ТОП-6 відмінних роутерів для стабільного інтернету й високих швидкостей

10 Серпня, 2021, 04:03 0

Старий роутер вкотре вирішив зобразити непритомність, і замість довгоочікуваного відпочинку за переглядом улюбленого серіальчику або каточки в онлайн-іграшці ти танцюєш із бубном, знову намагаючись реанімувати впавший інтернет? Не мучай дідуся, відправ його на спокій! Адже зараз у продажу є найрізноманітніші моделі маршрутизаторів за цілком доступною ціною, адже купити хороший і водночас недорогий роутер абсолютно реально. Тож досить терпіти високий пінг, постійні втрати пакетів і обриви з’єднання — час користуватися своїм інтернетом максимально!

Роутер у домівці

А щоби тобі не довелося довго й нудно перебирати величезну кількість різних моделей роутерів, прискіпливо порівнюючи їхні параметри, намагаючись знайти той самий маршрутизатор, що оптимально тобі підійде, ми приготували невеличкий топчик хороших роутерів для стабільного інтернету. До нього увійшли 6 відмінних варіантів за невеликі гроші — від простеньких моделей до просунутих, що підтримують навіть зв’язок Wi-Fi 6. Ну що, ти готовий поринути у світ швидкого і нелагаючого інтернету? 😉

Корисні поради від Блогу Comfy: Який роутер вибрати для дому? Розбираємося в усіх тонкощах на практиці!

1.   Роутер WiFi5 TP-Link Archer C24

І почнемо ми з найбюджетнішого в цій добірці варіанта. Роутер WiFi5 TP-Link Archer C24 — це одна з найдоступніших наразі моделей. Він коштує зовсім недорого, але якість сигналу забезпечує просто відмінну. Маленька, але надійна робоча конячка для домашнього використання!

Одна з головних переваг маршрутизатора WiFi5 TP-Link Archer C24, окрім його доступної ціни — це підтримування двох діапазонів Wi-Fi. Гаджет може працювати на частотах 2,4ГГц та 5ГГц, а максимальна підтримувана пристроєм швидкість бездротового інтернету складає 433 Мбіт/с. Є тут підтримування й IPv6, і надійних технологій шифрування. Чотири антени маршрутизатора забезпечують стабільний сильний сигнал бездротового інтернету в усіх куточках квартири, а набір із чотирьох LAN-портів дозволять під’єднати до маршрутизатора кабелем усі домашні ПК, ноути та Смарт-ТВ.

Основні характеристики роутера WiFi5 TP-Link Archer C24:

 • діапазони: 2,4ГГц + 5ГГц
 • максимальна швидкість Wi-Fi: 433 Мбіт/с
 • максимальна швидкість LAN: 100 Мбіт/с
 • кількість портів LAN: 4
 • покоління Wi-Fi: Wi-Fi 5
 • стандарт Wi-Fi: AC750
 • кількість антен: 4
 • заводська гарантія: 2 роки

Ціна роутера TP-Link Archer C24 у магазині Comfy на момент публікації матеріалу складає 599 гривень. Купити цей маршрутизатор можна онлайн або в роздрібних магазинах нашої мережі; сплатити готівкою або банківською карткою, оформити кредит від твого банку або скористатися послугою «Оплата частинами» від «Приват банку».

2.   Роутер WiFi5 TP-Link Archer C54

Друга модель маршрутизатора, котра увійшла в цей наш топ хороших роутерів за доступною ціною, це двохдіапазонний WiFi5 TP-Link Archer C54. Це також недорогий прилад (коштує він лише трішечки більше за попередній маршрутизатор із цього нашого огляду), але за своїм функціоналом гаджет просто відмінний.

Тут також є підтримування протоколу IPv6 і IPTV, технології шифрування, опції батьківського контролю й гостьового режиму. А чотири поворотні антени забезпечують хороший стабільний сигнал, що без проблем проходить крізь міжкімнатні перегородки. Портів для дротового підключення комп’ютерів та іншої техніки теж 4.

А ось параметри Wi-Fi тут уже цікавіші — якщо в моделі Archer C24 швидкість бездротового інтернету може сягати 433 Мбіт/с, то з Archer C54 тобі вже буде доступна швидкість до 867 Мбіт/с. Окрім того, в моделі TP-Link Archer C54 є дуже корисна опція — підтримування технології MU-MIMO, завдяки якій швидкість інтернету та якість зв’язку твоєї домашньої бездротової мережі завжди будуть хорошими та стабільними. Користувачі, котрі мають вдома багато гаджетів, що під’єднані до мережі Wi-Fi, обов’язково оцінять. Річ дійсно корисна.

Основні характеристики роутера WiFi5 TP-Link Archer C54:

 • підтримування MU-MIMO
 • діапазони: 2,4ГГц + 5ГГц
 • максимальна швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с
 • максимальна швидкість LAN: 100 Мбіт/с
 • кількість портів LAN: 4
 • покоління Wi-Fi: Wi-Fi 5
 • стандарт Wi-Fi: AC1200
 • кількість антен: 4
 • заводська гарантія: 2 роки

Ціна роутера TP-Link Archer C24 у магазині Comfy на момент публікації матеріалу складає 699 гривень. Купити цей маршрутизатор можна онлайн або в роздрібних магазинах нашої мережі; сплатити готівкою або банківською карткою, оформити кредит від твого банку або скористатися послугою «Оплата частинами» від «Приват банку».

3.   Роутер WiFi5 TP-Link Archer C6

А ось якщо ти хочеш купити недорогий гігабітний роутер із технологією MU-MIMO, то придивися до моделі WiFi5 TP-Link Archer C6 — це хороший варіант за розумні гроші. Модель, звісно ж, також працює у двох діапазонах. Відмінний роутер для онлайн-ігор, використання стрімінгових сервісів і перегляду фільмів онлайн у хорошій якості.

TP-Link Archer C6 в інтер’єрі

Для красивого кіно: 4 круті моделі телевізорів Hisense — від бюджетних до топових

Конструкція роутера TP-Link Archer C6 оснащена ефективним комплектом із 5 антен — чотири рухомі зовнішні антени доповнені п’ятою, вбудованою. Завдяки використанню такої технології навіть у найвіддаленіших куточках будинку швидкість бездротового інтернету залишається високою, а сигнал — стабільним. Так, це роутер, котрий добре «пробиває» сигналом доволі велику кількість стін і перегородок.

Ну а що ж стосується LAN-підключення, то тут цей маршрутизатор просто красень! 😉 На його зворотному боці розташовано 5 гігабітних портів — 1 гніздечко для WAN-підключення та 4 гніздечка для LAN. Геймер цей роутер точно вподобають.

Основні характеристики роутера WiFi5 TP-Link Archer C6:

 • підтримування MU-MIMO
 • діапазони: 2,4ГГц + 5ГГц
 • максимальна швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с
 • максимальна швидкість LAN: 1 Гбіт/с
 • кількість портів LAN: 4
 • покоління Wi-Fi: Wi-Fi 5
 • стандарт Wi-Fi: AC1200
 • кількість антен: 5
 • заводська гарантія: 2 роки

Ціна роутера TP-Link Archer C6 у магазині Comfy на момент публікації матеріалу складає 989 гривень. Купити цей маршрутизатор можна онлайн або в роздрібних магазинах нашої мережі; сплатити готівкою або банківською карткою, оформити кредит від твого банку або скористатися послугою «Оплата частинами» від «Приват банку».

4.   Роутер WiFi5 TP-Link Archer C6U

Наступна модель гігабітного роутера, про яку ми сьогодні тобі розповімо, також коштує небагато, а швидкість інтернету вона підтримує стабільно на рівні 1 Гбіт при підключенні через LAN. Це маршрутизатор WiFi5 TP-Link Archer C6U — компактна модель із чотирма зовнішніми антенами, що виконана в лаконічному чорному кольорі. Цей роутер також двохдіапазонний, тобто він може працювати як на частоті 2,4ГГц, так і на 5ГГц одночасно.

Пристрій оснащений чотирма портами для під’єднання LAN. Гаджет може одночасно підтримувати стабільне високошвидкісне з’єднання з великою кількістю ПК і мобільних гаджетів через Wi-Fi, адже тут також наявна технологія MU-MIMO. А завдяки іншій корисній технології, Beamforming, маршрутизатор TP-Link Archer C6U може забезпечувати відмінну якість бездротового з’єднання з девайсами, що знаходяться майже на межі території покриття домашньої мережі. Наприклад, якщо ти підеш до саду з ноутбуком або смартфоном та далеченько відійдеш від будинку і, відповідно, від роутера, тобі буде комфортно користуватися інтернетом, адже цей маршрутизатор точково підсилює сигнал Wi-Fi для  таких гаджетів.

Роутер WiFi5 TP-Link Archer C6U сигнал

Це цікаво: Як посилити сигнал Wi-Fi роутера? 12 перевірених способів

О, і ще. У моделі TP-Link Archer C6U є ще одна цікава фішка — підтримування USB та 4G-модемів. До такого роутера можна під’єднати накопичувач USB, щоби забезпечити зручний доступ до файлів, які на ньому зберігаються, для всіх гаджетів, що підключені до домашньої мережі. Або тикнути 4G-модем для роздачі інтернету, якщо, наприклад, дротовий провайдер схибив. Також, погодься, корисна опція.

Роутер WiFi5 TP-Link Archer C6U флешка

Основні характеристики роутера WiFi5 TP-Link Archer C6U:

 • підтримування MU-MIMO
 • підтримування USB і 4G-модемів
 • діапазони: 2,4ГГц + 5ГГц
 • максимальна швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с
 • максимальна швидкість LAN: 1 Гбіт/с
 • кількість портів LAN: 4
 • покоління Wi-Fi: Wi-Fi 5
 • стандарт Wi-Fi: AC1200
 • кількість антен: 4
 • заводська гарантія: 2 роки

Ціна роутера TP-Link Archer C6U у магазині Comfy на момент публікації матеріалу складає 1099 гривень. Купити цей маршрутизатор можна онлайн або в роздрібних магазинах нашої мережі; сплатити готівкою або банківською карткою, оформити кредит від твого банку або скористатися послугою «Оплата частинами» від «Приват банку».

5.   Роутер WiFi6 Tenda TX3

А хочеш купити хороший роутер із чотирьохядерним процесором? Тоді ось тобі відмінна й недорога для таких характеристик модель — двохдіапазонний маршрутизатор WiFi6 Tenda TX3. Крім того, що пристрій працює у двох частотах — 2,4ГГц і 5ГГц, так ще і стандарт Wi-Fi тут 6-го покоління, а максимЦе швидкий і дуже надійний маршрутизатор, з яким і дротове, і бездротове підключення до домашньої мережі завжди буде стабільним і комфортним. Ну а оскільки тут використовуються новітні алгоритми захисту даних, тобі не доведеться турбуватися щодо ризиків несанкціонованого під’єднання до твоєї домашньої мережі та безпеки особистих даних. Той самий випадок, коли один раз підключив, усе налаштував і просто забув. 😊ально можлива швидкість за умови бездротового з’єднанні складає 1201 Мбіт/с.

Роутер WiFi6 Tenda TX3 підтримує технології MU-MIMO і OFDMA. Встановлений у ньому чотирьохядерний процесор із тактовою частотою 1,5ГГц дає змогу побудувати стабільну домашню мережу, котра витримуватиме одночасне підключення великої кількості пристроїв та високі навантаження без просідань і лагів. Сигнал Wi-Fi добре б’є на великі відстані та проходить крізь перегородки без втрати швидкості, оскільки вбудований FEM модуль добре підсилює сигнал.

Основні характеристики роутера WiFi6 Tenda TX3:

 • підтримування MU-MIMO
 • діапазони: 2,4ГГц + 5ГГц
 • максимальна швидкість Wi-Fi: 1775 Мбіт/с
 • максимальна швидкість LAN: 1 Гбіт/с
 • кількість портів LAN: 3
 • покоління Wi-Fi: Wi-Fi 6
 • стандарт Wi-Fi: AX1800
 • кількість антен: 4
 • заводська гарантія: 2 роки

Ціна роутера Tenda TX3 у магазині Comfy на момент публікації матеріалу складає 1399 гривень з урахуванням знижки. Купити цей маршрутизатор можна онлайн або в роздрібних магазинах нашої мережі; сплатити готівкою або банківською карткою, оформити кредит від твого банку або скористатися послугою «Оплата частинами» від «Приват банку».

6.   Роутер WiFi6 Huawei AX3 (Dual Core) WS7100-20 White

І замикає наш топ хороших роутерів для онлайн-ігор одна з моделей маршрутизаторів від бренду Huawei. Роутер WiFi6 Huawei AX3 (Dual Core) WS7100-20 White — це доступний за ціною маршрутизатор із технологіями Wi-Fi 6 Plus, Huawei Share і Huawei HomeSecTM, оснащений жвавим двоядерним процесором.

Завдяки використанню сучасних технологій гаджет може підтримувати підключеними одночасно до 128 пристроїв, і при цьому швидкість бездротового інтернету не знижуватиметься. Крім того, з цією моделлю у тебе істотно знизиться пінг, адже стандарт Wi-Fi 6 забезпечує зменшення затримки до 66%. Якщо ти полюбляєш динамічні онлайн-ігри, шутери чи ведеш стріми, то переваги, які дає користувачеві ця модель роутера, ти обов’язково оціниш, адже гаджет працює дійсно дуже стабільно.

Також рекомендуємо:Огляд нового роутера WiFi 5 Huawei Mesh WS5800;

До речі, особливо добре роутер Huawei AX3 (Dual Core) WS7100-20 проявляє себе у квартирах із великою кількістю кімнат та приватних будинках із кількома поверхами, адже завдяки використанню технології Dynamic Narrow Bandwidth сигнал Wi-Fi AX3 у вузькополосному режимі 2 МГц посилюється на 6 дБ .

Huawei AX3 для різних завдань

Хочеш дізнатися більше про просунуті маршрутизатори Huawei? Зазирни до нашого міни-огляду Wi-Fi роутера Huawei AX3 dual core — тут ми розповідаємо про основні технічні характеристики й можливості цієї моделі.

Основні характеристики роутера Huawei AX3 (Dual Core) WS7100-20:

 • підтримування MU-MIMO
 • діапазони: 2,4ГГц + 5ГГц
 • максимальна швидкість Wi-Fi: 2976 Мбіт/с
 • максимальна швидкість LAN: 1 Гбіт/с
 • кількість портів LAN: 3
 • покоління Wi-Fi: Wi-Fi 6
 • стандарт Wi-Fi: AX3000
 • кількість антен: 4
 • заводська гарантія: 1 рік

Ціна роутера Huawei AX3 (Dual Core) WS7100-20 у магазині Comfy на момент публікації матеріалу складає 1499 гривень з урахуванням знижки. Купити цей маршрутизатор можна онлайн або в роздрібних магазинах нашої мережі; сплатити готівкою або банківською карткою, оформити кредит від твого банку або скористатися послугою «Оплата частинами» від «Приват банку».

Отже, ти вже визначився, який роутер хочеш купити? Тоді швидше оформлюй замовлення онлайн на сайті інтернет-магазину «Комфі», і ми подбаємо, щоби ти отримав свій новий маршрутизатор якомога швидше. При покупці роутера через сайт ти можеш вибрати різні варіанти доставки, наприклад, можна забрати гаджет самостійно з нашого роздрібного магазину, оформити доставку додому, до зручного тобі відділення Justin або «Нова Пошта», до поштомату або кур’єром за вказаною адресою. Швидко, зручно й безпечно.

Або заходь до наших магазинів роздрібної мережі, щоби подивитися на модель, яку ти пригледів, вживу, запитати консультантів про якісь технічні характеристики, підтримувані опції чи особливості налаштування. Наші хлопці з радістю допоможуть тобі зробити хороший вибір.

Низького пінгу і високих швидкостей! 😎

Джерела фото: TP-Link, Tenda, Huawei

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Не забудь поделиться с друзьями:

117377 2 cookie-check ТОП-6 відмінних роутерів для стабільного інтернету й високих швидкостей

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

ТОП-5 недорогих ноутбуків для навчання — від простеньких до шустреньких!
10 Серпня, 2021, 12:26 9355

Новий навчальний рік невблаганно наближається, і тобі потрібно купити недорогий ноутбук для навчання, роботи й відпочинку, але не знаєш, яку саме модель краще обрати? Що...
Смотреть результаты

Який дрон купити? Квадрокоптери для дитини, дорослого і для повітряного гонщика

Хто з нас не мріє літати, спостерігати за світом із висоти пташиного польоту? Але ж навіть такі, здавалося б, фантастичні мрії також можуть збуватися. І,...
Смотреть результаты

Помічник на кухні. Кращі посудомийні машини від Comfy

Побутова рутина може віднімати дуже багато часу. А між тим, витрачений на домашні клопоти час цілком можна було б використовувати на вирішення важливих робочих питань,...
Смотреть результаты

Дякую!

Тепер редактори знають.