search
Підписатися

logo

ТОП 5 відеоредакторів для Android и iOS

11 Квітня, 2018, 10:00 7

Смартфони знімають якісні фото і відео. Але однієї якості досить не завжди. Іноді потрібно обробити або обрізати відео. Для цієї мети можна використовувати вбудовані програми або встановити спеціальні професійні відеоредактори. Про найпопулярніші програми для Android і iOS поговоримо сьогодні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал 

Зміст:

  1. Вбудований редактор відео для смартфона
  2. Відеоредактор Filmr
  3. Pocket video
  4. Відеоредактор Quick
  5. Відеоредактор Inshot

У наш час редагування відео на смартфоні це не фантастика, а необхідний інструмент. Тому, що смартфони знімають добре, якісно. З огляду на велику кількість соціальних мереж з можливістю вивантажувати туди свої відеоролики, було б добре їх хоч якось підмарафетити. Хоча б мати можливість обрізати початок і кінець ролика, де найчастіше ніякого смислового навантаження немає, просто тремтячі кадри з включенням і вимиканням камери

Пиляти свої відосікі сьогодні можна в фейсбук, інстаграм, твіттер, і звичайно інстасторіс це робить практично кожен. У цій статті ми розглянемо п’ять найпопулярніших редакторів, які підходять для Android і для iOS.

Вбудований редактор відео для смартфона

Він знаходиться на вашому смартфоні вже під час покупки. Звичайно, бувають випадки, коли не у всіх смартфонах він присутній, але таке буває вкрай рідко, мабуть, просто пошукати треба.

Вбудований редактор відео

Стандартний відеоредактор дозволяє зробити зовсім небагато, додати якийсь фільтр, прибрати звук, відрізати початок і кінець. Іноді цього цілком достатньо і головне цей редактор вже в вашому смартфоні та він безкоштовний.

Редактор відео Filmr

Filmr є серйознішим інструментом. Основні переваги це те, що ви можете грати з доповненою реальністю прямо в камері в цьому додатку і створювати прикольні історії для публікації. Простий і зручний редактор з можливістю швидко працювати з відео, додавати ролики, переміщати їх відносно один одного, різати, розділяти і прискорювати, уповільнювати, повертати і додавати переходи між сюжетами.

Редагування відео Filmr

Також можна додати музику зі смартфона або бібліотеки та підрізати все під формат. При цьому можна просто зберегти ролик або відразу викласти шматками на інстасторіс, роликами по п’ятнадцять секунд. Це не самий наворочений відеоредактор, але він дуже простий і зручний, повністю підходить для простих маніпуляцій і швидкого завантаження порізаними роликами в сторіс, щоб йшли один за іншим як цілісний сюжет.

Pocket video

У цьому редакторі присутня більша кількість інструментів. При створенні проекту ви можете відразу вибрати, куди його плануєте публікувати. Головною перевагою є те, що можна малювати і додавати стікери в відео.

Редагування відео Pocket video

Редактор відео Quick

Повністю безкоштовний і вкрай простий інструмент, щоб створити якусь відео історію буквально в один клік. Ви просто вибираєте всі відео, а додаток саме створює міні фільм. Ви можете вибрати музику, оформлення, поміняти місцями треки, можна додати початкові титри.

Редагування відео Quick

Додаток виконує свою роботу якісно, ​​ролики глядабельні.

Редактор відео Inshot

Inshot крутий редактор в якому відео можна прискорити до чотирьох разів. У цьому додатку можна додати фон або колір, наприклад, щоб вертикальне відео зробити не таким вертикальним. У безкоштовної версії цього редактора на відео буде присутній логотип розробника, його можна прибрати за гроші.

Редагування відео Inshot: можливості

Це найпопулярніші відео інструменти на сьогоднішній день, встановлюйте, знімайте та створюйте свої історії, благо сьогодні є куди їх публікувати і ділитися з друзями.

50650 0 cookie-check ТОП 5 відеоредакторів для Android и iOS

Читайте також: