимально простий, він не вимагає реєстрації та дозволяє безкоштовно налаштовувати ключові слова. А ще короткі посилання, створені цим сервісом, ніколи не б’ються — вони вічні.

tinyurl

В цілому скорочення посилань — штука дуже корисна. Короткі лінки зручно відправляти в листуванні, вони охайно виглядають у публікаціях та не з’їдають символи у повідомленнях з обмеженням за кількістю знаків. А ще їх легко можна вбити в адресний рядок від руки, якщо з якоїсь причини скопіювати лінк не можна.

Для тих, хто відстежує конверсії, ця опція взагалі незамінна, адже вона дозволяє бачити повну картину статистики, вираховувати ефективність кожної публікації чи рекламної компанії. Тож скорочувачі посилань, тобто сайти, що дозволяють перетворювати довгі лінки на коротенькі й дуже акуратні, активно використовуються як рядовими користувачами, так і seo-фахівцями, сммщиками та маркетологами.

Зазирай частіш до Блогу Comfy за корисними порадами та цікавими ідеями! Ну а на нашому Telegram-каналі Якось Так тебе чекають свіжесенькі новини, оригінальні ідеї, порція гумору для підняття настрою та конкурси з крутими призами. Підписуйся — для наших фоловерів все тільки найкраще! 😎

Джерела фото: pxhere.com

103164 0 cookie-check ТОП скорочувачів посилань — прибираємо все зайве!

Читайте також:

Машинка для стрижки: як вибрати
Машинка для стрижки: як вибрати
04 Травня, 2020, 02:24 1353 1
З перукарнями та салонами краси під час карантину все сумно, тому кожен з нас обирає свій шлях — хтось гордо волохатиться в очікуванні повернення до...
Смотреть результаты
Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах? ТОП 10 вправ
Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах? ТОП 10 вправ
Ніщо так не псує образ, як друге підборіддя. Він робить обличчя ширше і візуально додає кілька десятків кілограмів, навіть якщо у вас струнке тіло. У...
Смотреть результаты
Що таке гібернація в ноутбуці і комп’ютері?
Що таке гібернація в ноутбуці і комп'ютері?
Напевно, під час перезавантаження або виключення комп’ютера / ноутбука, ви часто помічали слово гібернація. Що ж, якщо інтерес вас переміг, і ви з’ясували, що це,...
Смотреть результаты