search
Підписатися

logo

ТОП 8 кращих Telegram-ботів

25 Квітня, 2018, 12:06 8

Останні кілька тижнів навколо Telegram крутиться дуже багато питань і різних обговорень. Цікаво чому? Ми вирішили не відставати від трендів і зробили ТОП-8 Telegram-ботів, які цікаві, корисні і навіть спеціально локалізовані під нас.

Зміст:

  1. RailwayBot
  2. City Guide Bot
  3. Кіноман 2.0: фільми та серіали
  4. Controller Bot
  5. Unexplored City
  6. Cocktail-Best-бот
  7. «Де Я»
  8. Swatcher-бот

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

RailwayBot

Отже, список «Кращі боти Телеграм» починається з RailwayBot. Це бот по підбору квитків на поїзди.

RailwayBot

Вибираєте місто і станцію відправлення, потім точку прибуття і бажану дату. Після чого бот сам запропонує вам доступні варіанти. Причому у видачі ви бачите – які типи складів доступні, скільки і яких місць є. Можна відразу перейти по посиланню і придбати квитки. Можна задати моніторинг і шукати по вузьких запитах. Таким, як клас місць, бажаний час і так далі. Зручно, якщо ви хочете відправитися куди-то в конкретні дати, але поки що квитків немає. Сервіс сам буде відслідковувати можливу появу доступних.

City Guide Bot

Другий бот також дуже корисний. Називається City Guide Bot. Він дозволить знайти по ключових запитах організації, торгові центри, магазини та інші об’єкти.

City Guide Bot

Потрібно для того, щоб, не маючи сторонніх додатків, використовуючи тільки Telegram, зорієнтуватися і дізнатися найнеобхіднішу інформацію. Наприклад, адреса, номери телефонів, час роботи і так далі. Підтримуються кілька великих міст України.

Кіноман 2.0: фільми та серіали

Третій бот для любителів подивитися кіно, серіали, іноді пограти в ігри. Це Кіноман 2.0: фільми та серіали.

 Кіноман 2.0: фільми та серіали

Ви просто вводите назву того, що хочете знайти, і отримуєте всю необхідну інформацію про картину. Також відразу можна перейти до сервісів для перегляду, як платним, так і безкоштовним. Природно, краще користуватися легальними платними сервісами. Ще бот може підказати рандомно, що подивитися. З видачі вибираєте найкращий рейтинг, читаєте короткий опис і вперед дивитися.

Controller Bot

Четвертий бот стане в нагоді якраз тим, хто веде Telegram-канали. Він називається Controller Bot.

 Controller Bot

Тут можна отримувати статистику про свій канал. Причому, як за тиждень, так і за місяць. Можна створювати відкладені публікації і круто оформляти пости, додаючи в них стікери, фото, звукові, реакції відвідувачів і навіть коментарі. Корисно для тих, кому звичайного текстового редактора в Telegram мало.

Unexplored City

П’ятий бот допоможе тим, хто прямо зараз не знає, чим зайнятися, а хочеться кудись сходити, щось подивитися. Називається він Unexplored City.

Unexplored City

Показує вам найближчі цікаві об’єкти, до яких можна побудувати пішохідні маршрути. Причому робить це на основі геолокації. Так що, де б ви не знаходилися, завжди будете знати, чим себе зайняти. До кожної локації можна подивитися список додаткових пунктів, ознайомитися з фото та іншою інформацією.

Cocktail-Best-бот

Шостий бот для тих, хто хоче розслабитися. Називається Cocktail-Best-бот. Він підкаже вам рецепт коктейлів під настрій. Їх там дуже багато і причому є не тільки алкогольні.

 Cocktail-Best-бот

«Де Я»

Сьомий бот – насправді знахідка, тому що багато дуже давно шукали подібний сервіс. Він називається Де Я? Дуже простий і зручний бот, який по вашій геолокації моментально надсилає фото з супутника з вашим розташуванням і точні координати. Зручно, коли потрібно комусь швидко пояснити, де ви збираєтеся.

Де Я

Swatcher-бот

Восьмий бот допоможе не пропускати нові серії улюблених серіалів. Він називається Swatcher-бот і головна його задача підказувати вам, коли виходять нові серії. Ви просто вводите назву своїх серіалів і все, повідомлення будуть прилітати прямо в месенджер.

Swatcher-бот

Природно, це лише Топ ботів Телеграм. Насправді, їх просто сотні, ми просто відібрали дійсно найцікавіші і до того ж корисні. Хочете більше цікавих можливостей? Підписуйтесь на канал!

51412 0 cookie-check ТОП 8 кращих Telegram-ботів

Читайте також: