search
Підписатися

logo

Огляд iPhone X – чубчик йому пасує?

07 Листопада, 2017, 12:00 11

Новий iPhone X – повний огляд моделі. Обговорюємо зовнішній вигляд і технічні параметри, переваги та недоліки нового Айфону. Все, що ви хотіли дізнатися про iPhone X докладно викладено в огляді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

  1. Огляд iPhone X
  2. Дизайн iPhone X
  3. Екран iPhone X
  4. Висновок з огляду iPhone X

Кожен випуск нового iPhone супроводжується галасом. Користувачі відразу діляться на два табори: ті, хто вважає новий iPhone ідеальним, і ті, хто знаходять у ньому безліч недоліків. Ми вирішили зробити свій огляд, щоб об’єктивно оцінити зовнішній вигляд і параметри iPhone X.

Огляд iPhone X

Цей смартфон випущений на честь десятиліття iPhone. Зовні вийшов украй цікавим з однаковою шириною рамки по всьому корпусу. Також зникла кнопка home, яка була присутня у всіх айфонів протягом десяти років. Варто розглянути цю новинку детальніше.

Безрамковий iPhone

Практично безрамковий смартфон з 5,8 дюймовим дисплеєм, через це він трохи більше ніж звичайний iPhone 8 або iPhone 7 та значно менше, ніж iPhone 8+ або iPhone 7 +.

Дизайн iPhone X

Смартфон зроблений зі скла і металу, причому не з алюмінію як раніше, а зі сталі. Це більш преміальний матеріал, оскільки він відчувається дорожчим, виглядає стильно.

 Корпус iPhone X

Практична складова, оскільки сталь досить гнучка, помітна податливість корпусу, через це при падінні є шанс, що скло не розіб’ється. Сталь захищає та не передає всю силу удару відразу на екран, вона приймає частину на себе.

Ювілейний айфон зібраний ідеально. З ювелірною точністю розташовані кнопки регулювання гучності. Корпус захищений від вологи та пилу за стандартом IP67.

Рамки по периметру хоч і однакові, але не найменші на ринку. В цьому є свій плюс, оскільки при обхваті телефону ви не зачіпаєте екран, і як наслідок немає зайвих натискань.

 Рамки на iPhone X

Пропала лицьова механічна клавіша home, тепер всю лицьову сторону займає дисплей. Тепер щоб закрити будь-який додаток необхідно потягнути знизу вгору, для того щоб перемикатися між останніми додатками можна свайпати по нижньому бортику вправо вліво.

Екран iPhone X

Вперше Apple використовують LED матрицю. Кольори насичені, кути огляду максимальні, є функція True Tone.

Виступ зверху, так званий чубчик, містить технологію розпізнавання обличчя для розблокування телефону, Face ID. Це найкращий захист і набагато зручніше тієї, що була раніше. Хоча є кілька нюансів, ви не зможете розблокувати телефон, якщо він просто лежить на столі, необхідно нагнутися над ним. Будуть деякі незручності, якщо телефон буде встановлено в автомобільний тримач. Також у чубку вбудована фронтальна камера, яка може записувати відео в форматі Full HD.

На задній поверхні двох модульна основна камера на 12 Мп з ширококутним об’єктивом і на 12 Мп з телеоб’єктивом. Присутній оптична стабілізація та збільшився розмір сенсора. Зйомка відео також підросла тепер можна знімати 4к з дозволом до 60 кадрів у секунду та Full HD при 240.

Камера iPhone X

Топові ігри та програми відмінно працюють, оскільки встановлений найшвидший процесор Apple А11 Bionic з тактовою частотою до 2,45 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті 3 Гб.

Відео на цьому смартфоні ви зможете програвати у двох форматах, на всю ширину дисплея або у вихідному дозволі.

Швидкодія iPhone X

Висновок з огляду iPhone X

Гарний надійний смартфон, який відповідає сучасним вимогам у швидкості та продуктивності. Хороший дисплей і відмінні камери, довга автономність, у цьому смартфоні добре все, тільки його вартість порівнянна зі справжнім дорогим флагманом.

43461 0 cookie-check Огляд iPhone X – чубчик йому пасує?

Читайте також: